ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...  Empty
MesajKonu: Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...    Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...  EmptySalı Ara. 11 2012, 18:36

Artık Gidiyorum!

Yaşıyor muyum belli değil! Saklıyım bir yerlerde! Bulsana beni! Gelme aklıma üzme beni yakma içimi! Bir şeyler tutmasın beni sende! Zalim!!! Uykularımda ve dudaklarımda... Bitmeyen ve yorulmadan söylediğim şarkılarda... Neden bitmiyor? Sözler ve melodi sendin! Gün senin günün hadi vur öldür! Bitmek tükenmek bilmeyen yaşlarımda anlatıyorum sevgimi! Issız sokaklarda yalnız başıma ayaklarım dolanıyor serseri kaldırımlarda... Ağlamak çözüm değil sen duymadıktan sonra! Sanadır akan yaşlar sanadır akan kanlar..! Yine acıyan yüreğimde yine sonsuzluğa kayıt yaptırmış tükenmek bilmeyen aşkın! Acıtıyor vurdumduymazlığın bağlıyor beni sana bakışların etme eyleme; acı bu yalnızlık tahtına gömülmüş Leyla`ya! Paylaşılmıyor aşk acısı. Sen öğrettin sen verdin derdi acıyı. Sen yaşattın sensizliği. Başlasın artık tükenmekten bıktım aptal aşık oldu adım! Şu yangını bin kere acıtacağına bir kere de söndür! Gel gel sen de yüreğimde ağla! Nefes nefese korkularda yaşıyorum. Düşman oldum kendime; kendimden çekiniyor kendimden utanıyorum! Ağlıyorum! Çatlak duvarların dili olsa da neler çektiğim yıkılsa bir bir anlatsa kurumayan yastığımda geçen gecelerimi rutubet tutmuş yatağımda nasıl sabahladığımı! Yorgunum anlıyor musun?

Kırmızı favori rengim siyah benim... Kırmızı çizgiler içinde çaresiz ve umutsuz bakışlara sahip yeşil gözler... Kurumuş yaprak misali savruluyorum. Bir sendeyim bir de sende! Hangi mevsimden geliyorsun hangisinin yağmurusun? Akmakla bitmeyen soğuk havaların sıcak damlaları.. İstemiyorum beni ısıtmanı istemiyorum! İki virgül arası hasretin ve ünlemle bitiyor sana olan sevgim! Kan rengi güllerin kokusu hakim! Bilmeden sevdim seni. Ne olurdu tutsaydın ansızım elimi! Eriseydi gözlerinde yüreğim ve ben yansaydım aşk ateşinde sen küllerde yaşasaydın...! Belki bir gün körpe karanlıklar ötesinde hiç beklemediğim bir anda atacağın adıma rastlarım diye bekliyorum! Sen yoksun lanet olsun!

Nedir bu? Hasret diyorlar boynuma taktığıma! Rüzgar taşıyor bana bütün aşk kırıklarını! Yasak umutlarımın uğultusundan korkuyorum. Kaçmaktan yorulmadın mı? Peki ya sessizce ağladığımı duymaktan? Ümitsizliği gördüm gözlerinde saklıyordun! Ve korkularını unutmak istercesine bakıyordun! Oysa ki bacaklarına çarpan dalgalar ve rüzgarın yüzüne vurduğu kum taneleri gibiydi sana olan sevgim. Çok mu incittiler seni? İşte duyuyorum! Aşkın ayak sesleri... Gecenin sessizliğinde bana koşuyor seni getiriyor senden geliyor! İşte bu sesler aydınlatıyor yolumu sen ve aşkın ışıldak yoluma... Ve ben görüyorum...
Kıştayım işte ben sensiz! Yüreği yanan ne bilsin takvimin kaçı gösterdiğini kendini sarı ışıklı odalara açmadan ne bilsin güneşi ayı baharı ve gökkuşağının ışıltısını? İnan ben de göremiyorum artık yağmur sonrasını! Bana bıraktığın siyah hakim şimdi gökyüzümde ve yağmur damlaları serinletir artık yanan yüreğimi! Fırtına kopsa alıp beni götürse uzaklara savursa belki nerede bu zavallı der misin benim için? Aklına gelir miyim soğuk sisli gecelerde? Hohladığın küçük pencerene yazmaz mısın baş harflerimizi? Ben o harfleri kalp içine alalı çok oldu sevdiğim! Soluğum bir değişik artık eksiklik kendini göstereli çok oldu çok oldu burda güz yaşanalı!

Ben artık her şeyi bıraktım ben artık her şeyi kapattım! Bir yüz hakim gözlerimde; açsam bir türlü açmasam bir türlü! Tek gerçekse yokluğun işte öbür türlü! Hasret aşk itiraf ve umut; hepsi içime gömülüyor şimdi. Üstüne toprak atmaz mısın istediğin gibi? Dayanmak zor içimin içi yaşamak zor bu ağır yükü tek başıma...! Sana ihtiyacım var bunu biliyorum; her şeyi sana bırakarak gidiyorum!

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...    Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...  EmptySalı Ara. 11 2012, 19:36

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...    Yüreğimin Çığlıklarından Bir Ben...  EmptyÇarş. Ara. 12 2012, 01:12

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yüreğimin Çığlıklarından...
» Yüreğimin Yorgun Yanına, Yüreğimin Yorgunluğuna...
» Ömr'ündeyim Ben Yüreğimin
» Yüreğimin Götürdüğü Yer...
» Yüreğimin Kuytusundan