ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.

4 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. Empty
MesajKonu: Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.   Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. EmptyC.tesi Tem. 11 2009, 23:37

Tanrı Dağlarında yine Türkün kanı akıyor...

1949'dan beri Kızıl Çin işgalinde "Mazlum Anavatan" Doğu Türkistan!... 35 milyona yakın kardeşimizin mezalim gördüğü, açlık ve sefalet şartlarında yaşama savaşı verdiği, zulme karşı çıkanların toplu halde katliâma tabi tutulduğu "Unutulan Atavatan" Doğu Türkistan!..

Biz bu katliamı, katil Çin'i nefretle kınıyor, bu katliama sessiz kalan herkesi harekete geçmeye ve yüce Türk milletini millî ekonomimize de büyük darbe vuran katil Çin'in ucuz ve adi mallarını boykota çağırıyoruz. Uygur Türklüğünün hürriyet mücadelesinde yanlarında olduğumuzu bütün Dünya'ya ilan ediyoruz. Bu bağlamda bir de imza kampanyası başlatıyoruz.

Sizlerde http://www.katilcinikiniyoruz.com/ adresine tıklayarak imzanızı atın. Toplu desteğimizle sesimizi daha fazla duyuralım!!!
miftah
Admin
Admin
miftah

MesajKonu: Geri: Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.   Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. EmptyÇarş. Tem. 22 2009, 01:09

Olaylara karışan Çinli bir işçi, hükümetin yalan söylediğini, sadece kendisinin 7-8 Uygur işçisinin demir çubuklarla öldürülmesine yardım ettiğini kaydetti. İsmini vermek istemeyen Çinli, Guandongdaki oyuncak fabrikasında 30dan fazla kişinin öldürüldüğünü söyledi.

Doğu Türkistanın başkenti Urumçide geçtiğimiz hafta başlayan ve binden fazla kişinin öldürüldüğü olayların sebebi olduğu söylenen iki Uygur asıllı işçinin öldürülmesi hikayesinin, tamamen farklı olduğu iddia edildi. İngiliz The Guardian gazetesinde yer alan bir habere göre, Çinin doğusundaki Guandong kentindeki bir oyuncak fabrikasında, iki Uygur işçisinin öldürülmesi hadisesi, olaylara karışan bir Çinli tarafından yalanlandı. Gazeteye konuşan ve ismini vermek istemeyen bir Çinli, fabrikada çalışan Uygurların öldürülmesi olayına bizzat katıldığını belirterek, Çin hükümetinin olaylarda iki Uygur asıllı işçinin öldürüldüğü açıklamasını yalanladı. Çinli işçi, Hükümet ölü sayısıyla ilgili olarak yalan söylüyor. Ben 7 ya da 8 Uygurun öldürülmesine yardım ettim. Onları çığlıkları bitene kadar ezdik. Orada en fazla 30 kişiyi öldürdük, ölenlerden çok azı Han Çinliydi dedi.

CESETLERİ ÜST ÜSTE TOPLADIK
Çinli işçi, gazetelerde sadece iki Uygur işçisinin öldürüldüğü haberini görünce çok kızdığını belirterek, Bu kesinlikle yanlış olmalı. Ben onların hepsinin kafasından kanlar aktığını gördüm. Öldürülenlerin cesedini üst üste koyduk. Bunlar nasıl ölmüş olamazlar sözleri dikkat çekti. Uygurların iki Çinli kadına tecavüz ettiklerine dair söylentileri duyduğunda deliye döndüğünü söyleyen Çinli işçi, Ben Uygurlardan nefret ediyorum. Sadece 7-8 kişi bir kişiyi dövdük. Bazıları yataklarının arkasına saklandı. Bizler demir çubuklarla onlara ölene kadar vurduk ve cesetlerini sürerek bir yerde topladık dedi.

Vakit
yine yalanlar yine zulüm ALLAH ıslah etsin Kahhar ismiyle kahretsin zulüm edenleri....
miftah
Admin
Admin
miftah

MesajKonu: Geri: Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.   Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. EmptyÇarş. Tem. 22 2009, 01:12

Uygur Türkleri'nin yanında olduğumuzu hep birlikte gösterelim.

http://www.sp.org.tr/haber.asp?haber=2579
bi partinin miş ama tepki koymak gerekliyse ve birileri bişey yapıyorsa hep beraberiz inşallah...
miftah
Admin
Admin
miftah

MesajKonu: Geri: Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.   Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. EmptyÇarş. Tem. 22 2009, 01:15

Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.   Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. EmptyÇarş. Tem. 22 2009, 13:00

Vakit
yine yalanlar yine zulüm ALLAH ıslah etsin Kahhar ismiyle kahretsin zulüm edenleri.....inşAllah
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.   Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz. EmptyPerş. Tem. 23 2009, 00:18

nursan25 demiş ki:
Vakit
yine yalanlar yine zulüm ALLAH ıslah etsin Kahhar ismiyle kahretsin zulüm edenleri.....inşAllah

Türk Kardeşlerimiz İçin Tepkimizi Birleştiriyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sen Kendin için Kal Yar,Ben Senin İçin Giderim
» Meşhur Türk yalanları :D
» ALLAH; kulları için sayısız nimetler halketti, kullarını da kendisi için halketti."
» Hayatımızın içindeki TÜRK KAHVESİ
» OSMANLIDA TÜRK İSLAM BİRLİĞİ