ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09, 2024 9:26 am
Cuma Şub. 09, 2024 9:25 am
Cuma Şub. 09, 2024 9:25 am
Cuma Şub. 09, 2024 9:24 am
Çarş. Ara. 06, 2023 9:37 am
Çarş. Ara. 06, 2023 9:26 am
Çarş. Ara. 06, 2023 9:20 am
Ptsi Ara. 04, 2023 12:55 pm
Ptsi Kas. 06, 2023 5:33 pm
Ptsi Kas. 06, 2023 5:23 pm
Ptsi Kas. 06, 2023 5:19 pm
Ptsi Kas. 06, 2023 5:17 pm
Ptsi Kas. 06, 2023 5:16 pm
Ptsi Kas. 06, 2023 5:15 pm
Ptsi Kas. 06, 2023 5:14 pm

bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...

2 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...  Empty
MesajKonu: bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...    bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...  EmptyPtsi Tem. 11, 2011 7:29 pm

HUZUR; içi çok dolu, anlatması güç bir kelime benim için. en çok aranan, en çok sevilen, en çok hissedilesi bir duygudur huzurluluk, her çarpan yürek için.

aslında hiçde zor değil huzuru bulmak kimi zaman, yolda giderken tebessümüme karşılık bana dua eden yaşlı bir teyzeyle huzurun doruklarına çıkabilirim örneğin. yada yeğenimin beni gördüğünde yüzünde oluşan mutluluk ile, koca bir huzur depolayabilirim upuzun yorucu bir gün için. bazen aklıma gelen güzel bir anı, huzurumu çoğaltabilir taa içimdeki. ya da tüm olumsuzluklara rağmen kaybetmediğim inanacım, huzurla kuşatabilir dört bir yanımı adeta.

kimi zaman da öyle çok ararım ki huzuru, en kuytu köşeye saklanmıştır sanki. umudumu bile kaybetmeye yaklaşırım, varlığına dair, gözyaşları akıtırım yoluna, o yine vazgeçmez çıkmaz yerinden, ben yine ağlarım.öyle zordur ki huzursuz vakitler, herşey fazladır sana. yutkunmak zorlaşır, bedenin ağırlaşır, o koskoca evreni aydınlatan güneş bile, minik kalır huzurunu aydınlatmaya. simsiyahtır ortalık. sessizliği sadece ürkütücü uğultular bozar zihnimde, ben korkarım, ağlarım, gözyaşlarımdır tek sırdaşım.

belkide huzurun kıymetini bilmem bundandır. gözyaşları bundan soğuktur huzursuz gecelerde,yanlızlık sadece ozaman sadıktır bedenime. sevmek bile acıtır yüreğimi, herşey sadece o zaman okadar katıdır, her girişimimi parçalayacak kadar. umudumu yitirmeye başlarım, gözlerimde akıtacak yaş kalmaz artık. son noktadır dayanabildiğim şükrümle Kİ, huzur sessizce çıkar karanlıktan, dokunur yüreğime aydınlatır içimi, en derinlerimi benzersizce...,

işte böyle SEWgili bakan gözler, ben huzura varana kadar pek karanlık, dar yollardan geçtim. sabrımı sonuna kadar, umuduma sarılarak tazeledım. en dayanamadığım noktada, huzurda dayanamadı, onsuzluğumun bana yaptıklarına...

HUZURUNUZ EKSİK OLMASIN...

SELAM SEVGİ VE DUA İLE
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...  Empty
MesajKonu: Geri: bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...    bir tatlı huzur paylaşmaya geldim...  EmptyPtsi Tem. 11, 2011 10:05 pm

çiçek5 Allah razı olsun çiçek5

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Tatlı Huzur...
» Kapına geldim, ölümle geldim
» Tatlı Dil...
» Tatlı Dil, Acı Dil...
» Huzur....