ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Zor olan ne?  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Zor olan ne?

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Zor olan ne?  Empty
MesajKonu: Zor olan ne?    Zor olan ne?  EmptySalı Mart 26 2013, 20:56

Zor olan ne?

İnsanlar mı hayatlarını zora sokan. Yoksa hayat mı başlı başına zor olan. Bir anlasam bir çözebilsem sorun kalamayacak zaten. Hep derler insanlar konuşarak anlaşırlar diye bu da hayatın başlı başına yalan olduğu gibi bir yalandan ibaret. Ben konuşuyorum sen dinlemiyorsun ben istiyorum sen yapmıyorsun. Oysa ben seni dinleyen isteklerini elimden geldiği kadarıyla yapmaya çalışırken sen beni göz ardı edip istediğini yapıyor hatta hiç oralı olmadan beni kala bile almadan yaşamaya devam ediyorsun. Senin anlattığın sevgi mi? bilmem sevgiyse bu yaptıkların bu vurdum duymazlığın pek sevgiye yakışmıyor da ondan soruyorum sevgi mi diye. Bence senin ki heyecanı aramak macera yaşamak. Bana sevginin tarifini yapa bilir misin? Ben söyleyeyim yapamazsın. Neden mi sen kendinden başka kimseyi sevmiyorsun da ondan. Doğruyu söylemek gere kirse senin dünyan üç kişilik. Bundan gayrısı yok onun için ilk göz ardı edilen hep ertelenen konumda olan benim. Oysa benim dünyam başlı başına seninle dolu.

Her olumsuzluğa karşın. Baksana ben neler istiyorum ama neler yapıyorum. Benim dünyam seninle kurulmuş olmasaydı ben bunlara nasıl ket vurup senin yoluna girerdim söylesene sevgili. Ne kadar çok karmaşalar var şu dünyada. Ne kadar çok çıkmazlar var şu lanet olasıca dünyada çok yoruldum artık, artık taşıyorum bir takım şeyleri. Neden böylesin ne kadar zaman oldu seninle oturup hoş sohbetler etmeyeli. Bak zaman geçiyor tam tamına üç ay oldu. Bu kadar ağır günler yaşadık ayrılıklar oldu ayrılık kararları alındı ama sende hala değişim yok. Hep tükürdüğünü yalayan hep ezilen hep geri adım atan ben. Neden ben bunları yaşamaya mahkum edildim. Yapmamam gerekeni yaşadığım için mi sana ne demeli sende aynı durumdasın ama üzülen kırılan gene ben. Bıktım artık bu durumdan sıkıldım ruhum daraldı kaçıp uzaklaşmak istiyorum. Ama bir daha yanlış yapmaktan korkuyorum. artık ciddi, ciddi bir karar vermenin zamanı geldi. Ben seni böyle istemiyorum. Bir karar ver artık bunun ortası yok olmayacak ta.

Olmasını istediğini açıkça söyle kopuyoruz lanet olsun ki kopuyoruz bunun farkındasın ama hiçbir şey yapmadan uzaktan seyrediyorsun neden, neden bu vurduğum duymazlığın sıkıldım anlıyor musun artık istediğim özlediğim hiçbir şeyin olmaması beni yıpratıyor. Ya tamamen ol hayatımda ya da çık git bari yokluğunla avunayım. Ne yapacaksan yap ama bu boş vermişliği yaşatma. İnsan kaç kez böyle bir aşkı yaşar ki hayatında. Neden bu kadar saldın kendini neden kulaklarını kapattın bana neler anlatıyorsun suskunluğunda. İnsan daha ne kadar katlanır bu ilgisizliğe boş vermişliğe söylesene vefasız. Benim inancım kalmadı bir şeylerin düzeleceğine sevgine bana olan aşkına ne kadar acıdır bunu yaşamak bilir misin.? Merak etme bilmiyorsan da öğretirler elbet bir gün sana. Bir gün bana yaşattığın acıların on mislini sana yaşatacağım ama sana olan sevgim buna engel oluyor. Neden tüketmeye çalıyorsun sevgimi ve beni. Neden yapıyorsun ki bir daha karşına çıkmaz seni böyle sevecek sana katlanacak bulamazsın vefasız.

Ben ne istediğimi bilmiyorum evet bilmiyorum seni istiyorum. Ama senin ne istediğini bir bilebilsem bir anlaya bilsem sana olanları o zaman haykıracağım sevgimi sana ama biraz daha harcarsan zamanları ve sevgimi haykıracağım tek şey sana nefretim olacak. Neden karalar bağlatırsın şu yorgun yüreğime neden bunları yaşatırsın şu zavallı beynime. Canım acıyor sevgim ağlıyor su olup akıp gitmek istiyorum bu diyarlardan yağmur olup yağmak istiyorum gerçek sevdalara. Ama karalara bürünüp yok olmak istemiyorum bu diyarda. Bu kadar vefasızlığın içinde sıcacık bir sevgi yakalamışken söylediğin gibi aşkı tanımışken neden vefasızlık yaparsın bu sevdaya. Neden söylesene ne zaman bitecek bu nedenler ne zaman bilirim hiçbir zaman.

Biz tükenince ben kendi içimde yaşar şimdiki zamanlarda olduğu gibi sana hasret duyarak kalbimin sızısını dinler ölümü bekleyen hastalar gibi ecelim için dua eder dururum. Ama ALLAH ‘tan tek dileğim beni er geç çok iyi anlayıp bana hasret duyup kendini suçlu
hissetmendir. Mutlu ol ama hep yüreğinin bir köşesinde sızı olsun beni hatırlatan vefasız sevgili.

ALINTI
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Zor olan ne?  Empty
MesajKonu: Geri: Zor olan ne?    Zor olan ne?  EmptyÇarş. Mart 27 2013, 01:25

çiçek5 Allah razı olsun çiçek5

Zor olan ne?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Sevda Vardı..Adı Masal Olan..Yalan Olan..
» Can Olan Dosta...
» Bakışları Sen Olan
» Ya Geçecek Olan...
» Önemli Olan...