ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yürek Sızıntıları-3 Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yürek Sızıntıları-3

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yürek Sızıntıları-3 Empty
MesajKonu: Yürek Sızıntıları-3   Yürek Sızıntıları-3 EmptyC.tesi Eyl. 20 2014, 19:53

Yürek Sızıntıları-3

Ne senden rüku artık, ne de benden kıyam, bundan sonra; selamunaleyküm aleykümselam. şimdi vur kendini unutulmuş bir şiirin son dizelerinde sonra yarım kalan bir şarkı ısmarla kendine. Bu kentte böyle ölünür sus be yüreğim, bende biliyorum özlediğimi sus ki bilmesin özlediğimi. Kolumuzu ısırarak yapardık saatleri; sanki o kadarcıkken zamanın canımızı yakacağını anlarmış gibi. Günlüğümle vedalaşamadan bu hayat bitti, susuyor vedalaşırken insan, sahte gülüşlerimin içinde kayboluyorum. Şimdi söndü ışık, sustu dudağımdaki sen çalan ıslık, sen, dünya ahret acımsın artık...

Kırdığın bu kalbim yoğun bakımda yatıyor, böyle ölmek, gözüm açıkken gömülmek. Camların buharına seni çizdim eriyip avucuma düştüler, defalarca öptüm ama yinede hasretini gideremediler. Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana, sen olmadan, sen olmadan olmuyor bu hayat dedikleri. Acının bir tarifi yok, gerçegin hakkını sadece hatalar verir, gözün arkada kalacaksa marifet değildir gitmek. Ben ondan vazgeçmişim acı verir anılar, vedalar soğuk olur sıkı giyin. Gözyaşlarım acımı anlatmaya yetersiz, senin için akan gözyaşlarım hala kurumadı, unutmak her seferde tesellim olmadı...

Keşkelerim yoktur benim, ne yaşadıysam ders alırım, iyide benimdir kötüde, avutmaya çalışmam kendimi; acizlerden değilimdir. Elinde ne varsa hayata dair, ötesi hiç birşey ya da vesair, hani demiş ya şair, mutluluğu sende bulan senindir, gerisi misafir. Çocuksu umutlarımla, çabucak büyümüş hüzünlerim arasında kalakaldım. Bırakın bir gün başkasına gönlü kayma ihtimali olan sevgiliyi, en güvendiğiniz dost bile sırt çevirebiliyor size. Kızmamak lazım hayata, onları gideceğini hiç düşünmeden canımıza can eden yine kendimizdik sonuçta. Dost sanma şanlı vaktinde dost olanı, dost bil gamlı vaktinde elinden tutanı...

Gece yarısı başlıyorsa çığlığım duyulsun diye değil, çağırmalarım gelmen için değil. Duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yüreğim, görmeden sevmeyide bilir. Sen beni okeydeki ortağın mı zannettin sevgili bit dediğinde biteyim, dön dediğinde döneyim. Dönülmez akşamın ufkundayım, vakit çok geç bu son fasıldır ey ömrüm, nasıl geçersen geç. Gönlüm Deniz değilki, efkarım sahile vursun, veda etmeden gidişin geliyor aklıma ve ben sadece susuyorum. Terkedilen çabuk büyür, hüzün kalana düşsede pişmanlık hep gidenin payına. Neyin var sorusuna, sen yoksun diyesim var bildiğin gibi değil...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Yürek Sızıntıları-3   Yürek Sızıntıları-3 EmptyC.tesi Eyl. 20 2014, 23:48

çiçek2 çiçek4 çiçek2
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Yürek Sızıntıları-3   Yürek Sızıntıları-3 EmptySalı Eyl. 23 2014, 01:03

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Yürek Sızıntıları-3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yürek Sızıntıları-1
» Yürek Sızıntıları-2
» Yürek Sızıntıları-4
» Yürek Sızıntıları-5
»  Sevgi Yürek,Yürek Sevmek İster..!