ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Benim Olanı Benden Çaldın   Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Benim Olanı Benden Çaldın

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Benim Olanı Benden Çaldın   Empty
MesajKonu: Benim Olanı Benden Çaldın    Benim Olanı Benden Çaldın   EmptyC.tesi Şub. 08 2014, 21:42

Hüznü yakıştırıyorum kendime . Sen yakıştırmasan da ! Ağlamak istiyorum akmıyor damla . Kurudu göz pınarlarım . Ağlamaktan korkuyorum aynı zaman da . . Ya duyarsa birileri feryadımı ! Ya ortak olmak isterlerse senden kalan acılarıma . . Seni verdim ellere ! Ellerimden kayıp gittin . . Senden bana kalan acılarım ve ; ve bıraktığın iki gül onlarda solmak üzere ! Solarken güller avuçlarımda ! Sen ; sen Şimdi hangi gülü koparmak üzeresin dalından . . Hangi yüreği kandırmak üzeresin yalanlarınla . . alışmıştım ben sana ! Canımı yakmıyordu yalanların . .Şimdi ; Şimdi hangi canı yakmak üzere sözlerin ? Hangi canı etkilemeye çalışıyor bana bakan o gözlerin ? Kim tutuyor ellerimin arasında terleyen ellerini ? Kime ait bir zamanlar bana ait olan yüreğin ?

Bana değil de kime ?

Sen ; sen bana çok gördün gözlerini "bakma" . . Tutma ellerimi "bırak" . . Ve ; ve yüreğim'den çık "sevmiyorum seni" dedin . . Öyle bir ateş düşürdün ki yüreğime . . ! Sözlerin körükledi başa çıkamadım ! Yaktı yaktı ve kül etti ! Savruldu külümüz İzmir'in sokaklarına . . Toplayamadım biz'i . . Ayrı düştük !

sen zaten ayrı şehirde

Dayanamıyorum yokluğuna . . Çık gel neredeysen . . Kimin yüreğindeysen gele . . Kandırdım seni gitmedim ki hiç de . . De ki gülsün buğulu gözlerim ! De ki sevinç göz yaşlarım aksın kuruyan göz pınarımdan . . Dayanamıyorum ! Olmuyor . . Sensizlikle başa çıkamıyorum . . Niye yoksun ? Neden niye niçin bu kaçışların ? Sebebi canımdan öte sanmam sevmem mi seni ? Ben seni böyle sevdikçe sen ; sen göz yaşından başka ne hediye ettin gözlerime ? Ateşlerden başka ne düşürdün yüreğime ? Ne zaman sana baktığındı güldü gözlerim ? Hangi sözünde umut besleyip avuttum yüreğimi ? Gel dön bittim dedim anlamadın mi ki ? Sanmam ama belki dedim . .

Belki gelirsin dönersin !

Soldu verdiğin güller avuçlarım da . . dağıldı(k) . . Toplayamadım biz'i . . Kandırdın / kandım . . Geleceksin sandım !

Benim olanı benden çaldın !

Ama yine de eyvallah sevgili . .

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Benim Olanı Benden Çaldın   Empty
MesajKonu: Geri: Benim Olanı Benden Çaldın    Benim Olanı Benden Çaldın   EmptyPaz Şub. 09 2014, 02:53

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benden Öte Benden Ziyade
»  Nazımı Çaldın Gurbet
» Benden Öte
» Bir Ömürde Benden...
» Benden Ne İstiyorsun..