ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa     Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem.. Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem..

4 posters
YazarMesaj
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem.. Empty
MesajKonu: Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem..      Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem.. EmptyPaz Ara. 26 2010, 15:09

Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem

İskelenin en ucundaki, en gıcırtılı tahtanın üstüne oturmuş, denizdeki nereye gittiklerini bilmediğim, bilmeyi de istemediğim parlak renkli balıklara bakıyorum Bir süre izleyebiliyorum ancak onları, sadece bir yere kadar görebiliyorum, sonrası görünmüyor
Nedense her düşüncemin arkasına bir olumsuzluk eki katılıyor bu günlerde Devrik düşüncelerle pekiştiriyorum bu ruh halini Düşüncelerimin bağlaçları yok, sırf kafiyeli olsun diye kurulmuş iki yabancı cümle gibi birbirinden kopuk ve anlamsızlar Hava sıcak, su ılık, toprak soğuk, ben yanıyorum Gitsem diyorum, şöyle yağmurları olan uzak bir yerlere

Günahlar gözyaşlarında yıkanır, diyor birisi, yağmurlar kadar çok gözyaşları istiyorum o zaman diyorum içimden ve eğer ağlayabilseydim ne yağmuru ne de küçük bir ağacın en küçük yaprağına düşen yağmur damlasının süzülüşünü bu kadar çok sevmezdim herhalde
Gitsem diyorum, balıklarda gitti zaten

Yıllardır tanıdığım, bana yabancı olan bu evin derin sessizliğinde aslında normal çıkan bütün seslere bile bile kulak verip, kendi kendimi bile bile korkutuyorum Sonra korkuları susturmak için, kendi kendimi susturup sadece yüreğimi seslendiriyorum, çünkü duymak düşünmekten daha az üzüyor insanı

Yüreğini ve beynini sırtlanmış, yükünden yorgun adamların halleri geliyor aklıma

Herkes uyurken korkuyorum, sessizlikten, sessizliğimden Gitsem diyorum acıları alıp, yalnızlığa sarılmaya
Yıllardır bilip tanıdığın, yanlış şehirde, doğru otobüse binip, yanlış durakta indiğini fark ettiğinde yürümek zorunda kalmış gibi, geçte olsa gitsem diyorum

Ve senden daha değersiz olan anlamsız şeylerin bekçiliğini bırakıp, ayağını acıtan ayakkabılara, sıcağa, fırtınaya rağmen ne varsa yakıp yıkıp ardına bakmadan yürümek gibi Gitsem diyorum biraz, ölsem

Alıntı
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem..      Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem.. EmptyPaz Ara. 26 2010, 19:17

Günahlar gözyaşlarında yıkanır, diyor birisi, yağmurlar kadar çok gözyaşları istiyorum o zaman diyorum içimden ve eğer ağlayabilseydim ne yağmuru ne de küçük bir ağacın en küçük yaprağına düşen yağmur damlasının süzülüşünü bu kadar çok sevmezdim herhalde

İnsan öyle zaman geliyor ki firar edesi geliyor
ıssız sedasız yerler olsa,kimseler izimi bulmasa
kendi alemimde kalsam,haykırsam dağlara derdimi
beni ancak onlar anlar,onlar yutar çeker yüce dağlar
Sad
çiçek9 Allah razı olsun çiçek9
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem..      Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem.. EmptyPaz Ara. 26 2010, 22:07

mustafa43 demiş ki:

İnsan öyle zaman geliyor ki firar edesi geliyor
ıssız sedasız yerler olsa,kimseler izimi bulmasa
kendi alemimde kalsam,haykırsam dağlara derdimi
beni ancak onlar anlar,onlar yutar çeker yüce dağlar
Sad
çiçek9 Allah razı olsun çiçek9
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem..      Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem.. EmptyPtsi Ara. 27 2010, 01:35

çiçek Allah razı olsun çiçek

Gitsem Diyorum,Biraz Ölsem..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Keşke Biraz Sewseydin Diyorum....
» Biraz bana, biraz sana belki...
» Yalnızca Biraz,Biraz Üşüyorum
» Biraz Kırgınım Biraz da Kızgın...
» BİRAZ DOSTLUK,,,BİRAZ AŞK...