ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır. Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır.

4 posters
YazarMesaj
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır. Empty
MesajKonu: Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır.   Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır. EmptySalı Kas. 09 2010, 16:44

ADNAN OKTAR: Ama bakın, mümin bir kadına ALLAH mutlaka yardım eder. ALLAH’a tam teslim olacak. ALLAH’a güvenmedikleri için böyle sürünüyorlar ve genç yaşta birçok genç kız, mesela bir kadın 40 yaşında bile çok dinç canlı olması lazım. Yani inanın bana 20 yaşında gibi olur normalde 40 yaşında kadın. Çok makul görünüyor, 40 yaşına kadar çöküyorlar genelde, ben öyle bilirim. Mesela bak, benim kız arkadaşlarım var; 40 yaşındalar, isterseniz yemin ile söyleyeyim, net kime sorsanız 20 yaşında zannediyorlar. 40 yaşında, net 20 yaşında görünümünde. Nereye gitseler şaşırıyorlar yani, inanmıyorlar. Hatta kimliklerine bakıyorlar hakikaten doğru mu diye. Yani makyaj hilesi falan değil, gerçekten öyleler yani. Bu imanladır. ALLAH sevgisi ile. Kalp müsterih oldu mu, vücut rahat oluyor. Hücre ve beden insana saldırmıyor. Öbür türlü sinir sistemi, vücut insana saldırıyor. Derilerini büzüyor. Cildini buruşturuyor. Gözünü bozuyor. Kemiklerini ezmeye başlıyor. O omurgasını bozuyor. Ya boyun fıtığı yapıyor, ya bel fıtığı yapıyor. Kanserler, ülserler... Yani vücut var gücüyle o iman zafiyetinden dolayı debeleniyor adeta. Çırpınıyor kurtulmak için. Çünkü imansızlığa göre yaratılmış değil. Bütün vücut hücreleri imana göre yaratılmış. Onu göremediğinde vücut kanserleşiyor. Yani çırpınmaya başlıyor ve her türlü hastalık, bela başlıyor bu sefer. Gözlerime inanamıyorum. Mesela 25 yaşında genç kız, 40 yaşında görünümünde. O kadar çok ki... Buruş buruş olmuş. Mesela dün de öyle. Ünlü bir bayanla karşılaştım. Ben onu çok genç bir şey zannediyordum. Yani akıl almaz çökmüş. Tanıyamadım yani. Tanınacak gibi değil. İnanılır gibi değil. Yani hayat şartları o kadar feci çökermiş ki onu. Halbuki ALLAH’a tam teslim olsa, ALLAH’ı aşkla sevse o azabın tamamı üstünden kalkardı. O naif bedeni de ona böyle dayanamayıp feci şekilde çökmezdi.

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır.   Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır. EmptySalı Kas. 09 2010, 19:03

Halbuki ALLAH’a tam teslim olsa, ALLAH’ı aşkla sevse o azabın tamamı üstünden kalkardı. O naif bedeni de ona böyle dayanamayıp feci şekilde çökmezdi.

güzel bir tesbit.elbetteki anadolunun çilekeş kadını
bunun dışında.dağ taş iş güç içinde koşturmuş yıpranmış
bedenler buna katılamaz.ama makyajın oluşturduğu o
felaket sonradan kendini gösteriyor.İman nurunun verdiği
o sadelik güzelliği hiç bir şey veremez.Tabiri caizse ay parçası
deyimi yerine oturur.

çiçek4 Allah razı olsun 2 çiçek4
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır.   Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır. EmptySalı Kas. 09 2010, 21:50

mustafa43 demiş ki:
Halbuki ALLAH’a tam teslim olsa, ALLAH’ı aşkla sevse o azabın tamamı üstünden kalkardı. O naif bedeni de ona böyle dayanamayıp feci şekilde çökmezdi.

güzel bir tesbit.elbetteki anadolunun çilekeş kadını
bunun dışında.dağ taş iş güç içinde koşturmuş yıpranmış
bedenler buna katılamaz.ama makyajın oluşturduğu o
felaket sonradan kendini gösteriyor.İman nurunun verdiği
o sadelik güzelliği hiç bir şey veremez.Tabiri caizse ay parçası
deyimi yerine oturur.

çiçek4 Allah razı olsun 2 çiçek4
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır.   Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır. EmptyÇarş. Kas. 10 2010, 01:29

çiçek5 Allah razı olsun çiçek5

Mümin Kadın, İman ve ALLAH Sevgisiyle Çok Genç ve Dinç Kalır.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim ALLAH icinse, ALLAH'da onun icindir
» ALLAH Neden Kadın Peygamber Göndermemiştir?
» Mey Biter Saki Kalır Renk Solar Haki Kalır...
» Ermiş mümin sevinciniz
» Bir Mümin İçin Tüm Resuller Eşit Derecede Değerlidir…