ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yetim Bir Sevdanın Yükü...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yetim Bir Sevdanın Yükü...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yetim Bir Sevdanın Yükü...  Empty
MesajKonu: Yetim Bir Sevdanın Yükü...    Yetim Bir Sevdanın Yükü...  EmptyPerş. Nis. 11 2013, 21:16

Yetim bir sevdanın yükünü heybeme bırakmabu yükü omuzlarım kaldıramaz dedimdinletemedim.Gidersen canım çok yanarsevmelere küserimsenden değil kendimden geçerim diyen debenden başkası değildi.Haklı çıktığım için üzgünbeni haklı çıkardığın için öfkeliyim.Ne mi oldu canım yandı, sevmelere küstüm, kendimden geçtim, senden asla...

Kimse zorlamadı seni sevmeyi ben istedim. Sonuçları ne olursa olsun yaşadıklarımı inkar edemedim. Çok yazdım çok çabaladım seni sığdıracak ne bir cümle ne bir söz buldum. Aklıma her geldiğinde yüreğim coştu bazen kırgınlık bazen özlem bazen de aşk gibi kağıda damladın durdun. Anlatmalarımın ardı arkası kesilmedi anlatılamayacak olanı anlatmak çabasıydı içimdeki hırs. Ne bir savaştı ne de bir kavga benimkisi yarım kalmışlığına isyan eden bir aşkın dile gelişiydi. Yaşadıklarımın anlatılacak bir yanı yok iki dudağımın arası derin bir uçurum. Ne zaman anlamlı bir cümle kurmak istesem sözlerim boşluğa düşer tıpkı düşlerim gibi dikiş tutmayacak bir yaranın ipliğiydim erken koptum kanadım...

Dünya dönüyormuş hayat devam ediyormuş gidenler gidermiş kalanlar yeni sevdalarda çiçek olup açarmış. Ne kolay söylemesi diyor içimden bir ses ve yüreğim bir fısıltı bırakıyor kulaklarıma dünya dursa o dönse olmaz mıydı sanki. Aşk üzerine yazılmış romanlar ya ayrılıkları anlatır ya da sayfalara dar gelen büyük sevdaları. Sonunda üç noktanın esaretine uğramışsa aşk bilki o aşk aşktan sayılmaz. Öncesinde ya bir virgül tarafından yaralanmıştır ya da bir parentez içinde hücreye kapatılmıştır ne giden önemlidir ne kalan...

Giden sen oldun bu romanda kalan ise ben ikimizin de bir değeri yok gördüğün gibi kalbi kırılanlar ile kalp kıranlar arasında geçen bir mücadele bu. Kalbi kırıklar hep haklıdır kalp kıranlar hem haksız hem günahkardır. Vebalini sana yükledim bu aşkın kaçsanda kurtulmak istesen de ömür boyu kara bir leke gibi taşımaya mecbursun bu günahı. Bir hoşça kal lafından mahrum bıraktın bana en çok bu dokunuyor ne kadar kızsamda söylensemde yüreğim sana dair kelimelerde huzur buluyor. Keşke elveda deseydin giderken inan aklım sende kalmazdı bu kadar...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yetim Bir Sevdanın Yükü...  Empty
MesajKonu: Geri: Yetim Bir Sevdanın Yükü...    Yetim Bir Sevdanın Yükü...  EmptyCuma Nis. 12 2013, 02:26

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gam Yükü...
» BU YÜKÜ NİYE TAŞIYORUM?
» Bu yükü niye taşıyorum
» Yetim Sofrası
» Yetim Ve Öksüzüm