ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...

4 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...  Empty
MesajKonu: Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...    Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...  EmptyPtsi Ara. 17 2012, 19:07

Öyle çok severlermişki birbirlerini ne kadar mesafe varsa aralarında o kadar da sıkısıkıya bağlıymış bu dostlar. Görünmeyen,hissedilen beyaz ışıktan yapılmış bağlılık senfonisinin dinletisinde. Yaradanın armağanı olarak melekler, canlıların yüreklerine üfleyivermiş doğduklarında...

Sevgi bağlarıyla bağlı, birbirlerine yansıttıkları ışık hüzmeleriyle süzülen halatları varmış. Ruhlarının sıkısıkıya sarıldığı düşmesinler, kopmasınlar diye birbirlerinden. Dünya pislendikçe gerilir, sinirlenir yakıp,yağıp,esip yerle bir olup kıyametle uzaklaşmak istermiş evrenin sonsuzluğunda. Uzaklaştıkça bütün canlılar birbirlerinin gölgelerinden görünmeyen kirlerinden. Daha da uzarmış mesafeler ve mesafelerden uzak kalan yürekler...

Uzaklık ne kadar kilometrelerce uzaklaşsada kendi halinden. Halatlar ne kadar gerilsede, kuş uçuşuyla yükselsede gökyüzüne, bir balık dalışıyla ne kadar derinine de inilse denizin. Canları acırmış canların, gerilince halatlar birbirlerinden. Görünmeyen hüzünler, yakarmış ciğerleri...

Bazen nefessiz ölümler beklermiş. Her gerilişin köşebaşında sinsi, puslu o bilinmez yollarında. Halatlar gerildikçe acır,kan sızarmış yüreklerden. Çıkan sesler hüznün nefesiyle daralır kırmızıya,griye,karaya boyanırmış düşler. Ama asla kopmazmış......

Düşler güçlenir,gülüşlenir,Yepyeni bir beyaz sayfa açılırmış, halatın çatırdayan ortasından. Ve.... Bembeyaz Düşler Güneşlenirmiş. Birbirlerini seven insanların kalpleri arasında,gözle görülmeyen ipler olurmuş; insanlar uzaklaştıkça ipler gerilir insanın canını acıtırmış ama asla kopmazmış...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...    Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...  EmptyPtsi Ara. 17 2012, 22:28

Hiç unutmayalım! ''Sabır ümitleri körükler ''

Birbirlerini seven sayan insanların kalplerinde yaşayan gözle görülmeyen ama hissedilen o kutsal ışık; insanlar ne kadar uzaklaşsa da birbirlerinden sevginin ışığıda o kadar gerilip çok canımızı yakarmış acıtırmış, ama asla kopmazmış.. Neden mi efendim ? Kopmasına izin vermeyiz de ondan!

Diliyorum ALLAH'tan, kırılan ümitlerimizin tam ortasından güçlenmiş ve yenilenmiş olarak bembeyaz düşler ve yeni yeni umutlar doğar inşALLAH hepimizin hayatından..

Emeğine sağlık mustafa 43

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...    Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...  EmptySalı Ara. 18 2012, 02:07

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...    Birbirlerini Görmeden Seven Dostlar Varmış...  EmptySalı Ara. 18 2012, 19:06

Su_Çiçeği demiş ki:

Hiç unutmayalım! ''Sabır ümitleri körükler ''

Birbirlerini seven sayan insanların kalplerinde yaşayan gözle görülmeyen ama hissedilen o kutsal ışık; insanlar ne kadar uzaklaşsa da birbirlerinden sevginin ışığıda o kadar gerilip çok canımızı yakarmış acıtırmış, ama asla kopmazmış.. Neden mi efendim ? Kopmasına izin vermeyiz de ondan!

Diliyorum ALLAH'tan, kırılan ümitlerimizin tam ortasından güçlenmiş ve yenilenmiş olarak bembeyaz düşler ve yeni yeni umutlar doğar inşALLAH hepimizin hayatından..

Emeğine sağlık mustafa 43

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görmeden Sevmek...
» Ben Seni Görmeden sevdim...
» Yol Ayrılmış , Görmeden Gidiyorum
» Seni görmeden sevdik efendim..
» Hiç yüzünü görmeden âşık oldunuz mu birine?