ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Merhaba Gözümün Çekirdeği... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Merhaba Gözümün Çekirdeği...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Merhaba Gözümün Çekirdeği... Empty
MesajKonu: Merhaba Gözümün Çekirdeği...   Merhaba Gözümün Çekirdeği... EmptyC.tesi Ocak 12 2013, 18:25

Merhaba en gizli yaram en deli çağım yıllanmış sevdam bugün şarkılardan fal tuttum ikimize; saçlarıma hüzün bulaştı. Yarın diye bir şey yokmuş bizim için öyle dedi papatya falları. Nasıl kokar aşk? Tadı neye benzer nabzı kaçta atar? Çoktandır rastlamadım o büyüye ben. Unuttum o heyecanı o solumayı. Oysa senin yanında yanaklarımı al basardı. Bir rüzgar ruhumu sarsardı. Bir üşürdüm bir yanardım. Yani seninle ben beşinci mevsimi yaşardım. Sende bana ait bir şeyler kaldı: evet evet kalbim. Senden sonra onu kimse bulamadı. Bende sana ait bir şeyler kaldı: gülüşün. Kahkahaların kim bilir benden sonra hangi yürekleri ısıttı?

Bugün seni duyumsadım damarlarıma ılık ılık bir şey aktı; bu sen olmalısın. Seni düşünmek iyi geldi galiba bana. Sesini anımsamaya çalıştım heyhat. Duvarda hıçkırıklarım asılı kaldı. Ense köküme apansız bir ağrı yapıştı. Burnumun direği sızladı. Saat on ikiye beş vardı. En büyük vurgunum benim payıma da aşkta bozguna uğramak düştü işte. Kirpiklerim çok sızladı senden sonra. Çığlıklarım parçalara bölündü. Gözlerimdeki parıltı söndü. Ellerim buruştu. Yüzüme bir yabancının yavan bakışları oturdu. Çok denedim yeniden başlamayı hayata bir yerlerinden tutunmayı. Kalbimi yapay aşklara açtım. Bedenimi başka kollar sarıp sarmaladı saçlarımda başka eller gezindi. Oysa ne çok isterdim ruhunda asılı kalmayı. Evet gençlik kokum en temiz duygum sen bende hiç eskimedin. Biliyorum bense sende hiç olmadım. Senden sonra hayal kırıklıklarım oldu bir düzine. Hiç biri dişlerimi kanatmadı. Biraz kalbim ağrıdı sonra geçti sahiden geçti. Anlayacağın hiçbir aşk bende senin kadar iz bırakmadı. Çünkü hiçbir el kalbime dokunamadı. Benim en büyük hayal kırıklığım sensin. Yani bu deli bozuk yürek en büyük yarayı senden aldı. Seninle tattıyalnızlığın acımtrak yanını.

Şimdi nerdesin ne yapıyorsun? Bilmek ister miyim acaba? Ben galiba içten içe hala sana. Yıllar geçti ben değiştim. Ellerim yüzüm gözlerim. Kim bilir neye benziyorum şimdilerde? Ya sen deliverenim? Çiçeklenecek bir mevsim buldun mu? Başka kalplere de taht kurdun mu? Kocaman adam kocaman bir yüreği taşıyabiliyor mu? Seni özledim; sende bir parça ben olmayı ne çok isterdim. Bugün yazmak istedim sana Ve işte kan damlıyor satırlara. Yüreğim felç oldu. Seni anımsamak iyi gelmedi galiba bana.

Canımın çekirdeği ruhumun göz bebeği bilmeni istediğim son bir şey var: ben bütün aşklarımda seni yaşadım yaşattım. Seninle yaşamadıklarımın iç sancısıyla acıdım acıttım. Seni sever gibi sana dokunur gibi… Ve ben bütün sevgililerimden senden ayrılır gibi ayrıldım. Sessizce derinden salt birkaç damla gözyaşıyla. Evet benim tek ruh ikizim sendin. Bu yüzden ben tüm aşklarımıayrılıklarımı iç hesaplaşmalarımı sana bir tek sana hediye ettim.

Kalbim ağrıyor ilk göz ağrım müthiç sızlıyor parmaklarım. Çürüyor sol yanım. Islıklarım da serserileşti. Yaş yirmi. Başımda kavak yelleri esmesi lazım ama. İçimde çok derinlerde her an çoğalan beni sağırlaştıran bir boşluk var. Seni mi özlüyorum ne? Oysa sen hiç benim olmadın ki. Sende bana ait hiçbir şey yok ki. Ama bende sana ait öyle çok şey var ki. Evet kalbin. Senin kalbin avuçlarımda atıyor damarlarımı kanın tutuşturuyor. Sonu vurgun da olsa bozgun da olsa iyiki sende açtım gözlerimi.

Bilirsin; zordur yenik bir yüreği taşımak. Üşüyen ellerini ısıtacak kimse bulamazsın çoğu kez. İçini ışıtacak bir yürek olsa ah bir güleç yüz olsa. Değer o vakit yeniden başlamaya. Ama nerde. Nehir gözlüm ne olur sanki apansız şöyle pat diye düşüversem dilinin ucuna. Besin olsam tenin olsam şarkın olsam düşün olsam senin olsam sen olsam. Seninle başlasam hayatı yeniden yazmaya. Seninle öyle çok şey yaşayamadık ki. İçimde kaldı sözler. Seninle öyle çok şey konuşamadık ki. Eksik kaldı yürekler.

Hepsi bu kadar işte. Salt çocuk gülüşün kaldı heybemde. Hatırlayamadığım kokun genzimde. Yüreğim zamansızlıkların eşiğinde.

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Merhaba Gözümün Çekirdeği...   Merhaba Gözümün Çekirdeği... EmptyC.tesi Ocak 12 2013, 20:46

papatya Allah razı olsun 2 papatya
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Merhaba Gözümün Çekirdeği...   Merhaba Gözümün Çekirdeği... EmptyPaz Ocak 13 2013, 02:37

Allah razı olsun çiçek16 çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kahve çekirdeği...
» ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN
» Gözümün Önünde Ol
» Benim de Gözümün Yaşını Siler misin?
» Benim de Gözümün Yaşını Siler misin Ey Muhammed (S.A.V.