ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Payıma yine yalnızlık düştü... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Payıma yine yalnızlık düştü...

4 posters
YazarMesaj
Su DamLaSI
Üye
Üye
Su DamLaSI

Payıma yine yalnızlık düştü... Empty
MesajKonu: Payıma yine yalnızlık düştü...   Payıma yine yalnızlık düştü... EmptyCuma Ara. 19 2008, 12:27

Payıma yine yalnızlık düştü

Soğuk esen rüzgâr bedenimden çok gönlümü üşütüyor... Zihnimde binlerce soru, yüreğimde binlerce acı ve keder...

Bir umutsuzluğun senfonisini çalıyor kalbim... Bir kez daha kırıklığın, hayal kırıklığının şiirini yazıyor gönlüm...

Sebebi hüznüm nedir gönlüm bile anlayamıyor...

güvenim bir kez daha sarsılırken hayata karşı ben yine de biliyorum güneş elbet tekrar doğacak...

''sabret gönül sabret'' diyor yüreğim...''nelere katlandın sen elbet bu acı da biter...''

İnsan Ondan gelmiyor mu? Allah’ın en güzel lütfu aslında... Unutmak... Acıyı unutmak...

Unutulur elbet unutulur gönlüm...ama sen şunu unutma; unutulur ama izi kalır...

Bir Ankara akşamı... Soğuk esen rüzgâr bedenimden çok gönlümü üşütüyor ve payıma yine yalnızlık düşüyor...

Alıntı

Payıma yine yalnızlık düştü... 204838ff5w8ihywlkl6

Yanlızlık insanı cok uzaklara götüren, hayal alemine daldıran sonra da uzun uzun düşündürdükten sonra insanın içine sokulan bir acı oluyor bazen

Bazen bakıyosun herkez birileri ile sen ise yanlız ve adeta kimsesiz olduğunu zannediyorsun.

İşte o anda için kapkaranlık oluyor ama sonra düşünüyorsun ben bu zamana kadar RABBİMDEM herşeyin en hayırlısı hakkımda istemedim mi? diye

Sonra Elindekilerine bakıyorsun Rabbime Binlerce kez hamd ederek

Ve evet, seni senden fazla Rabbimdem sonra en cok düşünen bir aile.

Sonra SECCa den geliyor aklına, cocuklarına sarıldığın gibi sarılıyosun büyük bir özlem ve sevgiyle,

Sonra sonra Kur'ANI kerim geliyor eline, basıyorsun yüreğine bir yarin sevgisini basar gibi basabildeğin kadar işte o zaman hissediyorsun Rabbim BEN yanlız değilim Yanımda sen varsın Binlerce kez Hamd olsun Sana diye.

Sonra sonra cekmeye calıştığın tesbihler, Salvat-I Şerifeler seni Peygamberimize o kadar cok yaklaştırıyor ki sanki sıcacık bir yuvanın o sıcaklığını hissediyorsun Rabbim Beni Peygamberime yaklaşmamı nasip et diye dua ederken içinde ki sıcaklık kızgın bir cöle dönüşüyor hepsi birleştiğinde ise SANKİ bu dünya bir hiç oluyor işte o zaman ne yanlızlık ne de dünyada ki üzüntüler nedense bir hiç geliyor, insana

Yeter ki yeter ki diyosun RABBİMİN kulu olayım, Yeter ki ahirette peygamberimi bir kez olsun göreyim inş.ALLAH DİYE DUA EDER KEN ne yanlızlık ne de dünya hepsi gecip gidiyor.
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Payıma yine yalnızlık düştü...   Payıma yine yalnızlık düştü... EmptyCuma Ara. 19 2008, 13:19

Su DamLaSI demiş ki:

Yeter ki yeter ki diyosun RABBİMİN kulu olayım, Yeter ki ahirette peygamberimi bir kez olsun göreyim inş.ALLAH DİYE DUA EDER KEN ne yanlızlık ne de dünya hepsi gecip gidiyor.

:oflw: Allah razı olsun :oflw:
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: s.a   Payıma yine yalnızlık düştü... EmptyCuma Ara. 19 2008, 22:10

Yanlızlık insanı cok uzaklara götüren, hayal alemine daldıran sonra da
uzun uzun düşündürdükten sonra insanın içine sokulan bir acı oluyor bazenBazen bakıyosun
herkez birileri ile sen ise yanlız ve adeta kimsesiz olduğunu zannediyorsun.İşte o anda için
kapkaranlık oluyor ama sonra düşünüyorsun ben bu zamana kadar RABBİMDEM herşeyin en
hayırlısı hakkımda istemedim mi? diye
Sonra Elindekilerine bakıyorsun Rabbime Binlerce kez hamd ederek

ALLAH razı olsun su damlası kardeş

yalnızlık insanın tefekküre daldığı,kendini gözden geçirdiği anlardır.
bazen etrafında kimsenin kalmadığı hissine kapılır insan.bir düşüncedir
sarar tüm benliğini.ama kabullenemez yalnızlığı terkedilişi ve o an
en büyük dostu ALLAH gelir herkes terketsede O'na sığındığı an güç
hisseder kendisinde ve şükreder Rabbine,

çiçek2 çiçek2
fatma16
Dost Üye
Dost Üye
fatma16

MesajKonu: Geri: Payıma yine yalnızlık düştü...   Payıma yine yalnızlık düştü... EmptyCuma Ara. 19 2008, 22:37

ALLAH RAZI OLSUN çiçek6

Payıma yine yalnızlık düştü...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine Hüzün, Yine Yalnızlık...
» Yine Kalemim Yüreğimin Sancılarına Esir Düştü
» Bugün Yine Hüzün Düştü Yüreğime Efendim
» Yine Akşam Yine Hüzün Yine Başımda Efkar
» Yine Yağmur, Yine Akşam…