ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sen de Açmaz mısın Kapını Bana  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sen de Açmaz mısın Kapını Bana

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Sen de Açmaz mısın Kapını Bana  Empty
MesajKonu: Sen de Açmaz mısın Kapını Bana    Sen de Açmaz mısın Kapını Bana  EmptyÇarş. Ocak 02 2013, 19:41

Sulusepken iki yorgun gözle geldim sana. Hüzünlü ezgilerin uğuldayan tınlamalarıyla geldim. O yürekten çalanlarla kulağı ağlatanlarla seni anlatanlarla. Seni düşündüm önce önce 'sen'' oldum her zerremle. Seni hissettim öyle geldim sana. Dilin söyleyemediği sonsuz güzel sözcükle geldim. Kör bir de kalple geldim sana. Ağır omuzlarla geldim. Bir yanıma aşkı aldım bir yanıma seni öyle geldim sana. Belki de seni anlatmaya geldim sana. En başından başladım sana gelmeye. Söylenmiş bütün kelimeleri senin için topladım söylenmemişleri de sana adadım. Sana söylenmemişlerin anlamsızlığını gördüm de geldim. Dopdolu geldim sana ve bir o kadar da bomboş geldim. İçimdeki bütün yıkılmışları atıp da geldim. Yüzümdeki bütün dumanları baharlara yollayıp geldim sana.

Öylesine geldim belki. Saf bir bakışla geldim. Ağlayan bir kemanın gözyaşlarını topladım önce. Sonra seni okuyan bir piyanonun o iç ürperten ezgilerini toplayıp geldim sana. Seni okuyan şairlerin mısralarını seni çizen ressamların ilhamlarını kapıp da geldim. Yüreğimin her nefesinin adınla çaldığı şarkıları da besteleyip geldim sana. Ben bulduğum her ışığı geçtim de geldim. Aldanmak huyum değildi güneşe aya. Ben yalnızca sana senin için geldim. Önce düşündüm çaresiz korktum titredim estim ama en sonunda yine sana geldim. Ellerimle açtığım yollardan geldim açık ellerimle geldim belki de. Uzun ve hüzünlü mevsimlerin sonbaharlarından geçtim hep. Ben beklediğim o uzak rüyadaki ılık iklimlerin tükenmeyen baharına geldim. Gözlerim kapalı geldim. Lambalarını kaybetmiş yapayalnız ağlayan sokaklardan geçtim. Pencereleri boşalmış sevgililerin iğneli bakışlarından geçtim. Düşman rüzgarlara karşı sana tutunup geldim sana.

'Artık kimse aşktan ölmüyor!'' diyen dillere inat ölüp ölüp tekrar geldim sana. Hesaplanamayan yılların hatrına geldim . Çocuklukta kalmış mutluluklarla geldim dualarla geldim. Dönüp geriye bir kere bile bakmadan geldim dönmeyi düşünmeden geldim. Hiçbir şeye aldanmadan geldim sana. Hiçbir şey 'Gitme!'' diyemedi bana. Sana en büyük sevgilerle geldim. Fakat daha fazla bekleyemiyorum dışarda. gözyaşlarım donduruyor bu alacakaranlıkta. Tek bir umutla geldim sana. Şimdi sen de açmaz mısın kapını bana?

Emrullah Çoban

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Sen de Açmaz mısın Kapını Bana    Sen de Açmaz mısın Kapını Bana  EmptyÇarş. Ocak 02 2013, 20:53

çiçek5 Allah razı olsun 2 çiçek5
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Sen de Açmaz mısın Kapını Bana    Sen de Açmaz mısın Kapını Bana  EmptyPerş. Ocak 03 2013, 01:40

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana Sensiz Yalnızlığı Verebilir misin...
» Kelebek Bana Bir Gününü Ödünç Verir misin...
» Hayal Bana Yakın Yar Bana Uzak
» Aç kapını Rabbim
» Bana Suskun, Bana Habersiz Bir Sır...