ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sus Ve Sarıl Bana Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sus Ve Sarıl Bana

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Sus Ve Sarıl Bana Empty
MesajKonu: Sus Ve Sarıl Bana   Sus Ve Sarıl Bana EmptyÇarş. Tem. 31 2013, 18:27

Sus Ve Sarıl Bana

Bir dakika bu kadaruzun muydu?’ diyorum beklerken.Gözlerken yolunu…Yeşil gözlerine bakıp enderinlerine ineceğim zamanı düşünürken…Dakikalar uzuyor saat oluveriyorlar ;gün oluveriyorlar ; ay, yıloluveriyorlar.Hayallerle yetiniyoruz işte.Beklerken kavuşmayı tek avuntuoluyorlar bize.Diz boyu çaresizlik , bata çıka ilerliyoruz .Islanıyoruz gözyaşlarında, sevgimizi açıyoruz üzerimize ıslanıp , yaslanıp da kalbimiz hastalanmasındiye.Bekleyiş içinde,özleyiş içinde uzadıkça uzuyor dakikalar.Hasretlere sırdaşoluyor gönlüm.Bir parça umut kırıntısıyla duruyor ayakta.

‘Bir dakika bu kadar uzun muydu?’ diyorum heyecanlı gülüşlerim arasında.Telefonunöteki ucundan en güzel şarkıları bilearatmayacak sesin gelirken titrek ,nefes nefese ‘Kalbim hiç böyle atmış mıydı?’ diyorum.Ne söyleyeceğini bilememezlikhali içinde neredeyse öldürecek o heyecan bile tatlı geliyor .Susmak bile güzelgeliyor seninle…Yok yere kıkır kıkır gülüşmek…Bazen söylediklerini anlamamak yada anlatamamak söylemek istediklerimi ; kelimelerin yetmeyişi bile güzelgeliyor.

‘Bir dakika bu kadaruzun muydu?’ diyorum hıçkırıklarım arasında.Kısa bir süreliğine de olsamesafelere yenik düşüp ağlarken gizli bir köşede.Yanımda olduğunu hayalediyorum.Kokunu içime çektiğimi , sıcağını hissetttiğimi düşlüyorum.Dertlerimisaya saya ağlarken sarılsan bana diyorum.’Hiç ayrılmasak,bu korku hiç içimdeolmasa’ diyorum.Korkumun içinde kör oluyorum, dilsiz oluyorum.

‘Bir dakika bu kadaruzun muydu?’ diyorum uzarken nedensiz, gereksiz kavgalar.Birbirimizi kırarkenboş yere , sinirimize yenik düşüp ederken o bıçaktan keskin lafları buradaolsan da ‘Yeter artık sus ve sarıl bana!’ desem diye yine hayallere sığınıyorum.

‘Bir dakika bu kadaruzun muydu?’diyorum beklerken ve ‘Bu kadar kısa mıydı?’ diyorum seninlebirlikteyken.Senden önce böyle mi akardı zaman.

Kelimeler yineçözmüyor işi.Sadece sus ve sarıl bana.O zaman kapanır yaralarım , diner hüznüm.Belkişimdi sadece hayallerimde ama ilerde sıcağınla SUS VE SARIL BANA .

ALINTI
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sus Ve Sarıl Bana Empty
MesajKonu: Geri: Sus Ve Sarıl Bana   Sus Ve Sarıl Bana EmptyPerş. Ağus. 01 2013, 01:08

çiçek5Allah razı olsun  çiçek5 

Sus Ve Sarıl Bana
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH'a Dayan Kur'ana Sarıl...
» Hayal Bana Yakın Yar Bana Uzak
» Sen Yâr Ol Bana....
» Bildir bana sevgili ! Bildir bana?
» Bana Bir Gül Ver