ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hadi Bana Git De...! Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hadi Bana Git De...!

4 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Hadi Bana Git De...! Empty
MesajKonu: Hadi Bana Git De...!   Hadi Bana Git De...! EmptyPaz Ara. 16 2012, 15:00

Hadi Bana Git De...!

Düşünmene de gerek yok,kolayca bırakıp gidebildin,demek ki senin için bittim,son bir iyilik senden istediğim
Hadi bana "git" de
Adınla çırpınan bir yüreğe,artık istenmediğini söyle,sensiz zaten bir hiçim beni düşünmeden yüreğinle
Hadi bana "git" de
Kendini düşün sadece,seninim ben her şeyimle,ama başkaları varken,yüreğinde ya da hayalinde
Hadi bana "git" de
Böyle yüreğimdeyken,sensiz hiç bir işe yaramam,gördün işte,bir iyilik yap
Hadi bana "git" de
"Benim için kaldığını anladığım gün,seninle her yere giderim" dememe rağmen gittiğinde,ben senden vazgeçtim bir tek yüreğime söz dinletemedim,senden vazgeçiremedim.
Hadi bana "git" de
Üzülürüm diye düşünme,sensiz ben zaten bitiğim,yeterince üzülüp acı çektim,bana "git" deyince ne sana olan sevgim bitecek,ne de hayatım sona erecek
Hadi bana "git" de
Yüreğim sadece,sözünü dinleyecek,boş bir ümit yüzünden,bana hükmetmeyi kesecek
Hadi bana "git" de
Ben istemedim hiç gitmeni ve istemiyorum "git" demeni,sensizken elim kolum bağlı,tüm bedenim çaresizce yüreğimin emrinde
Hadi bana "git" de
Belki uzaklara giderim,belki başkasıyla denerim,belki yeniden sevebilirim,aslında bunlar değil istediğim
Hadi bana "git" de
Sen zaten gittin,her şeyi bitirdin,istediğin hayatı seçtin,ne susup kaçman
Ne oyunlar oynaman,ne de dalga geçmen,fayda etmiyor yüreğime
Hadi bana "git" de
Ne yeni bir hayat,ne para pul,ne mutluluk,ne de yeni bir sevgi umurumda değil hiç biri,kurtulmak istediğim sadece,yüreğimin bana eziyeti
Hadi bana "git" de
Birini sevdiğini bilmek,seni başkasıyla görmek,ben anlıyorum her şeyi ama,bunlardan anlamaz yürek ona bunu anladığı dilden,yeterli bir kere söylemen
Hadi bana "git" de
Gitmek istedin engellemedim,başkasını sevdin mutluluk diledim,beni istemediğini görünce,hiç "ne olur dön" diyemedim
Hadi bana "git" de
Senin gidişinle yıkıldım,yeni planlar yapamadım,senden sonra ben,hiç "ben" olamadım ne eski zevklerim kaldı,ne de yaşama isteğim,hep birilerinin desteğiyle,düşe kalka bugünlere geldim
Hadi bana "git" de
Sensiz nefes alamıyorum,inan ki çok yoruldum,hiç bir yerde duramıyorum,hiç bir şeye tutunamıyorum umutsuzluk düştü bir kere içime,kendim olamıyorum
Hadi bana "git" de
Sana yetmem, anlıyorum,başkalarıyla mutlu olacaksan,senin mutluluğunu istiyorum,ben sevdiğim mutlu olunca mutlu olabiliyorum,bunu bana çok görme
Hadi bana "git" de
Seni yeniden görmek,sana yeniden dokunabilmek,bana hayat verdi,ama içimdeki umutsuzluk başka biri yaptı beni her ayrılış vakti, ilk gidişindeki gibi,aynı acıyı verdi, yaramı tazeledi
Hadi bana "git" de
Ne gurur, ne onur,hiç bir şey umursamıyorum,seni hala çok seviyorum,her şeyden çok istiyorum ama dönmeyeceğini biliyorum
Hadi bana "git" de
Daha en başında,"seni sevebilir miyim?" diye sorduğumda hani,"sev" dediğin gibi bittiğini de sen söyle,şu aptal yüreğime
Hadi bana "git" de
Belki benden nefret ettin,acı çekmemi istedin,ben yine de seni sevdim,her gün daha çok özledim şimdi boşver hepsini
Hadi bana "git" de
Biliyorum, umurunda değilim,ama senden bu son isteğim ne olur sessiz kalma yine,koca kafalı yüreğime gerçeği bir de sen söyle
Hadi bana "git" de !

Selam Sevgi ve Dua ile...

Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Hadi Bana Git De...!   Hadi Bana Git De...! EmptyPaz Ara. 16 2012, 19:12

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Hadi Bana Git De...!   Hadi Bana Git De...! EmptyPtsi Ara. 17 2012, 00:44

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16
miftah
Admin
Admin
miftah

MesajKonu: Geri: Hadi Bana Git De...!   Hadi Bana Git De...! EmptyPtsi Ara. 17 2012, 15:29

Sad Sad Sad Sad Sad Sad ...............

Hadi Bana Git De...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi Bana Masal Anlat...
» Hayal Bana Yakın Yar Bana Uzak
» Bana Suskun, Bana Habersiz Bir Sır...
» Hadi Gel....
» Bir Hadi-s