ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ben de Seviyorum Seni Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ben de Seviyorum Seni

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ben de Seviyorum Seni Empty
MesajKonu: Ben de Seviyorum Seni   Ben de Seviyorum Seni EmptyPaz Şub. 18 2018, 22:59

Ben de Seviyorum Seni

Ey kalbime komşu olan, izinsiz huzura varan, kalp bahçemin bahar cemresi, sonsuzluk yolunun çözülmez bilmecesi. Seviyorum demişsin ya en de seviyorum seni, sevmenin delisi akıllısı olmaz kah bir veli, kah derviş gibi...

Ey vedüd isminin anahtarı; ansızın kilitleri açan, hiç zorlanmadan yüreklere akan, Rahman'ın sevgi salıncağı bir seyyahım ben demişsin ya. Ben de bir gezginim aslında gezmenin turisti, köylüsü olmaz kah aşıklar gibi, kah ozanlar gibi...

Bir dervişim ben sevgi yolunda, bir seyyahım aşıklar çağında, tıpkı sen gibi, tıpkı biz gibi. Ben de seviyorum seni devrik cümleler gibi, yıkılan yanlarıma inat, dimdik duranlar gibi kırılmadan, yıkılmadan, konduğu daldan uçmadan, sabit duranlar gibi...

Ey kalbime sabrı öğreten; yeşermeyi bekleyen bir fidan gibi, uçmayı arzulayan bir yavru kuş ölmeden sonsuzluğu isteyen, tezcanlı bir çırak gibi ben. Bir usta titizliğiyle merhem olan sen, gecenin ardındaki şafak, yaralı ceylan ben, acıtmadan saran sen. Özledim demişsin ya ben de özledim seni, özlemenin azı çoğu olmaz kah mecnun, kah şirin gibi...

Ey ezelden gelen ses, yorgun ruhuma nefes. Bana beklemeyi öğreten, kapıların ardındaki gizem. Bekleyeceğim demişsin ya ben de seni aynı yerde. Beklemenin zoru kolayı olmaz, her dakikası bir ömür kah sancılar, kah doğumlar gibi...

Her ikindide güneş gibi içime dolan, pencerenin ötesindeki ışık, cam da çerçevede birer tuzak, ışığı almak istersen sen de kafanı uzat. Her sabah rüyalarımda beni uyandıran, kuş seslerine karışıyor sesin, gözümden hiç gitmiyor sessiz gülüşün, bir rüyadan artakalan sen oldun bugünde, gerçeğe tabir ettiğim düş sen oldun...

Ey sohbeti vuslat kokan, ayrılıklardan sonra gelen müjde, ruhu ruhuma sırdaş, cismin ötesindeki güzellik, keşfedilmeyi bekler her bilinmez. Sende beni buldum demişsin, aynamda seni gördüm sevince ben de, bu kadar benzer mi ruhlar birbirine kah ikiz, kah benzeşen resim gibi...

Gelişiyle sükunet getiren, gidişiyle beklemeyi sevdiren, kavuşmalar seninle güzell. Bir tiyatro sahnesi hayat, sen bu oyunu izleyip izleten, ben kah oyuncu, kah seyirci...

Ey karşılıksız seven, yüreği engin, ruhu cömert, sanmaki insanlar sadece bir ceset. Etten kemikten bedenler değil aradığımız, içindeki hazine bir ömür yoluna adadığımız, arkeolog edasıyla içinde kazılar yaptığımız kah fosiller, kah mücevherlerle karşılandığımız...

Ey beni sonsuzluğa çağıran, beni de unutma giderken. Orda buluşurmuş ya gerçek sevenler, seni sonsuz seviyorum işte ben kah kaybetmiş gibi, kah yeniden bulmuşcasına...

Günahlara dalmış gibi önce, acziyetini görmüş gibi sonra, suçunu bilmiş gibi, sonuna gelmiş gibi bazen, yeniden başlamış gibi ansızın hep seninle, hep seninle...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Ben de Seviyorum Seni Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Seviyorum Seni   Ben de Seviyorum Seni EmptyPtsi Şub. 19 2018, 01:29

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Ben de Seviyorum Seni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Seni Seviyorum' Dedim,'' Bende Seni'' dedi ..
» Ben Seni Seviyorum...
» Seni Seviyorum...
» Seviyorum Seni
» Seni Seviyorum Sevgimlesin