ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kırılgan İsteklerim Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Kırılgan İsteklerim

3 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Kırılgan İsteklerim Empty
MesajKonu: Kırılgan İsteklerim   Kırılgan İsteklerim EmptyCuma Ocak 18 2013, 19:05

Kırılgan İsteklerim

Öyle bir hayattı ki, umutlara bürünmüştü bulutlar başımı gökyüzüne her kaldırışımda göz kırpıyordu bana umutların en sıra dışı olanı. bense sıradanlığıma aldırmadan derme çatma bir merdiven kurmayı düşlüyordum gökyüzüne.
Ve umutlara gidersem geliyordu gidemiyordum.
Hayallere kapılıp giderken kendi kendime umut sözcükleri fısıldamaktan utanıyordum uykuları uyumadan sabahlıyor sabahları umursamadan yaşıyordum yine de her yeni günle doğan güneş gibi hayellerim güneşide doğuyordu hayatımın sabahına bense taşralılığıma aldırmadan bu göz kamaştıran güneşe ulaşmayı düşlüyordum.
Ve hayellere gidesim geliyordu gidemiyordum.
Her ne kadar gerçekleşmeyecek olsada hayeller kuruyordum kendimce.Her ne kadar acı da olsa gerçekleri gerçekliği sahteliğe tercih ediyordum sessizce ve ben günahkarlığıma aldırmadan ellerimi açıp dualar fısıldıyordum dürüslüğümüz adına.Hayellerin gerçek olmasını gerçeklerinde acı olmamasını istiyordum dualarımda.
Ve dürüslüğe gidesim geliyordu gidemiyordum.
Engin denizlere açılıyordu gemiler ve kıyılara yanaşmadan bütün tayfalar içlerini çekerek umarsız ve yorgun seyredişler bırakıyorlardı suya.Bense sefilliğime aldırmadan geceden biriktirip yıprattığımın sakin hüznümü fırlatıyordum okyanuslara hüzünki suda bu kadar özgürken.
Ve özgürlüğe gidesim geliyordu gidemiyordum.
Bazen herkes, sahte rüyaları bırakıp kaçamak gülüşler saçıyordu etrafa.Kalpler sevinç gözyaşları ile ıslanıyordu ve fırtınalar kopuyordu gönüllerde. Yine de yürekler birbirine sıkı sıkı kenetleniyordu ve sevdalar filizleniyordu yüreklerde yok sayılmışlıklarına aldırmadan insanlar sevdalanıyordu sevdaki alabildiğine çocuksuydu ve alabildiğine sat.
Ve çocuksuluğa gidesim geliyordu gidemiyordum.
Billur denizlerde ateşten hayatı yaşıyordum ve elimi yakan göz yaşlarımın ıslaklığını serpiştiriyordum bütün sahteliklerin üzerine ve herkes her bakışında suyun temizliğine rastlıyordu çocukların gözlerine Bense yitikliğime aldırmadan kimsesiz umutlarımı bir kelepçe gibi takıp kollarıma bütün korkularımı ve özlemleri bağrıma basarak çocukların suyun temizliğini andıran gözlerine bakıyordum.
Ve masumiyet ölesim geliyordu ölemiyordum.

Alıntı
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Kırılgan İsteklerim   Kırılgan İsteklerim EmptyCuma Ocak 18 2013, 22:21

çiçek Allah razı olsun 2 çiçek
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Kırılgan İsteklerim   Kırılgan İsteklerim EmptyPaz Ocak 20 2013, 01:30

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6

Kırılgan İsteklerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kırılgan...
» Yüreğim neden böyle kırılgan oldu Ya Rab!
» Kırılgan Bir Çocuğum...
» Kırılgan Bir Çocuğum Ben...
» Kırılgan Bir Çocuğum Ben...