ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım

4 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım Empty
MesajKonu: Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım   Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım EmptyC.tesi Ocak 29 2011, 21:38

Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım,Ölüme Bakta Anla Suretimi...

Gidilen mesafelerin geriye öksüz bir çığ yangını bırakacağını bilmeden yürüdü yüreğim,yarımdım...

... Soluksuz beklenilen vuslat sevinçlerin gamzeleri görmeden ölüşüne şahitti,hüznü katmerleten şehir usul usul akardı eşiğime,aynasında bakışını güneşe yaslayan yüzüm görünenin ardındaki yaşamıma tükenen bir insan portresi gibi düştü...
Elma şekerine toprak bulanmış bir çocuk gibi her daim topraklara doydu açlığım,eylül sırtına ağır bir yüktü mevsimin,katran bir ağlayış oldu cam önleri bekleyişim,beyazdan ürktüm,nefesime gün ışığı değse ölürüm!...

Düşümde kurtlanan bi varlığın doğrulamayışı sayfalarıma aksi bir sureti tezyin etti,sevgi ve nefret aynı annenin çocuklarıydı,zaman birinin eksikliğinde diğerine ucube bir kardeşlik bırakırdı... Bulutların alnında tutunamadan kaydı yağmurlar,şehrin üstüne ölü toprağı serpildi ve her yanı cenaze koktu sokakların...

Yüzümün uzaklarında olan içime cüzzam karanlıklar yetirirdi,adımda asılı kaldı hüzün,boğunç bi sevinç nakaratlandı dilime,serkeşti kalemim,namluya sözü sürüp aşka meydan okudu,bu kalp aşka taarruzda adına yenik düştü sevgili,hezimetlerdeyim.Ben geldim "hoşgeldin nefesim" demeyi unuttu mu dilin....
Şarkılar hüzün miraslı notalar devraldı bu şehirden,hüsran arkanı dönüp bakmadığında savaş ertesi sahneler çizerdi,bunca koşuşturma terkinin eslerinde diz üstü çöktü...

Sandığımdaki kırık hatıralarım sızdı soluğuma,masalındaki susa cenk tutan kahramandım ben,incinmiş kalpler vakfına mı gitti emeğim neden acının zindanlarında duvarları kemirir oldu düşlerim... Bu içime düşen boş tangırtılardı sesimde duyulan,titreyen ellerimdi yoksoğuna,boşluğunda sıtmalı bir çocuktu bu şehir,her gece titrer oldu biçare düşüme...

Düş yorgunu yolculuklardan geldim,amacımda rotası belirsiz fırtınalar,ölümün yan komşuma gelişini kıskandım,deliliğe meyleden aklım fütursuzca sapladı kalemi ciğerime,gecelerime kül serpen bir yalnızlığın avuçlarına döküldü yaşlarım,dilime dolanan dikenli tellerden kanarcasına kurtulmaktı "sen" deyişim...

Şeytan günahı tazeliklerde İbrahimi ateşlere kurban oldum,adımda saklı cana büktüm boynumu,sözümde devrildikçe ardına Hiroşima vari şehirler kustum,çatlak bir kalemden tutup tükenişin odalarına kapadım kendimi,her güne kırık kanatlı harfler bıraktım,ölüme bak da anla suretimi!......

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım   Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım EmptyC.tesi Ocak 29 2011, 23:27

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım   Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım EmptyPaz Ocak 30 2011, 02:22

çiçek Allah razı olsun çiçek
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım   Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım EmptyPaz Ocak 30 2011, 14:02

MaVi_GüL demiş ki:
çiçek Allah razı olsun çiçek

Her Güne Kırık Kanatlı Harfler Bıraktım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her Güne Bir Hadis
» Alfabedeki Harfler...
» Sensiz Harfler...
» Mavi Kanatlı Uçurtmam...
» Kağıt Kalem Harfler ve Yitirilmişlikler