ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İçin Titremeli Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

İçin Titremeli

3 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

İçin Titremeli Empty
MesajKonu: İçin Titremeli   İçin Titremeli EmptyPerş. Haz. 13 2013, 16:54

İçin Titremeli

Oturmus bankta kendi kendine konusuyordu …yanından gecerken kulak misafiri oldum hakkım olmadıgı halde…
‘’Sevmek istiyorum ‘’ diyordu hic durmadan…Sevmek istiyormuş !!!Güldüm anlamsızca.Sonra kızdım kendime,niye güldüm ki?
Kimse ne istedigini bilmiyor diye dusunmekten alamadım kendimi…İçimden yanına oturup,konusmak geldi.Ne mi söyleyecektim ?
Şimdi sen o bankta ki cocukol..Şöyle bir gecmişine dön ve bak arkana..geride bıraktıklarını,üzdügün hayatlari
düşün..
Kimbilir kaç hayatı umutsuzluğa sürükledin..kaç kişinin gözlerinden yaşlar akıttın..sevmedigin halde kac kişiye ‘’Seni Seviyorum ‘’ dedin..sevdigini sanarak kac kişiye hayaller kurdurdun ve sonra o hayalleri bir bir yıktın !tüm kalbiyle sevenlerin yüregine dokundun sonra hesapsızca cekip gittin belki de…şimdi gelmiş ‘’Sevmek istiyorum ‘’ diyorsun !
Sen sevgiyi gercekten hakediyor musun? Bu defa farklı mı diyorsun? Gercekten sevmek, hep mutlu olmak istiyorsun öyle mi?
Ne yazık !!! bir süre sonra doyunca aşk’a ,o aşkı hoyratça geri vereceksin…ne dedin duyamadım? Cok mu suclayıcı konusuyorum..gercekler acıdır derler…ne dogru söz ama !

her sevgi beraberinde hayalleri,umutları getirir..
sonu ayrılık olunca, baslar isyanlar, pişmanlıklar..
böylece gecer gunler, aylar belkide yıllar..
sonra birgun bir bakmışız yine sevginin güzel eli dokunmus yüregimize..izin bile isteme zahmetinde bulunmadan...belki yine sonu ayrılık belki de bu kez mutluluk..

Ne tuhaf yasanan her kötü ilişki bizleri daha bir cıkmaza sürükler…karsımıza her cıkanı, hayatımızdan gecip gidenlerle kıyaslarız.
Her son yeni bir baslangıctır oysa..Umutlar, hayaller, esir alır ruhumuzu.Sonrasında bilinmez bir mutluluk yada derin bir sessizlik sahip olur bedenimize…Birgün cektigimiz tüm acıları unutup, birine güvenme cesaretini buluruz kendimizde..bir yanda mantıgımız korkakca hayır  derken, diger yanda kalbimiz asice evet  der…

Eger hayat  yenik düşersek, belki de hayatın bize sunmus oldugu gercek mutluluk fırsatını elimizden kacırırız.. kimbilir belki de yeni bir acıya hic baslamadan hoşcakal deriz..birgün duvarlarımızı yıkabilirsek ‘’ evet ‘’ deme gücünü buluruz kendimizde…yasanılan olası bir olumsuzluk herseyi başa alır..yeniden başlamak bu olsa gerek..yine korkular,kaygılar ve verilmeyen fırsatlar…sonunda birgun ‘’Sevmek İstiyorum ‘’ derken buluruz kendimizi…ne acı bir son!

Sevmek, sevmek, sevmek…korkmadan, oyunlar oynamadan, gönlünce sevmek…Seni Seviyorum demenin degerini bilerek, her önüne gelene yakıstırarak önemini yitirmeden…anlamını hissederek ,yasayarak söyleyebilmek…her zaman söylerim ya ; söylediginde icin titremeli, duyanın da icini titretmeli.. ‘’ben ve sen’’ bu iki kelimeyi ‘’biz’’ yapmaktır sevmek…hissettigini o an söyleyebilmeli seven…

Sevgin içimi titretmeli…Sevgim içini titretmeli…Sen ben olmalısın..Ben sen olmalıyım..Yani BİZ olmalıyız korkusuzca... 

Alinti
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

İçin Titremeli Empty
MesajKonu: Geri: İçin Titremeli   İçin Titremeli EmptyCuma Haz. 14 2013, 20:20

ALLAH c.c razı olsun. emeğine sağlık.
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

İçin Titremeli Empty
MesajKonu: Geri: İçin Titremeli   İçin Titremeli EmptyC.tesi Haz. 15 2013, 02:19

çiçek7Allah razı olsunçiçek7

İçin Titremeli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sen Kendin için Kal Yar,Ben Senin İçin Giderim
» ALLAH; kulları için sayısız nimetler halketti, kullarını da kendisi için halketti."
» Gül Bitirmek İçin
» Kim İçin?
» Bir Aşk İçin...