ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...   Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...   Empty
MesajKonu: Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...    Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...   EmptyPerş. Ocak 10 2013, 21:17

Yüreğim gibi Yasa büründü tüm geceler. Gök kubbe yıldızlı ihtişamıyla çöktü aşkımın üstüne aşkın içinde biçare ruhum enkazında kaldı. Senin varlığınla kurduğum ne kadar toz pembe hayal varsa üzerine siyah boya kutusu ters gelmişçesine siyaha boyandı Bir an kaçmayı denedim buralardan sensizlik alıştığım bir durumdu sensizliğimde hayalin bir avuntu. Şimdi annesinin en sevdiği vazoyu kırmış bir çocuk gibi suçlu hissediyorum kendimi; seni sevdiğimi söylemekte keşkelerim olmasaydı derken kendi kendime içim buruluyor.

Düşünmeden yapamıyorum; bütün servetlerini ayaklarının altına dökerek sana sahip olmayı düşünen insanlar sırf kendi egolarını tatmin etmek uğruna her şeyi yapmayı göze alanlar sana mutluluğu da satın alabilirler mi? Gözlerin cezbedici zenginliğin rengarenk görüntüsüyle boyanır sen ideallerinden vazgeçip aşkını üç kuruşa satabilir misin ya da sattırırlar mı? Nasıl canım yanıyor bilemezsin çakıl taşlarıyla dolu bir alanda top oynarken düşen bir çocuğun derisi yüzülen diz kapağından akan kan gibi yüreğim kanıyor. Yakamozlu gecelerde bir başka hayal ederdim seni yakamozlu geceler bile şaşkın halime hayallerim siyahı kadife gibi emdi korkularım aydınlığa kavuştu bu gece yarısı sabah olmak bilmez. Olsa ne değişir ki sevgili sensiz olan her sabah sensizliğin üstüne doğan her güneş ay benim için.

Başlamadan son bulacak sanırım bu aşk hikayesi.Tamamlanamamış bir beste yarım kalmış bir şiir gibi olmasından iyidir sevgili başlamadan bitmesi belki her ikimiz içinde en hayırlısıdır. Bunları ben söylüyorum. Savaşmadan yenilgiyi kabul etmeyen bir kadınım halbuki maneviyatın maddiyata yenilmesine izin vermezdim ben bana ne oldu böyle bilemiyorum. Bu belirsizlik her geçen gün yüreğimde daha da şiddetlenen fırtınanın benden bir şeyleri koparıp götürmesine sebep oluyor.

Senden varlığından gerçekliğinden ve beni hayata bağlayıp hayallerde seni yaşamamı sağlayan bakışlarından birazcık cesaret alsam belirsizliğe sebep olan bulutları karanlık dünyanın üstüne güneş gibi doğan o gülüşünle dağıtsan canımı bile ortaya koyarak savaşacağım ama yoksun işte ve yaşananlardan bihabersin. Şu an yorgun bedeninle masum bir çocuk gibi melekler gibi uykudasındır rüya görüyorsun belki de merak ediyorum sevgili sende rüyalarında yer veriyor musun naçiz siluetime sende sevmelerinin en yücesini aşkların en temizini yaşıyor musun? Seninle yalnız kaldığım o an söyleyebilseydim seni sevdiğimi sonunun yıkım olacağını bile bile söyleseydim şimdi böylesine seni kaybetmekten korkuyor olmazdım sevgili.

Düşlerime giriyor kaç zamandır; ellerinde paradan oraklarıyla yüreğimde aşkının can suyuyla yeşeren sarı saçlı başaklarındaki her tanesinde aşkımızı gösteren ekinlerimizi yoluyorlar ikimizi karşılıklı bağlayıp; sıcaklığını bile bilmediğim o pamuk ellerine tütünden bulaşan kolaları alıp gözlerime sürüyorlar resmen seni bir daha görmemen için gözlerimi dağlıyorlar sevgili.

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...    Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...   EmptyPerş. Ocak 10 2013, 22:43

çiçek13 Allah razı olsun 2 çiçek13
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...    Yüreğİm Gibi Yasa Büründü Tüm Gecelerim...   EmptyCuma Ocak 11 2013, 02:38

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ellerimin ucundadır yüreğim; Yüreğim duamdır, duam yüreğim!
» Bir Kere Ölmezsem Yaşa(ya)mam...
» Yüreğim Ağrıyor Yüreğim Ağlıyor Yüreğim Melâl...!
» Efkarlı Gecelerim...
» ye gibi yumulduk elif gibi başladığımız hayata !