ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sahip çıkmayı bilmek... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sahip çıkmayı bilmek...

2 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Sahip çıkmayı bilmek... Empty
MesajKonu: Sahip çıkmayı bilmek...   Sahip çıkmayı bilmek... EmptyCuma Mart 09 2012, 19:35

[img]Sahip çıkmayı bilmek... 3ckp4[/img]

[b]SAHİP ÇIKMAYI BİLMEK…

“Biri gelir biri gider mi?” yoksa “engel olmadığı sürece ben sevgilimin yanında olurum mu ?”

Şimdi neden bu konuya girdin derseniz ; şundan ötürü girdim derim

Beraberlikler o kadar değersiz hale geldi ki, kimse ilişkisine kolay kolay sahip çıkmıyor, kız olsun erkek olsun durum değişmiyor…

İki kişi arasında yaşanan ilişkinin adı her ne olursa olsun (Dostluk-aşk-arkadaşlık) sonuna kadar sahip çıkmalı…

Umarım sahip olmakla sahip çıkmayı karıştırmazsınız.

Çıkmaza girdiyse ve yürümüyorsa bitirmesini, son noktayı koymasını elveda demesini de bileceksin..

Herkesin derdi birilerine sahip olmak, “o kadın benim olmalı” ya da “o erkek benim olmalı” gibi…

Gel-git hesaplar… maymun iştahlar… oturmamış kişilikler…

Sahip olmak, ulaşmak ve sahiplenmek. Hepsi de birbirinden çok farklı eylemler. Sizin ilişkiniz hangisi hiç sordunuz mu kendinize?

İnsanın en derinlerinden geliyor galiba sahip olma duygusu, insanın kendi içinde yaşadığı boşluğu ve anlamsızlığı sahip olarak aşma çabası belki de..

Ulaşmak daha masum bir duygu… Ulaşılamayacak insan yok aslında… Kendini kapatmış insan var… İnsani yanını ya da gerçek kişiliğini gösterirse kullanılmaktan korkan insan var…

Herkese ulaşmak zorunda değilsiniz. Sizi engelleyen, kapı önünde oyalayanlarla zaman harcamayın yeter.

Beraberliğinize sahip çıkmak için bangır bangır bağırmanıza gerek yok…

Hissederseniz, hissettirirsiniz..

Birilerinin, sahibiniz olmadan size sahip çıkması keyifli bir duygu olsa gerek…

Ama önce kendinize sahip çıkın, kendinize dürüst olun gerisi elbet bir gün olur..

Yine de siz kimse bana sahip çıkmasın, ama sahibim olsun, sahibi olayım ya da sadece ona ulaşayım yeter diyorsanız bilemem…

Ben bilmem, her ne olursa olsun insan yaşadığı ilişkiye sahip çıkmasını bilecek…

Sahip çıkmayı bilen adamdan da korkmayacaksın… Kararlı-cesur -ne istediğini bilen vicdanlı olan adamdır “o” adam …

Özlem ÜNEY[/
b]
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sahip çıkmayı bilmek... Empty
MesajKonu: Geri: Sahip çıkmayı bilmek...   Sahip çıkmayı bilmek... EmptyC.tesi Mart 10 2012, 00:32

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10

Sahip çıkmayı bilmek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mutluluğumuz Sahip Olduklarimizdandir.
» Diline Sahip Çık...
» Sevmeyi Bilmek
» Uyan Artik Ve Ailene Sahip cik!
» Sahip Olunan Herşey Aslında...