ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi  Empty
MesajKonu: Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi    Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi  EmptyC.tesi Ocak 26 2013, 18:22

Ben bana ağır geliyorum şimdi yoruldum çok yoruldum bu yükü taşımaktan üstüne dağlar devrilmişçesine eziliyor yüreğim. Her bir yanımdan acı sızıyor aldırma gözlerimdeki ıslaklığa ağlamıyorum kanım içime sızıyor. Bakışların kalbe yakın değil kalbin ta içine saplanmış bir kurşun gibi hiç bir tabib çıkarıp alamaz senden gayrı sen çekip alsan durur belki bu yürek atmaz bir daha atmaz kendini sevda denen ateşe. Ben senden kaçmaya çalıştıkça sana koşmuşum. Seni bulmak için kendimden kaybolmuşum meğerse hayat bir kısır döngü dönüp dolaşıp sende duruyorum yoruldum. Ey benim imkansızım iç ağrım yürek sızım. Merhamet et ne olur sar yaralarımı bakışlarınla ısıt tebessümünle yüreğimi hasretinden sızladım sızım sızım. Ey benim ömrüm sebebim gönül hırsızım...

Uykularımı sattım efkara her gece yüreğime gözlerini demledim. Şiriler yazdım şiirler yaktım seni anlatamamış bütün hasret türkülerin musebbibi sendin sanki ve bütün aşıklar seni mi görüpte yanmışlar nara. En çok ben yanmalıydım oysa ateşi tutuşturmalıydı bendeki sevda halimi gören kınamalıydı mecnunu ben gibi sevemedi diye. Söyle ne kadar yanınca tadılırdı aşk yak beni işte o kadar yak aşkın en son noktası neresi sen sen değil mi. Var mı daha ötesi...

Ne etsem neylesem şaştım artık ekmeğim aşım zehir gözyaşım suyuma katık ya al aklımı ya aklımdan çık ya al bas bağrına bir kez ya ya sı yok işte. Yoruldum bu med cezirlerden kurban olam koyma arasatta beni can dediğin sensizken bir yük bu bedene kerem eyle merhamet eyle. Güldürmem diyorsan öldür ama sen öldür...

Sen varsın tüm benliğimde usanmam yorulmam bıkmam sen benim boynumun borcusun bir ömür boyu yüreğimde taşırım. Ama izin ver yıkayım ruhumdaki şu yükü ayaklarının önüne. Ben bana ağır geliyorum artık...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi    Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi  EmptyC.tesi Ocak 26 2013, 19:34

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi    Ben Bana Ağır Geliyorum Şimdi  EmptyPaz Ocak 27 2013, 02:24

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Sen Şimdi Yârim oldun Ya Ben Şimdi Seni Hiç Özlemeyecek miyim...?
» Hayal Bana Yakın Yar Bana Uzak
» Sana Geliyorum...
» Bekle Ben Geliyorum
» Ağır Yolculuk...