ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sen Unut Be Can... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sen Unut Be Can...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Sen Unut Be Can... Empty
MesajKonu: Sen Unut Be Can...   Sen Unut Be Can... EmptyÇarş. Ekim 02 2013, 21:05

Sen Unut Be Can...

Bu kaçıncı gece hasretinle yandığım, kaçıncı gece yıkadığım yıldızları gözyaşlarımla, mesafeler yırtıldı hıçkırıklarımdan, kainat duydu feryadımı sen, sen duymadın mı can. Ne vardı bu kadar uzak yerlerde açacak benden uzak o iklimlerin, benden uzak o şehirlerin, kahrolası o kalabalıkların benim kadar ihtiyacı mı vardı, benim kadar hasret çekti mi o şehrin semaları benim kadar yandı mı can...

Ne vardı uzak iklimlerde açacak, ne vardı kendimizi bu kadar kahredecek, kara trenler umut olmamalıydı. Uzayan yollarda kalmamalıydı bakışlarımda dünya bir nokta olmalıydı can. Bir tek noktada doğmalıydı, dönüp dönüp sana varmalıydı yollar. Bende hep hasret türküleri söylememeliydim sen hep hasret şiirleri okumamalıydın. Hasret diye bir söz olmamalıydı lügatlarda geceler boyu her gün gözyaşlarımla sulanmamalıydı yıldızlar...

Bu son gecemiz unut beni be can, dökme gözyaşlarını gidiyorum, ölüm ayırırdı bizi hep derdik ayrıldık işte bak ölüyorum. Feryadıma şahit gökteki yıldızlar, yolculuk elbisem kefenim gidiyorum, kabrime melekler gözyaşı döküyor unut beni be can ölüyorum. Oy can gönlüm bu sevdaya dar gelir oldu oy karanlıklar can, mesafe kurşun oldu amansız feryadıma şahit oldu yıldızlar can. Hasretin ağır bir yük omuzlarımda ben çekmekten usandım sen sen usanmadın...

Bildim, bildim bitmeyecek bu hasret uzak iklimlerde açmıştı ilk çiçeğin, hangimiz gelsek diğer yanına kuruyup kaybolacak. Ben kıraç topraklara döndüm can, ben kurumuş dereler gibiyim ıssız mağaralarda kaldı umudum, belli bu sevda kahredecek bizi. Unut beni can unut, bu sonu gelmez sevdamı bırak yeni güneşler doğsun semalarında bulutlar gizlemesin, yıldızları yeniden başlasın her şey yeniden. Doğ bensiz şafaklarda unut can unut senin için yazdığım sevda şiirlerini. De ki; bir rüyaydı bitti, de ki; hayaldi, solgun aynalarda yansıyan, de ki; bir romandı, sonu koskoca bir hiçle biten unut beni can...

Unut vakit varken, bırak hasretin bana kalsın varsın cehenneminde kavrulsun gönlüm ben yine her gece saçlarını koklayayım uzak yıldızlarda gözlerimde takılı kalsın hayalin, sen unut can. Ben unutursam, ben sevmekten vazgeçersem, olur ya sensizliği seçersem, kahredersem milyon kere ben kahrolayım can...

Selam Sevgi ve Dua ile...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sen Unut Be Can... Empty
MesajKonu: Geri: Sen Unut Be Can...   Sen Unut Be Can... EmptyPerş. Ekim 03 2013, 01:24

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Sen Unut Be Can...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Unut Beni...
» Unut Gitsin Derler...
» Sen Unut Demişsin Anlayamamışım...
» Unut Diyordun Ya Unuttum İşte...