ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim  Empty
MesajKonu: Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim    Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim  EmptyPtsi Ara. 02 2013, 22:35

Yine gece oldu, yine bir gün bitti ve ben yine kendimle başbaşa kaldım. Bir maskem var benim sabahları onsuz evden çıkmadığım, geceleri yatağımda başbaşa kalana kadar çıkarmadığım bir maskem var. Adı ne mi, adı mutluluk, taktığımda kahkahalara boğulduğum, tadından gözlerimin dolduğu, sesinden huzur bulduğum bir maskem var. Gün geceye döndü yine, karanlık çöktü buralara, sessizlik hakim oldu sokaklara ve ben teslim oldum sana...

Soyutu dışladım, somutu yakaladım, soyuta tutkun kaldım, somuta ağladım sahi, soyut muydun sen somut muydun. Hoş ben soyuta tutkunken sende bunu bilirken somut olmanı nasıl beklerim, soyuta tutkun olduğumu bilir, somut olmak istemezsin ki sen. Gitmek için mi gelmiştin, kalmak için mi, ömürlük mü sevmiştin mevsimlik mi. Baharım olup açtıracak mıydın gönül bahçemdeki gülleri, sonum olup solduracak mıydın, canım olup huzur mu bulacaktın ruhumda, kanım olup durmayacak mıydın bedenimde...

Vakit gece her yer karanlık, kokun sinmiş odama, saat her şey için geç kalındığını söylüyor bana. Maskemi çıkartmak vakti şimdi adı mutluluk olan maskemden soyunup, sahte tebessümlerden soyutlanıp acılara boğulma, gerçeklerle yüzleşme vakti. Hüzün hadi çal kapımı her gece olduğu gibi bu gecede hazırım acılara. Beni maskem olmadan tanıyan bilen tek şey yastığım sanırım, insanların zihinlerinde yarattığı beni değil gerçek beni gören tek şey yastığım. Ah ne çok hüznü paylaştık biz onunla, sevinçlerimi maskemle, hüzünlerimi yastığımla paylaştım. Senli anlarıma maskem şahit oldu, sensiz anlarıma yastığım...

Fazla yormamalı kendimi, maskemi fazla yıpratmamalı, yarın yeniden gün doğacak ve ben doğan güneşe rağmen yine karanlıkta kalacağım. Bana yoldaşlık eden tek şey ise maskem olacak, ona sahip çıkmalı, korumalıyım. Bir gecenin daha katili oldum şimdi, acılarımı her gece olduğu gibi bu gecede yastığıma gömdüm. Şimdi meleklerin koruması altında güzel rüyalar görme zamanı, doğacak olan her güne benden ve maskemden büyük bir mutlulukla merhaba...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim  Empty
MesajKonu: Geri: Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim    Adı Mutluluk Olan Maskem Var Benim  EmptySalı Ara. 03 2013, 01:26

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Sevda Vardı..Adı Masal Olan..Yalan Olan..
» Mutluluk...
» Adı Mutluluk...
» Mutluluk...
» Mutluluk..