ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Keşke Susabilseydim... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Keşke Susabilseydim...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Keşke Susabilseydim... Empty
MesajKonu: Keşke Susabilseydim...   Keşke Susabilseydim... EmptyPaz Ocak 29 2017, 15:26

Keşke Susabilseydim... PXQ7RN

Keşke Susabilseydim...

Keşke susabilseydim bana, sana sustuğum kadar, kendime susabilseydim. İçimde bir fırtına, sağa sola savuruyor, keşke kusabilseydim seni, atabilseydim içimden. Sana hiç kızmadım ki ben, hep kendime kızdım. Kendimi vurdum, kendimi kırdım. Ben seni sevmekten ve seni severken kendimden vazgeçmekten gayrı, bir şey yapmadım ki. Senden vazgeçmek öylemi, senden vazgeçmek. Yıllardır aklım, bu yalana inanmaya zorluyor gönlümü. Senden vazgeçmek...

Bir neye kızıyorum biliyor musun neye, kendime ve dahi kendime. Söyleyemedim ya, bir kere olsun gözlerinin içine bakarak seni seviyorum diye, sensiz eriyorum diye. Gün geçtikçe daralıyor yolların biliyormusun, gün geçtikçe çoğalıyor acılarım görüyormusun. Görmüyorsun çünkü sen yar, çünkü sen, sevildiğini bile bilmiyorsun...

Keşke susabilseydim bana, sana sustuğum kadar. Keşke içimde ki kavgaya, sebep olmasaydı gözlerin. Gücüm yetmiyor, içimde ki bu kavgayı susturmaya, gücüm tükeniyor, içim tükeniyor, yüreğim çürüyor yokluğun da. İlla ki söylemek mi lazım. Keşke bir kere baksaydın olmazmıydı, görseydin, dokunsaydın gözlerinle gözlerime, olmazmıydı. Oysa günde üç öğün, gönül sofrana otururdu da duygularım, hiç ikram etmezdin gözlerinden...

Biliyor musun ay yar, aşksızlık cimrilik katmıştı senin huyuna. Benim ise hep hasret çekmek düşmüştü payıma. Düşünüyorum da, şöyle bir karşımda dursan, şöyle bir gülsen, şöyle bir boynuna sarılsam ve artık seni hayalinle aldatmasam. Biliyorum bana yolların dar, biliyorum bu sevdada olmadı hiç kâr, ne olursa olsun artık,aklımda söylemek var. Öyleyse tut kalbimi ey yar, içinde aşk var...

Sen yokken hayatın nasıl olduğunu biliyorum, senin hayatıma katacaklarını kabullenmeye geldim. Eksilteceklerinin; canımı acıtan, düşlerimi kıran, gülümsemelerime ket vuran ne varsa olmasını dileyerek geldim. Yaralanma cesaretimi giyindim geldim bugün, başka giysi kifayetsiz aşkın yangınlarına. Zamanın izafiyetiyle; geleceği kazanmak için, geçmişimden yüklendiğim silahlarımla savaşmaya geldim bugün. Hayatındaki dizelerin boşluklarını doldurmaya, uykusuz gecelerine masal olmaya geldim. Okyanusuna fener, aynanda yüzün olmaya geldim bugün...

Seni tanımaya değil,hissetmeye
Sana bakmaya değil, seni görmeye
Seni duymaya değil, seni dinlemeye
Sana yol değil, yoldaş olmaya geldim ben bugün.

Sana gelen yolu bulmam için sabırla bıraktığın aşk kırıntılarını toplaya toplaya geldim ben sana. Beni düğüm düğüm dokuduğun şiirlerinden çözüldüm bugün. Yanılma ama sendeki ben değil, ben geldim sana bugün. Çerçevene uyar mı resmim bilmem, büyük gelirse kesip küçültme, küçük gelirse çekiştirip yıpratma. Çerçeveye göre resim değil, resme göre çerçeve yapılır unutma. Sana geldim bugün, bendeki sene değil, sana geldim bugün. Ben yokken, sende doğup büyüyen aşkı; yaşayıp, yaşlandırmaya geldim bugün...

Selam Sevgi ve Dua ile...  
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Keşke Susabilseydim... Empty
MesajKonu: Geri: Keşke Susabilseydim...   Keşke Susabilseydim... EmptyPtsi Ocak 30 2017, 01:34

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Keşke Susabilseydim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!!
» Susabilseydim...
» Keşke Baba
» Keşke...
» Keşke...