ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Eski(me)miş Sessizlik  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Eski(me)miş Sessizlik

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Eski(me)miş Sessizlik  Empty
MesajKonu: Eski(me)miş Sessizlik    Eski(me)miş Sessizlik  EmptyÇarş. Şub. 27 2013, 20:03

Eski(me)miş Sessizlik

İçimdeki ahh'lar öyle dolgun ve dolu dökülüyor ki cümlelere adını veremiyorum. Boşluk kadar yokluk yokluk kadar boşluk adını da yükleyemiyorum cümlelere iyi mi cümle de kuramıyorum artık. Düşmemeye yeminli asılı kaldım hayatın o en sarkıt yerinden. İsteklerimi erittim yatağıma sel basan bir gecede geri döndürmemeye saldım öylece öylece yüzdüler yavaştı gidişleri. Canımı acıta acıta can vere vere döktüm içimde biriktirdiklerimi soldu artık her şey her şey kurudu..

Bir o kadar çıtırdamaya döndü içimde taşıdığım yumruk misali atışlarım. Ve ben bu gece yaşım kadar ıslak mevsim kadar kuru bir gel-gitim sadece. Karar verdim son kez. Son kez Unutmaya özleyeceğim seni bu gece. Derin bir nefes almaya yumacağım gözlerimi. Kendimi kandırmaya masallar uyduracağım aklımın soğuk odalarında. Senaryolarımda ölen oyuncuyu oynatabilir miyim sana. Evet kabul ettim yoksun işte bu kadar kolay senli her şey. Yok olduğunu kabul etmem varlığını bilmemden geliyor anlasana . Oysa ben sana dair hiç bir şey solumak istemiyorum artık ne aklımda ne de ayaz gibi üşüten tümcelerimde..

Hayatımda sana ayırdığım ve artık köhne raflarda yer almaya aday senli günleri ne yapmalı bilmiyorum şimdi. Unutamıyorum da. Öyle zayıf düşürüyor ki bu beyin fırtınalarım beni. Bilme. En iyisi mi sen yoluna devam et. Sen hancı ben yolcu olmaya ad almışken devrettik nöbetleri. Tam da şimdi tek yürek ama uzaklık biçilmiş bir elbise gibiyiz biliyorum ..

Yenildim ve affettim zamanın gölgesinde susadurmuş ikimizi yokluğuna beş kala bekledim gelmeni ama bekleyişlerim tükendi. Bakmıyorum artık geçmişte elinden bıraktığım sana. Bırakmamaya tuttuğum ellerinin soğuğundan öyle süzüldüm ki soğuk eritti tüm senli istemimi soğuk bakışlarınada esir oldum affet.
Kanatlanıp uçtu tüm heyecana dayalı bedenim şimdi soğuk duvarların karanlık hapsindeyim. Senden vazgeçme vaktindeyim. Boyadım duvarlarımı sensizliğe. Aydınladı belki görmeye ama deşmeye gelemez yinede bilirim...

Hani ömrümün sonbaharına denk gelmek zorunda mıydın ya da biz sonbahar havasını solumak zorunda mıydık seninle bilemiyorum. Şimdi sıkıca kapattığım kapılarımı açmıyorum artık. Vazgeçtim sevmeye ve oyunu bozmaya dağıttım herkesi. Yalnızım şaşırmayı kaldıramaz bu gerçek boş ver işte sadece oku geç ve git sessizce affettim seni. Kalbimdeki mezarları sulandırıyorum şu sıra dokunma! Sebepsiz hıçkırıklara veriyorum sesimi. Sana seslendiğim sesle sesleniyorum bu rutin tekrarlara. Anlasana ; ben son sahneyi yazdım ve şimdi yayımlıyorum. Mutsuz sonlara bir sürpriz ekleyip gülümsüyorum bitti diye. Unutmadan; bende seni sevmiştim...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Eski(me)miş Sessizlik  Empty
MesajKonu: Geri: Eski(me)miş Sessizlik    Eski(me)miş Sessizlik  EmptyPerş. Şub. 28 2013, 01:30

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Eski(me)miş Sessizlik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Mektuplar Yok Artık ve Eski Dostluklarda Yok
» Sessizlik...
» Sessizlik...
» Sessizlik...
» Sessizlik Endişedir...