ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ya Resulallah Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ya Resulallah

+2
Nur_Sultan
mustafa43
6 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ya Resulallah Empty
MesajKonu: Ya Resulallah   Ya Resulallah EmptyC.tesi Mayıs 02 2009, 10:34

Ya Resulallah 9177fo9pv0

YA RESULALLAH

Bugün yine Seninle uyandım Efendim tıpkı diğer günlerde olduğu gibi gece de Seninle uyumuştum günün her anı böyle her an aklımda aynı soru aynı ızdırap…

Nurdan çehreni göreceğim anla kavruluyor yüreğim.O güzel yüzüne bir kez doyasıya baksam ne olur sanki çok mu şey istiyorum.Biliyorum ben layık değilim Seni görmeye ama Sen görülmeye layıksın…

Gökyüzü arştan arza kadar sana muhtaç sana hasret.Kainatta özlemin adı senle anıldı ilk kez.İlk senin nurun yaratılınca kainat, daha milyarlarca yıl öncesinden hasretle gözledi yolunu.Ve sen geldin bir zaman dindi hasretler toprak,hava,su, tabiat her şey gözün görüp göremediği her şey ..

.Evrendeki her nesne dünyaya doğru yaklaşmaya başladı Sen gelince.Sana bir an olsun daha yakın olabilmek için tutuştu gezegenler.Birbirleriyle öylesine yarışıyorlardı ki bu aşkları yörünge kanunları tanımıyordu…

Şimdi Sen buyur Efendim kainat seni bu kadar severken kalbi olmayan dağ taş Sana ölesiye sevdalıyken ben ne yapayım sinemi nasıl dağlayayım nasıl sabredeyim.

Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1

Gözümü kapasam sen açsam sen.Çöle bir nur gibi indin saçtın etrafına ışığını kainatın özlemini dindirdin , ama Sen gidince yine başladı o amansız özlem dayanamıyoruz artık her mümin kalbinde Senden bir kor taşıyor göz yaşlarımızla o ateşi söndürmeye uğraşıyoruz ama yandıkça daha da yanıyor işte olmuyor…

Varlıklar adedince selam ve salat olsun sana Efendim.Çöllerdeki kum taneleri adedince canım olsa da hepsini feda etsem yoluna.Aradığım hep Sensin ben Sende kayboldum Senle susadım ebediyete…

Cenneti istemeyecektim Rabbimden sonunda seni görmek olmasa, yalnız Sen orda olduğun için ben de gelmek istiyorum.

Belki karşına çıkacak yüzüm yok, bu günahkar ellerimle elini tutmaya cesaretim de yok bu günahkar gözlerimle gözlerine bakmaya da dayanabilir miyim bilmiyorum ancak kalbimdeki aşkla sana bir an yaklaşsam olur mu Efendim sen kimseyi geri çevirmedin Sana taş atana gül attın yıllar yılı Senin acınla inim inim inleyen bu kalbime de bir gül at o nurlu çehrenden bir nur bağışla ne olur ya Habiballah...

Alemler yaratıldı hürmetine Efendim Ey Allah'ın habibi gönüllerimizin sultanı, sahabeler yanı başında Seni görmeye doyamadılar biz ne yapalım nasıl dayanalım bu özleme…

Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1Ya Resulallah 1azx1

Sana doyamayan gözlerden bir göz de ben olsaydım, senin hasretinle çırpınan bir kuşta ben olsaydım.Çölde sana hasret bir yudum su tanesi de ben olsaydım, gökte sana aşık bir yağmur damlası da ben olsaydım da dağları denizleri aşıp geçtiğin yola,bastığın toprağa düşseydim.

Biz seni göremedik belki ama öylesine bizdesin ki ölesiye sinemizdesin ki hayalin gönlümüzden hiç eksik olmuyor.Adını andıkça kalbimiz şenleniyor. Sen gidince dünya da yaşanmaz oldu bu acıya ancak her an Seni düşünerek katlanabiliyoruz.

Seni anınca tüm sıkıntılarımızı unutuyoruz keşke her an senin aşkınla oturup kalksak ancak anladım ki biz çok geç kaldık ama ne olur zaman mekan aşan sevgili Sen teşrif et sen nurlandır gönlümü.

Ey kupkuru çölleri cennete çeviren sevgilim,ey sevdasına yandığım,ey aşkına susadığım, ey kainatın efendisi, ey aşıkların değişmez maşuku, ey güzellerin bakmaya utandığı Efendim Sana sesleniyorum ne olur gel artık yandım eridim bittim gel artık Ya Resulullah…

Ya Resulallah X1pbglkvql4buhe3vzemkva

alıntı
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

Ya Resulallah Empty
MesajKonu: Geri: Ya Resulallah   Ya Resulallah EmptyC.tesi Mayıs 02 2009, 11:44

y kupkuru çölleri cennete çeviren sevgilim,ey sevdasına yandığım,ey aşkına susadığım, ey kainatın efendisi, ey aşıkların değişmez maşuku, ey güzellerin bakmaya utandığı Efendim Sana sesleniyorum ne olur gel artık yandım eridim bittim gel artık Ya Resulullah…

ALLAH razı olsun bu ne güzel bir yazı gerçek aşkın duyguların tarifi Rabbim ona layık onu gerçekten
seven aşık ümmetlerinden eylesin cümlemizi

Varlıklar adedince selam ve salat olsun sana Efendim...canımız feda olsun sana..
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Ya Resulallah Empty
MesajKonu: Geri: Ya Resulallah   Ya Resulallah EmptyPaz Mayıs 03 2009, 02:08

mustafa43 demiş ki:

Ey kupkuru çölleri cennete çeviren sevgilim,ey sevdasına yandığım,ey aşkına susadığım, ey kainatın efendisi, ey aşıkların değişmez maşuku, ey güzellerin bakmaya utandığı Efendim Sana sesleniyorum ne olur gel artık yandım eridim bittim gel artık Ya Resulullah…

alıntı

Sad Sad Sad

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7
bedii
Aktif Üye
Aktif Üye
bedii

Ya Resulallah Empty
MesajKonu: Geri: Ya Resulallah   Ya Resulallah EmptyÇarş. Mayıs 06 2009, 15:44

saol mustafa abi çok güzel bir yazı ellerine sağlık çok güzel paylaştığın için saol
çiçek7 Allah razı olsun çiçek7
Su DamLaSI
Üye
Üye
Su DamLaSI

Ya Resulallah Empty
MesajKonu: Geri: Ya Resulallah   Ya Resulallah EmptyPerş. Mayıs 21 2009, 18:18

ALLAH CC RAZI OLSUN MUSTAFA KARDEŞ ELİNE EMEGİNE YÜREGİNE SAGLIK
OKUNASI BİR YAZI TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER KARDEŞ

DUA ILE
scahidey
Yeni Üye
Yeni Üye
scahidey

Ya Resulallah Empty
MesajKonu: Geri: Ya Resulallah   Ya Resulallah EmptySalı Mayıs 26 2009, 13:58

MaVi_GüL demiş ki:
mustafa43 demiş ki:

alıntı

Sad Sad Sad

:

ALLAH razı olsun Rabbim şefaatine nail etsin cümlemizi Amin

çiçek2 çiçek2

Ya Resulallah
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ya Resulallah
» Bir Daha Doğ ki Ya Resulallah
» Yetiş Ya Resulallah