ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Mum Kokulu Mektuplar 1 Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Mum Kokulu Mektuplar 1

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Mum Kokulu Mektuplar 1 Empty
MesajKonu: Mum Kokulu Mektuplar 1   Mum Kokulu Mektuplar 1 EmptySalı Kas. 29 2011, 22:05

Mum Kokulu Mektuplar 1

Ateşe su diyor şarkılar, Leylâ’ya sevgili. Bana senin ruhun diyor gökler, yıldızlar, hüzün yüklü bulutlar ben kendimi sende yitireli beri. İstesem de başkası olmam ki! . Kendimden vaz geçiyorum çoğu kez, unutuyorum kendimi kayıp adreslerde, bütün kayıplarımın yolu sonu sana çıkıyor.

Bir çocuğun azarlanacağını bile bile tuttuğu şevkat eline benziyor elin. Tutmasam kaybolacağım sanki. Herşeyi göze alıyorum, aralıyorum göz kapaklarımı sana bakmak istiyorum, olmuyor. kamaşıyor gözlerim yine, bakamadan yapışıyor kirpiklerim.

Ömrümü sabır tesbihine diziyor sızılar; içim kanıyor ve kalbimde büyüttüğüm sevda an ve an beni de aşıyor. Hevesleniyorum bazen, eriyip yitmeye amenna ama zerrelerim sana varmadan erir diye, tanelerim seni bir kere bile görmeden dağılır diye korkuyorum. Oysa öyle yakınsın ki canıma, uzansam, ah bir uzanabilsem elim değecek. Ama yok, uzanamıyorum. Canımın canına dokunamıyorum. Belki dokunmak mümkün olabilirdi bu kadar bana yakın olmasaydın.. ve canım daha az yanardı, üşümekten yanmazdım bu kadar benden azade olmasaydın.

Aşk deli bir yangınmış, içmeyenler bilemez
Bizi ayıran sebep, ayrılığa düşmanım
Goncaları açtırmaz, tahsiline güldürmez
Ekimin on yedisi, ayrılığa düşmanım*(e.y)

Şimdi hangi ağacın altındasın bilmiyorum. Hangi balkonda, hangi gönüle sırdaş. Hangi yağmurlarda ıslanıyorsun, hangi sokak eskitiyor bakışlarını, nerenin merdivenleri yoruyor ayaklarını? Ruhun, peki ruhun hala bana düşman mı? Oysa suçumu hiç bilemedim ben. Sevmekle sevmemek arasında tercih yapmaya mecbur edilmeseydim eğer bir suçum da olmayacaktı zaten.

Ziyanı yok diyorum sonra,
seninle aynı göğün altında kalu belada verilmiş ahdimize duruyoruz. Kıyamındayız ya şimdi, elbette bir gün secdesine de duracağız sevdamızın.

Sen mi çok sevildin, yoksa ben mi çok sevdim. Bunu hiç bilemeyeceğim, bilemeyeceksin. Naif bir yürektim senden önce de; biraz deli, biraz asabi. Senden sonra tarifi mümkün değil kırılganlığımın.
..........................
Ruhumun kanatları pervaz vuruyor semaya, sevdamın azameti dökülüyor üzerime, her nidada usul usul. O biriktikçe azar azar büyüyorum, karşımda küçülenlere inat. Sevdam büyüyor an be an, özlemim büyüyor devasa, zirveler küçülüyor. Gözlerimden tane tane dökülüyor aşkım.
Cenneti özlüyorum!

Sevim Yakıcı

Selam Sevgi ve Dua ile...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Mum Kokulu Mektuplar 1 Empty
MesajKonu: Geri: Mum Kokulu Mektuplar 1   Mum Kokulu Mektuplar 1 EmptyÇarş. Kas. 30 2011, 00:34

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7

Mum Kokulu Mektuplar 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gül Kokulu Sevgili'ye
» Gül Kokulu Yâre
» Medine kokulu bir gül getirin
» Cennet Kokulu Annelere
» Gülsuyu Kokulu Gözyaşım..