ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin  Empty
MesajKonu: Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin    Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin  EmptyPaz Nis. 28 2013, 20:17

Mavinin göğsüne su misali beyaz sevdamızı yazmak için çıkmıştık yola. Ve söz vermiştik Cennet kokulu vuslata.Yol üstündeki tek nefeslik molalarımızda, arsız ayazlarda toprağa boynunu çevirip umuda küsmüş çicekleri güneşe çevirdik. Susuz kalmış çardak kuşların dudaklarına zemzemi değdirip sevdamızın ak sütüyle emzirdik. Her şey gül gülistanlık değildi oysa. Her an nefesimizde hissediyorduk kanlı pusuları. Bir kapatsak gözlerimizi karanlığa darağaçlarımız hazırdı oysa. Ve ikindi vakti ayrılıklara kefensiz gömülmek için hazırdı musalla taşımız. Onca acıya, onca ayrılığa inat korkmadık, sevdanın korkuyla işi olmazdı çünkü.

Gerekirse bu yolda diklenen arsız yangınlara kafa tutacaktık. Ve yumruklarımızı bıçağın ucunda bileyip kaygısız fırtınanın boğazına dayacaktık sevdamızın kararlılığını. Olmadı mı göğsümüzü siper edecektik. Çünkü söz vermiştik vuslata ulaşmaya. Kör kuyularda kalsak da umudun merdivenlerini birer birer çıkıp aydınlığa çevirecektik yüzümüzü. Karakışlarda sevdaya yenik başlasak da kelebeğin sırtına vuslat diye motifleyeceğiz naif gülüşümüzü..

Radyoda şarkımız çalıyor bak. 'Sen imkansız, sensizlik imkansız, aşk imkansız' Gözyaşların içine akıyor biliyorum. Yüreğin suskun. Bulutlar nasıl biriktirirse yağmurları seninde yüreğindeki bulutlar dolmakta boşalmaya her an hazır. Bilerek seçmedik mi bu yolu? Bu sevdanın yükü çok ağır kurşundan bile... Her yürek taşıyamaz. Artık yüreklerimize kurşun bile işlemez oldu...

Yüreğimde med-cezirler oluşuyor. Seni yaşamalıydım ya da içime hapsedip çekip gitmeliydim. Hangisi zor? Ne senden vazgeçebiliyorum ne de çekip gidebiliyorum. Sonunu görmek istediğim bir yol var önümde aslında sonu başından belli olan... İlk defa bu kadar uzun ve bilmediğim bir yolculuğa çıktım. Artık gideceğim diyarın adını biliyorum. Ya hiç bilmeseydim, ya hiç tanımasaydım! Şu anda bu yolculukta tek başınayım. Oysa seninle elele, gözgöze, dizdize bu yabancı diyarı keşfetmeyi ne kadar isterdim...

Sana çok şeyler borçlu olduğumu biliyorum. Bu tarifi mümkün olmayan duyguyu bana tattırdığın için binlerce kez teşekkürler. Senin aşkını, sevdanı en güzel şekilde taşıyacağımdan emin olabilirsin. Çünkü ben seni çok sevdim, çıkarsız, beklentisiz sevdim. Seninle aynı sabaha uyanamayacağımı bile bile sevdim. Hiç bir zaman elin elime değmeyecek, teninin sıcaklığında ısınamayacağım ben imkansızı sevdim.Ama sevdim işte...

ALINTI

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin  Empty
MesajKonu: Geri: Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin    Yüreğimi Seviyorum Seni Sevdiği İçin  EmptyPtsi Nis. 29 2013, 03:11

çiçek18 Allah razı olsun çiçek18

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevdiklerine "Seni Seviyorum" Demek İçin Geç Kalma!
» Beni Aşka Terkettiğin İçin Seviyorum Seni
» ''Seni Seviyorum' Dedim,'' Bende Seni'' dedi ..
» Ben de Seviyorum Seni
» Sizi "ALLAH" İçin Seviyorum