ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İki Güzel Yüreğe... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

İki Güzel Yüreğe...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

İki Güzel Yüreğe... Empty
MesajKonu: İki Güzel Yüreğe...   İki Güzel Yüreğe... EmptyC.tesi Ekim 06 2012, 20:50

İki Güzel Yüreğe... 18602d&İki Güzel Yüreğe... 636rx

İki Güzel Yüreğe...

Sahteciliğin, yalanın sembolü haline gelmiş sanal dünya da, insanların ne kadar reel olduğu sorgulandığı zamanımızda, uzmanların tabiriyle; İnsanların başka kişilik oluşturduğu, Erkeklerin kadın, kadınların erkek, fakirin zengin, zenginin fakir olduğu… Dolandırıcıların sahtekârların hilebazların kol gezdiği… Yolda görsek namus timsali diyeceğimiz insanların bile, hayal dünyasının bir numaralı kahpeleri çıktığı, garip bir senaryoyla yalan hayatların oynandığı şu hayal dünyasında… Batakta boğulmakta, yalanlarla yanmakta olan ruhların arasında, kendini kaybetmemiş dimdik ayakta duran, sanal dünyanın çoğu alnı kara insanları arasında, ’’ Ben buradayım diye ’’ ,bas bas bağıran… İyilik ve de sevgiden oluşma, reel dostların, bağların dahi sorgulandığı, yalan çıktığı dünyamızda, değil yalan dünyaya reel dünyaya inat, iki gerçek yürek…

İlk tanıdığımda gerçekliklerinden korktum, hafiyelikle dolu uzun saatler günler yaşadım… İmkânsızı yalan sandığımı, gerçeğe çevirmeye dair gerçek cevaplar aradım… Aradığım gerçeği nasıl yalana çeviririm sorularıymıştı aslında, sizleri tanıdıkça daha iyi anladım… Oysaki sizler, bir sarhoşun kahrını çekmekten asla bıkmadınız. Her yarasına bir mehlem bulan Eczacı, her ağladığında gözpınarlarını silen mendil oldunuz hep. Yalnızlığa uzaklara gurbete yolculukta dahi isteksizce nedenlerimi haklı bulup, sessizce dualarla veda ettiniz… Benim her gafıma, her bencilliğime, sizin merhamet dolu dokunuşlarınız, uykusuz geceleriniz oldu. Her daim sevgiden yorulmaz, dinlemekten bıkmaz, güzel yürekleriniz oldu, ruhumu aydınlığa taşıyan… Yok, olmuşluğa yüz tutmuş bedenimi, kutuplardan daha soğuk yüreğimi, başarıdan harabeye dönmüş, kaybetmeyi alın yazısı bellemiş, kadere teslim olmuş; Damarları kan yerine alkolle, yüreği nefretle, bedeni hastalıkta, sadece ölümü bekleyen bir insanı yeniden, sabırla nakış nakış sevgiyi, umudu, yaşamın güzelliğini işleyerek ayağa kaldırdınız… Şimdi içimde, Sönmek bilmeyen, volkandan daha sıcak bir sevgi, yaşam, inanç ateşi varsa, bu sizin eserinizdir. Sizler çöllerdeki kum tanelerinin arasında sıcaktan, susuzluktan insanın ölümü düşündüğü anda gördüğü, yaşama hırsı veren, işte su burada diyen o uçsuz bucaksız sarı kum tanelerinin arasındaki çöl çiçeğim… Her daim Lambadan çıkıp dile benden ne dilersen diyen lambadaki cinim, masallar diyarından kopup gelme yaşam perilerim, her düştüğümde tutup ayağa kaldıran gökten inme kanatsız meleklerim oldunuz… Şu anda eskiden daha başarılıysam bu sizin sayenizde oldu. Dualarımda Yaradan’a sizi verdiği tanıştırdığı gün için şükürlerim var, İyi ki varsınız hayatımda ve hep var olmanız dileğimle…

Canım kardeşim ve de Bir tanecik dostum ikinizde iyiki varsınız. Teşekkürler...

Sanal alemden bir teşekkür

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

İki Güzel Yüreğe... Empty
MesajKonu: Geri: İki Güzel Yüreğe...   İki Güzel Yüreğe... EmptyPaz Ekim 07 2012, 02:28

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

İki Güzel Yüreğe...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Konuşmayı Öğrendiğin Gibi Güzel Dinlemeyi de Öğren !
» Yüreğin Yüreğe Gülümsemesi...
» Aşk, Sadece Yüreğe Bakar!
» söz, yürekten çıktığı zaman ancak yüreğe gider.Sen de sözlerini yürekten söyle. Sana söyleneni iyi dinle.
» Yüreğe Diken Girer Kalbe Gül...