ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında  Empty
MesajKonu: İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında    İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında  EmptyC.tesi Ocak 12 2013, 17:50

Git... Kaç mevsim sarardı yokluğun. Hani uzanırdın pencerenden ve bakardın boşluğa. İki bina arasında koca bir boşluk olurdun ve susardın öylece. Bazen sesin esiverirdi balkona Gülüşünde yankılanan bi yangın olurdu sokak kararırdın ya direklerden akardı içime duman. Sonra kusarım kelimelere susarım söz etmem bir kelam bile...

İçinde dipsiz bi oyuk açılır caddenin kasislere boğulurdum şah damarımda bir sızıntımı var sanki içimden bi kayan var. İşte karanlığın tarifinde gezerdim seninle sen bensiz kahkahalada boğulurdun ben sessiz çığlıklarda. Göküzünde adın belirdi hadi dön ve bak.. Arada görürsün benim bakışlarımıda orda. Penceremde yansıyan soluksuz hüküm sehpası ve hilaline akseden belki gamzelerinin çukurları. Bilmiyorum yorgunluğum senin denizlerindenmi yansıdı.

Bak orda gördünmü denizi maviliğinden vazgeçmiş gün batımında sessiz sedasız ilkiniyor. Dalgalarında sular boğuluyor. Sapsarı kesilen mavi göklerin hesabıda benden soruluyor. Değerinden kaybetmeyen altının suretinde taş kesiliyor. Sen bazen gelirdin kapıma sebebi dursun sen gelirdin işte tamda sende kaybolmak istediğimde elsiz ayaksız düşerdim içine. Komplolar kurar sonra yalanlardım kendimi.. En savunmasız halimden vururdun beni sahi. Hiç titremezdi ellerin. Sade bir gülümseme ardından susardın işte. Yıldızlar kadar çoğalırdın içimde. Kaç şiir akıttım kollarımdan anlardın sanki...

Ellerimden sızan kızıl mürekkeple kalırdım ardın sıra. Uzandığım minderde kalırdı izin sonra saçlarını sayardım gecenin içinde kaç karanlık atlattım diye bakardım yastığıma düşen omuzlarından alırdım ve onları saklardım gömleğimin cebinde. Eskaza muhabbetlere kalır sonra hiç susmadığım kadar konuşurdum. İçimden duydum. Kapının ardından seslenen sendin bana. Olur ya hikaye uydurdum. Sonuna yalanlarımla avuttum içimi. Senden ibaret kalan yanlarımdan sana...

İşittim sözlerimi duyma diye seni konuştum yalnızlığın tam ortasında. Ve yıkadım geceyi benden. Daha afilli cümeleler kurmak için provalar yaptım hayalinle. Sonra unuttum olmayacak dua da olsan amin dedim ve sığındım Rahmana. Zaten kim kaldı ki ondan başka. İşte son tezkere verildi ruhuma istila edildi dilim. Geceye akıttıklarımdan damlayan varmı eline ve sustuğum cümlelerden duyan varmı içinde. Sonu olmayan bir duayla yalvarıyorum Ona duyar biliyorum. Sustuğum dualarda görür kaybolan yanlarımı içimden içine kaç kelimem varsa hepsi senin aslında...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında    İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında  EmptyC.tesi Ocak 12 2013, 20:48

çiçek2 Allah razı olsun çiçek2
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında    İçimden İçine Kaç Kelimem Varsa Hepsi Senin Aslında  EmptyPaz Ocak 13 2013, 02:43

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Senin, Âşık Senin, Maşuk Senin
» Senin Sayende Demiyorsanız Senin Yüzünden de Demeyin
» Bir Günmüş Yaşadığımın Hepsi
» Düzelecek Hepsi Merak Etme...
» Acıdan Kaçmayın İçine Dalın…