ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Unut Gitsin Derler... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Unut Gitsin Derler...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Unut Gitsin Derler... Empty
MesajKonu: Unut Gitsin Derler...   Unut Gitsin Derler... EmptySalı Şub. 11 2014, 22:10

Unut Gitsin Derler...

Aslında bir süredir her şeyi oluruna ve hayatı akışına bırakmaya alıştım. Ben mi alıştım yoksa alışmak zorunda olduğumu mu kavradım o da tartışılır. Yıllar hayatın getirdiklerine karşı durmamayı öğretti belkide. Çok istediğiniz bir şey için ne kadar çırpınsanız uğraşsanız da olmayacaksa olmadığını ya da olacaksa zaten bir şekilde olacağını yaşayarak öğrendim belki. Ama yaşam ne kadar yalnızda olsa sessizde olsa hep bir şeyleri söylüyor kulağıma, hayatın görünen bütün izleri, duyduğumuz ya da duymamak istediğimiz tüm sesler beklenen bir şeyleri unut der gibi. Sevmeyi unut sevilmeyi unut...

Bir şeyleri unutmak kolay gelir, unut gitsin derler ya hani, bu yürek çarpıntılarını da unut diyecek birileri ama bilmezler ki sen her şeyi unutsan da yüreğin unutmaz kendi ruhuna hitap eden güzellikleri, yüreğinden kopup gelen sevgi seslenişlerini, unutmaz, unutamaz. Sevmeyi ve sevilmeyi yüreğime nakşeden ben bile bazen ellerime kızıyorum, yüreğimi yazamıyorum, dil söyleyecek bir şey bulamazken el nasıl yazar bilemiyorum. Gözlerim dışarı bakıyor yüreğim içeri, dışarıda geç kalan bir yaz yağmuru, rüyalarımda tenime vuran ışıltılı yağmur damlacıklarını benimde hissetmemi sağlamıyor, belki bu anlattıklarım içimde de kendime geç kalan fırtınaları sevgiye değer veren insanların da bilmesini, hissetmesini istememden kaynaklanıyor...

Şimdi ben sustukça şiddetini artıran yaz yağmurunun penceremden duyulan sesi içime işliyor, çocukluğumdan bu yana duyduğum bu ses bana hep nereden gelip nereye gittiğimi düşündürür. Gözlerimizi kendi üzerimizden yaşama çevirmemizi, yaşadığımız evrenin sonsuzluğunu izlemeyi hatırlatır. Varlığın sadece görünenlerden ibaret olmadığını, zamanın içinde zamansızlığın gizlendiğini söyler, bu zamansızlıklarda belli belirsiz duyulan kalp çarpıntılarının...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Unut Gitsin Derler... Empty
MesajKonu: Geri: Unut Gitsin Derler...   Unut Gitsin Derler... EmptyÇarş. Şub. 12 2014, 01:50

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Unut Gitsin Derler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sen Unut Be Can...
» Bırak Göz Yaşını Dök Gitsin
» Bırak Göz Yaşını Dök Gitsin
» Sen Unut Demişsin Anlayamamışım...
» BIRAKIN GİTSİN