ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Eskiyen Kelimelerim... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Eskiyen Kelimelerim...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Eskiyen Kelimelerim... Empty
MesajKonu: Eskiyen Kelimelerim...   Eskiyen Kelimelerim... EmptyPerş. Eyl. 12 2013, 20:42

Eskiyen Kelimelerim...

Külden evler, odalar daralan sokaklar, gökyüzü çökmüş göz kapaklarım simsiyah artık her yer. Ne dediğini bilmezliğin sürüklediği tek cümlelik hikayeler, ruhunun şaha kalktığı, bedene isyanın önüne geçilemez çığlıkları. Sen ne dersen de benim sormaktan yorulmayacağım soru. Biz kimiz, elinde tek kadran var gösterdiği iki yön, yarının ümidimi seni yaşatır, bugünün gerçeğimi...

Hiç bir şeyin içindeki boşluk doldurur zamanımı, gelecek yalan olmuş daha yaşanmışlıklardan emin değilken. Dönüp bakıyorumda, kalan sadece gidenlerden ibaret. Gittin, kaldım şimdi hayat anlamsız döngüsünde, gözlerimi açıp kapatma zamanının arasından tadabildiğim parçanın ta kendisi. Hep aynı tat hep aynı zehir, acımasızlığımın doruğundayken farkettim kendime acımayı. Sefilim, kinsizim, ruhsuzum kendime sen yüzünden acıyorum. Senin yüzünden, sana olan kinsiz sevgim yüzünden...

Soğuk sarıldığım yaşlı ağaç benden de soğuk, destek olmak yerine dibe çekmek gibisi. Toprakta kaybolan yüzümün son perdesinden farkı olmayan, ölüme doğru koşarken yaşamaktan korkmanın tam karşılığıdır belki. Neden korkmalı ki yaşamaktan, neden ölüm tat versin ki insana. Ya sahtelikler çıkar karşına, ya yalanlar yakar canını o zaman yaşam hiç olmadığı kadar zehir alır damarlarına. Yavaş yavaş çürür bedenin öyle bir an gelir ki çektiğin acının tek bir ilacı kalmıştır. Hissettikçe kendine bağlar seni, ulaşılmaz görünür bazen. Ölemiyorum dersin zamanı gelir, ölemiyorum...

Yine garipsedim bugün hayat üstüme geldikçe, kenara çekilip acı çekerken görmek kendimi zevk verir oldu. Yaşamaya alışmaktan korkuyorum, yolcusu, hancısı, kalıcısı olmak bana göre değil, bildiğim bir şey değil huzur. Bırak yakamı hayat bırak madem bu kadar kötüsün. Kararan bulutlar değil, kararan gökyüzü değil baktığını görmek sadece, ne kadar karartırsan kalbini o kadar gece. Kaçmak en basit yolu bazen belki en doğrusu, yücesidir kendinden değilde başkasının kalbinden yaşamak. Sevebilmek için sevmemeyi göze almak...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Eskiyen Kelimelerim... Empty
MesajKonu: Geri: Eskiyen Kelimelerim...   Eskiyen Kelimelerim... EmptyCuma Eyl. 13 2013, 01:43

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Eskiyen Kelimelerim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zehirdir Kelimelerim Duymayın.. !!
» En Umutsuz Kelimelerim Dilimin Ucunda...
» Sakla Eskiyen Yaralarını Kalbim...
» Sakla Eskiyen Yaralarını Kalbimin
» Hoş Geldin Eskiyen Yüzümün Yeni Gülümseyişi