ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği  Empty
MesajKonu: Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği    Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği  EmptyC.tesi Ara. 15 2012, 15:14

Gözbebeklerime saklanan bir suret ki içimde anıt inşa edilmiş tüm varlığınla. Zaman çok dar varılacak bir milyon yer var beynimde. Hangi birine yetişeceksin sevdiğim. Kaç fidan çınarlaşacak gülüşünle..

Gitmen gerekecek yine biliyorum yine kendine iyi bak diyeceksin yapmayacağımı bile bile. Yapraklarıma bir çise damlayacak gözlerinden
Denizleşecek seni beklerken ve sen yine kızacaksın sözlerimi tutamadım diye. Yine dağılacak dünyam aç kalacak tüm canlılarımız. Kuşlarımız unutacaklar uçmayı..balıklarımız küsecekler yine nedensiz ben gibi. Alacalı her ne varsa grileşecek bunları bilerek gideceksin yine..

Kaç ışık yılını öldürecek bu mecalsiz direnişim.? Kaç geceyi asacağım sensiz darağaçlarına.? Kaçıncı öksüzlüğü bu yüreğin ve kaçıncı bir yetim gibi yalvaran bakışlarla dileneceğim şefkatli ellerini düşünden. Bilir misin kaç kez dirildim gelişinlekaç gülü defnettim kokunla.? Bir tutam saçınla kaç kez intihardan çevirdim parmaklarımı bilmezsin sevgili..

Neyleyim kavuşamadığımız bu efsaneyi.. varsın dinlemesin aşkımı benden sonra pusatsız sevdalılar. Aşk dilin kesintisiyüreğin sürekliliğiydi gözlerinde kaybolmazsam. Ah sevgili can kırıkları kesiyor işte tüm sözcüklerimi. Hayat lugatımın tüm anlamıykeneş anlamını bir türlü bulamıyordum tıkanıyordu kelimelerim yüklemlerim hep bir ihtilale hazırlanıyordu öznede ödülüm senken..

Alıştım her geldiğin günde yeni bir gökyüzü yaratmaya gelişini muştulayan güvercinlerle. Cisim yağmurlarını durdurdum.. hayalinle yüzdüğümde teninde bedeline bin can ödenmesi gereken hazinemdin. Başka hangi duygu böyle ölümüne direnişe iterdi beni. Başka hangi yüreğe kurşun bulvarında dolanıp saplanır böylesi bir aşk.. bu kurşuni sevdam sendin. Miladı sen finali sen. Bir tarih sızar hayatıma hep sil baştan adı sen yalan olması imkansız. Gelmişi sen geçmişi sen..

Selam Sevgi ve Dua ile...
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği    Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği  EmptyC.tesi Ara. 15 2012, 18:43

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği    Aşk Dilin Kesintisi Yüreğin Sürekliliği  EmptyPaz Ara. 16 2012, 01:39

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bazen Elinin Değemediğine Yüreğin Değer Yüreğin Dokunur...
» DİLİN AFETLERİ
» Bir Yüreğin Anatomisi
» YÜREK VE DİLİN ÖNEMİ
» Dilin Yalan Söylüyor