ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Dilsiz Yüreğim...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Dilsiz Yüreğim...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Dilsiz Yüreğim...  Empty
MesajKonu: Dilsiz Yüreğim...    Dilsiz Yüreğim...  EmptySalı Mart 19 2013, 20:34

Dilsiz Yüreğim...

Hiç bir zaman gözlerinin içine bakmaya cesaretim olmadı benim. Bu şehre gece çöktüğünde sana gider bir yanım. Sössüz sözler çığıldar yüreğimden yüreğine. Bir şeyler akıp gider en kuytulara. Bilinmezliklere, semaya yükselen ellerim bi kuşun kanadına takılır. Alır götürür senin avuçlarına bırakır avuçlarımı. Rüzgarda benden yanadır, senin kokunu taşır odama. Her yer sen kokar sensizlik kokar...

Bu şehirde gündüz olunca seni gölgelerde arar bu yürek. Sonra gece olunca yıldızlara sorar seni. Ki ne zaman yıldızlara baksam gözlerin kayar yüreğime. Kaymayan yıldızlarsa seni anlatırlarken daha da bi ihtişamla parlarlar. Diğer bi dileğe yolculuk için bir yıldız gözükür gözüme. Yine mi ona dileğin dercesine gülümser ve sonra bi umutla kayar sonsuz boşluğa...

Sen giderken ardından sonsuzluğa kaymaya hiç cesaretim olmadı benim. Tüm duygularımı alıp götürdün gidişinle. Sadece ardından bakakalma yetimi bırakıp gittin. Birazda damlamaya hazır gözyaşı, yaşamaya değer olmayan yaşantıların arasında yaşayabilme yetimle bırakıp gittin beni. Hani insan önce anlamsızlaşır sonrada bu anlamsızlığı içinde hayatı anlamlandırmaya çalışır ya; işte bu anlamsızlığın kuytusundayım bu gidişinde...

Ya sen tüm bunlar olurken ne yaparsın. Pencerendeki sardunyalarını mı sularsın ilk bahar duygunla. Yoksa kulağının arkasına aldığın bir papatyaya teninin kokusunu mu kıskandırırsın. Söyle ne yaparsın benden sonra bensiz. Belki de sen de yıldızları izlersin benim gibi. Ama ben yıldızlara bakarken sadece seni düşünürüm herkeslerden sıyırıp sense benden başka herkesi düşünüyorsundur beni sıyırıp...

Yine de hiçbir zaman ellerini tutmaya cesaretim olmadı benim. Ah dilsiz dillerim, hep sustu yanında. Ne vardı o büyülü kelimeyi fısıldasaydı kulağına. Ne vardı bi akşam vakti omzundan tutup çevirip gözlerine akıtsaydı seviyorumlu cümlelerimi. Ah diyorum ah ama sen hep pencerendeydin sana bakmak istediğim anlarda. Ahu gözlerin hep başkasını gözlerdi seni en çok canım çektiği vakitlerde. Yine de niye ona bakıyorsun diye yargılayabilme cesaretim olmadı hiç. Dedim ya sebebsiz bir sevgiydi benimkisi...

Geceleri yanımda olmanı hayal ettim hep. Boş bir hayal de olsadüşündüm işte. Yanımda uyumanı düşledim hep. Düşlerime düşürdüm bu anı soğuk gecelerde. Hep yanımdaydın ama yine de yanımdayken sen hemen uyuma gözlerin gözlerime bakmaktan yorulduğunda kapansın. Sonra gözlerine bakayım açılsın. Sonra tekrar kapansın.Rüyana al götür beni orda da ben olayım ama uzaktasın işte...

Yine de ardından bir çok iyikiler bırakıp gitmişsin. Hani iyi ki diyorum; bu denli kendini sevdirmişsin. Beni kör etmissin sevginle. Hem de yanındayken sana karşı oluşan duygularımı kalbimden geçenleri söyleyemeyecek kadar kör. Söylemlerin söylenemeyen kısmında yaşatıyordum sevgimi. Ama yine de iyi ki diyorum ardından bakarken. İyi ki iyi ki sevmişim seni...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Dilsiz Yüreğim...  Empty
MesajKonu: Geri: Dilsiz Yüreğim...    Dilsiz Yüreğim...  EmptyÇarş. Mart 20 2013, 01:22

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Dilsiz Yüreğim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dilsiz Yüreğim...
» Dilsiz Yüreğim...
» Dilsiz Bir Hikaye Gecenin Suskunluğunda...
» Ellerimin ucundadır yüreğim; Yüreğim duamdır, duam yüreğim!
» Yüreğim Ağrıyor Yüreğim Ağlıyor Yüreğim Melâl...!