ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!! Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!!

2 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!! Empty
MesajKonu: Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!!   Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!! EmptySalı Ocak 10 2012, 18:59

Olmasını İstemediğin Bir Şey Yaşadığında Pişmanlık mı Duyarsın, Yoksa Sevinir misin Diye Sormuşlardı Bir Gün Bana... O Gün Bunun Anlamını Bilmediğimden Bir Cevap Verememiştim...

Şimdi Düşünüyorum da Aslında Pişmanlık Duyuyorsun, Ama Çok Ama Az Duyuyorsun İşte Yeteri Kadar... Daha Sonra Acı Dolu Günler Başlıyor...

Bazen Ağlama Krizleri, Derken Hayattan Kopuyorsun, Ama Çevrendekileri Üzmemek İçin de Rol Yapmaya Başlıyorsun... Çevrendekiler Senin İyi Olduğunu Düşünsün İstiyorsun...

Mutlu Olamıyorsun, Ama Mutluymuş Gibi Davranıyorsun... Yalnızken Ağlıyorsun... Yalnızken Onu Düşlüyorsun... Onunla Konuşuyor "Seni Seviyorum" Diyorsun... Belki Arada "Dön Artık Dayanamıyorum" Ama Dönmüyor Belki de Dönemiyor...

Sonuçta Yalnız Kalıyorsun... Onsuz Kalıyorsun... Sonra Kendinden Çevredekilerden Bir Bir Kaçmaya Başlıyorsun... Onun Hayaliyle Yaşamayı Daha Çok İstiyorsun... Kendini Hayattan Soyutluyorsun...

Onu Düşünmek, Onun Hayaliyle Konuşmak Sana İyi Gelmeye Başlıyor, Ya da Sen Öyle Sanıyorsun...

Ama Olmuyor İşte... Yavaş Yavaş Benliğini Yitiriyorsun... Onun Hayaliyle Yatıyor Onun Hayaliyle Kalkıyor... Onun Hayaliyle Konuşuyor, Onunla Geziyorsun...

Belki Sen Mutlu Oluyorsun Ama Ruhun Buna Dayanmamaya Başlıyor... Ruhunu Kaybediyorsun Sonra... Sen Bütün Benliğini Onun Hayaliyle Tüketmiş Oluyorsun...

Aradan Günler Geçiyor... Her Şeyi Anlamaya Başlıyorsun Ama Ruhun Bunu Kabul Etmiyor... Senin Herşeyin O Oluyor...

Kurtulmak İstiyorsun Ama Yapamıyorsun... Ağlıyorsun Sonra Bol Bol... Önce Birkaç Damla, Sonra Bir Yağmur Seli...

Yalnızlıklar İçinde Kalıyorsun.... Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!!
alıntı
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!!   Keşke Yaşanmasaydı Keşke Olmasaydı Diyorsun...!!! EmptyÇarş. Ocak 11 2012, 01:25

çiçek9 Allah razı olsun 2 çiçek9

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Keşke...
» Ne Bahar Diyorsun
» Git Diyorsun…
» Delisin Diyorsun...
» Alınma Diyorsun...