ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN

3 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN Empty
MesajKonu: ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN   ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN EmptyCuma Eyl. 24 2010, 21:01

Mucize İlaç Zeytin Çekirdeği ilginçmiş gerçekten!!! Özellikle zeytin çekirdeğini törpülediğiniz zaman içinin boş olması ve zeytinyağ bulunması!!! Ve mideye ulaşmadan vücudun hazmetmesi çok enteresanmış!! ! Hayatımda ve yakınlarımın hayatında yaklaşık 5 yıldan beri denenmiş olan ve hiç bir yan etkisi olmayan mucizevi bir tedavi yöntemini paylaşmak istiyorum.
Yıl 2003 te ben hemeroid ameliyatı için gün almış ameliyat gününü beklerken o günlerin çabuk geçmesi ve bir an önce çektiğim acılardan kurtulmak için günün 24 saatini dua ederek geçiriyordum.
Midemde gasrtrit,bağırsak tembelliğine bağlı kabızlık ve buna bağlı olarakta hemeroid vardı ve bunlar çok ilerlemiş bir durumda idi...
Her ne yersem yiyeyim boğazıma kadar bir yanma ve çok şiddetli sancılar çekiyordum...
Bir gün arkadaşlarımdan birisi ile kahvaltıda buluştuk ve o iştahla çeşitli yiyecekleri yerken ben çay içerek her zaman olduğu gibi kahvaltıyı geçiştirmeye çalışıyordum...

Bu durumu görünce neden yemediğimi sordu bende ona detayları ile çektiğim sıkıntıları anlatınca bana zeytin çekirdeklerini çıkarmayıp yutmamı söyledi,önce şaka yaptığını sandım ama onun çekirdeklerin hiç birini çıkarmayıp yuttuğunu görünce inandım.
Bende kahvaltıya başlayıp çekirdekleri yutmaya başladım.
Çok ilginçtir yıllardır sabah kahvaltılarını çay içerek geçiştirdiğim halde boğazıma kadar yanmalar hissetmeme rağmen o gün midemde yanma olmadı kahvaltıdan yaklaşık yarım saat kadar sonra midemden saf zeytinyağı kokusu geldiğini hissettim..
Arkadaşıma midede çekirdeğin erimeyeceğini zaten rahatsız olduğumu söylediğimde bana mide özsuyunun zeytin çekirdeğini çok kısa bir sürede parçalayarak saf zeytinyağına ve şifalı yağlara ulaşıldığını geriye kalan posanın ise bağırsakları onararak rahatlattığını dolayısı ile kabızlığın ve hemeroidinde tedavi olduğunu yanı sıra damar sertliğinden hazımsızlığa kadar bir çok derde şifa olduğunu söyledi..

İlk önce bütün bunların hayal olduğunu düşünmeme rağmen bu konuda şifa bulmak için katlandığım eziyetleri hatırlayınca bunun çok daha kolay olduğunu düşünerek çekirdekleri yutmaya devama ettim ...
ilk 15 günde midemdeki yanmalar ve gastritin yumuşadığını ve yok olduğunu,hemeroidimin verdiği ızdırapların son bulduğunu gördüm.Her geçen gün onlarca zeytin çekirdeğini yutarak sağlığıma biraz daha kavuştum.Bu arada ameliyatımı iptal ettim ve halen bu mucizevi ve hiç bir yan etkisi olmayan ilacı yutmaya devam ediyorum.3 aylık bir sürenin sonunda cildimdeki matlığın yerini bir parlaklık ve bütün ızdıraplarımın yerini bir mutluluk aldı.
Yaklaşık 6 seneden beri etrafımda bu dertlerden muzdarip olan onlarca kişiye tavsiye ettim ve hiç firesiz hepsi de şifa buldu,inanın benim 5 ve 11 yaşlarında iki oğlum var onlar bile yutarlar yedikleri zeytinlerin çekirdeğini.

Arkadaşlar sonsuz şifa kaynağı bir ilaç hiç bir yan etkisi yok ben yıllardır taştan sert şeyleri bile eritiyorum ve hiç bir sıkıntım kalmadı inanın migren ağrılarında bile çok mükemmel sonuçlar veriyor.
Yapmanız gereken şey yediğiniz tüm zeytinlerin çekirdeklerini yutmak sayı sınırı yoktur.
Yalnız zeytin meyvesini çiğneyip çekirdeğini yutun zira meyveyi olduğu gibi yutarsanız mide zeytinin dışındaki ince zarı eritemiyor ve olduğu gibi dışarı atmaya çalışıyor.
Ve size hiç bir yararı olmaz

Meyve bölümünü yedikten sonra kalan çekirdeğini yutacaksınız.
Bana sadece ALLAH razı olsun derseniz yeter biz onlarca insan bu olayı tüm çevremize yayıyoruz her kes istifade etsin hem çok ucuz hem çok etkili kalın sağlıcakla...
Bu arada deneyip şifa bulanlar yorum yazsınlar herkes faydalansın.. ......

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN   ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN EmptyCuma Eyl. 24 2010, 22:30

Meyve bölümünü yedikten sonra kalan çekirdeğini yutacaksınız.
Bana sadece ALLAH razı olsun derseniz yeter biz onlarca insan bu olayı tüm çevremize yayıyoruz her kes istifade etsin hem çok ucuz hem çok etkili kalın sağlıcakla...
Bu arada deneyip şifa bulanlar yorum yazsınlar herkes faydalansın..

kesinlikle inanırım buna
Mevlam her derde deva vermiştir ama gizlemiştir
tabiatta gizlidir hepsi.hele kuranda zikredilen bir bitkiyse bu
ve üzerine yemin ediliyorsa zeytine ve incire andolsun diye

çiçek5Allah razı olsun 2çiçek5
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN   ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN EmptyC.tesi Eyl. 25 2010, 01:08

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6

ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ DEYİP GEÇMEYİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Böcek Deyip Geçmeyin
» Eşek Deyip Geçmeyin...
» Kahve çekirdeği...
» Yaşlı Çınar ve Zeytin Gözlü Çocuk
» Merhaba Gözümün Çekirdeği...