ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sanadır Yar Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sanadır Yar

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Sanadır Yar Empty
MesajKonu: Sanadır Yar   Sanadır Yar EmptyÇarş. Ocak 15 2014, 21:49

Sanadır Yar

Canim benim simdi daha bir içten söylemek istiyorum.......Uzakta olman beni susturmamalı susturamaz ki.........Sen özlemlerime katip bir gün uyumadım ki uyuyamam ki... uyumuş olsam da nazarlara yüklerim suçlarımızı...
Bize soran olsa bir gün sucumuz sevmekti derim bu da zaten doğrusu değilmi sevdik çıkarsızca umarsızca......"en çok ta koyan bu ya" sevdik ayrıldık ama biz ayrılamayız ki.... biz iki beden de yasayan bir kalp nasıl biteriz canim benim..
Nasıl hasretim sana hem de nasıl.. yanaklarımdan süzülen yasları yastığım kucaklıyor her gece sen yerine...Ne kadar yalnızım ne kadar sensiz yanaklarım nemli yastığım gibi yolunu bekliyoruz geleceksin diye...Bilirim ne zaman yağsa yağmurlar içinde sen ve bizden damlalar olacak.. kaç gündür göğüsüm dışında çarpıyordu kalbim. Simdi bilirim ki ait olduğu yerde..bi damla koptu sol yanımdan az evvel yangımda nemi. Asla utanmıyorum!..sen son baharım ol..bu son durağım..seni sevmek sevmek istiyorum tüm dünya kıskanmalı ya da; sevincime yenik düşer diye kalbim korkuyorum.. Ellerimde kokun kalmış, bayram sevincim buruk..sanadır seslenmelerim sanadır bu dizeler. Yorgunum korkularımla beraber. Yüce dağları özlüyorum. Bugün çok huzur doluyum tarifi olmayan bir huzur....Haberin geldi sen de en az benim kadar özlem yüklüsün biliyorum....Biliyorum dedim ya biz ayrı beden de tek kalp iz sen ne yasan ben hissederim senin beni hissettiğin gibi mesafeler bize değil.....Ben kışta sen yazda olsan da bizim mevsimimiz hep ayni yerde buluşur...Ben gece sen gündüzde kalsan da bizde hep şafak vaktidir...Bir şarkimiz var hatırlıyormusun "senede 1 gün" ağarsın saclarım solsun yanağım adını anmaktan kül olsa dudağım beklerim yolunu "sene de 1 gün"....Biz yetinmesini bildik, sevgiyi gönlümüzde özümüzde yasadık...Bitmeyen şarki  gibi simdi o şarkiyi hep dinliyorum "senede 1 gün"......Canim bu yazıları gözyaşlarımla yazdım simdi denize bırakıyorum... sahile de deniz feneri ve ben bekliyoruz seni.. canim her gece böyle ayrılırdık..Kumsalda ayak izlerim hep olacak ....Bıraktığın yerdeyim bekliyorum.. “seni çok seviyorum...

Günaydın Gülen Yüzüm..
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sanadır Yar Empty
MesajKonu: Geri: Sanadır Yar   Sanadır Yar EmptyPerş. Ocak 16 2014, 00:43

çiçek9 Allah razı olsun 2 çiçek9 

Sanadır Yar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-