ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Suç Kimde ?.. Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Suç Kimde ?..

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Suç Kimde ?.. Empty
MesajKonu: Suç Kimde ?..   Suç Kimde ?.. EmptyPaz Ara. 02 2012, 20:11

Suç Kimde ?..

Gitmelere alışkın gibi görünsemde hep içimde gelmelere hasret kalmış birisi vardı. Öyle bir an gelirdiki artık dillerim susar yalnızca gözyaşların konuşurdu. Hep veda etmeyi öğrendi bu yürek. Vuslatlar ise hiç olmayacak artık diyecek kadar uzaktaydı. Bazen mutlu olduğumda şaşırıyorum. İçimde kocaman kocaman korkular biriktiriyorum. Sen hiç korktunmu mutlu olmaktan... Ben öyle çok korktumki... Korkuyorumda artık mutlu olmaktan

Mutlu olursam birisi gelecek ve benim mutluluğumu çalacak avuçlarımın içinden. Birisi gelecek haketmedin deyiveripde alıp kaçacak mutluluğumu. Artık gülmek istiyorum ama çok gülen çok ağlarmış derler... Peki ben çok ağladım gülermiyimki çok??? Yani varsa herşeyin bir bedeli kocaman bir ağız dolusu kahkaha ne kadar hüzünler eder aşk pazarında...
Korktuklarım hep başıma gelmiştir hayatta , ne zaman bir kuş sevsem ayazda o ellerimden uçup gitmiştir , ne zaman bir uçurtma uçursam deli rüzgarda mutlaka bir ağacın dalına takılmıştır. Ne zaman hayaller kursam hesapsızca birisi gelip hayallerimi çalmıştır. Ne zaman gülsem hayatta , hayat mutlaka intikamını almıştır gülücüklerimin.

Şimdi korkuyorum , hiç olmadığın kadar yanımda olmandan , şimdi korkuyorum seni sensiz yaşarken şu hayatta , sana alışmaktan. Korkuyorum alışkanlıkların hayatımı esir almasından.

Cebimde milyonlarca bozuk düşle dolaşıyorum. Artık ceplerim yırtılmış hergün , her saat başı bir düşümü düşürüp yerlere kaybediyorum. Gözlerimden hergün milyonlarca gözyaşı taneciği akıtıyorum ama hiç eksilmiyor gözyaşlarım inadına , inadına her gün yeniden ağlıyorum. Düşlerimi satılığa çıkardım , haraç mezat sattım düşlerimi artık yok elimde avucumda düşlerim. Artık sadece ben varım birde korkularım...

Ne olur vakitsizce gelme düşlerime , vakitsizce gelipde vurgun olma yüreğime. Aşk inanmıyorum sana artık yada inanmıyormuş gibi yapıyorum. İstemiyorum senin beni yeniden üzmeni. Kalmadı eski cesaretim. Yani geç kaldın bana Aşk. Keşke daha erken gelseydin ben Aşktan vazgeçmemişken.

Ama senin suçun yok , kabahat sende değil. Şunuda bilki suç bendede değil. Belki de ben aşkı yanlış tanıdım hepsi o kadar....

Alıntı
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Suç Kimde ?.. Empty
MesajKonu: Geri: Suç Kimde ?..   Suç Kimde ?.. EmptyPaz Ara. 02 2012, 23:24

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6

Suç Kimde ?..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-