ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kes Sesini Yüreğim... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Kes Sesini Yüreğim...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Kes Sesini Yüreğim... Empty
MesajKonu: Kes Sesini Yüreğim...   Kes Sesini Yüreğim... EmptyC.tesi Kas. 03 2012, 15:30

Kes Sesini Yüreğim...

Karanlıklaröksüzlükler duyamaz seni.Onlara hitap edemez artık cümlelerin kes sesini! Matemlere yaslara onulmaz acılara gömülü bu omuzlar taşıyamaz senin tek bir heceni!...

Kes sesini...! Anı denilen geçmiş vakitlerine mahkum şimdi kendi kendini yiyip bitiren biri şimdi sahiplenen bu omuzları. Kendi kendine "sus"demekten usanan bir canlı "cansız" şimdi. Yorma daha fazla bu mahkumu kes sesini...! Gözyaşından başka ıslaklık görmemiş gözleri,titremekte elleri üşüyor
dayanılmazlıkların girdabına tutulmuşluğun soğukluğunda karanlıklara mahkum gibi. Aydınlanmayacak gibi soğuk bir duvara çarpmış sendelemiş bir daha kapıyı bulamayacak gibi şimdi. Sadece mahkum işit bunun sözlerini tut istediklerini kes sesini!

Sus işte sus. Suski kabuslara esir olmayayım henüz kendi esaretimden kurtulamamışken! Kuyulara atmayayım alışılmadıkların eline bırakmayayım ruhumu sendelerim..

Kes sesini! Çöl gibi ya da hayır hayır kutup gibi buz gibidir o yerler. Karanlıktır korkarım. Ruhum istemez kaçıverir o yerler ki birer seraptır aslında
vahalarda belirmiş olan. Cezbetmesin oralar seni aldanma seraplara.kes sesini! Ben gidiyorum ondayım susturamazsın beni asıl sen kes sesini!

Kendimle savaş verdirme bana sus demekten bezdirdin beni alıp kaçacağım seni yorma beni kes sesini! Boşa uğraşma biliyorsun. Gelemem ondayım hep kalacağım.Sen gelmeyeceksin belki ama ben hep ondayım.Beni salıverirken onun yüreğiyle sevmek için düşünmüştün her bir şeyi gelmesen de gittim. Sen benimsin yürek terk etmemelisin beni. Gitmemelisin.Dur!Tamam konuş ama dön bana.Ben senin sahibinim gell! Hayır yürek kendini taşıyan bedene ait değildir.Beni özgür bıraktın gittim.Bir daha gelmeyeceğimi bilmeliydin emanet değildim sen beni sonsuza dek vermiştin bir an bile düşünmedin.Şimdi tekrar çağıramazsın beni nafile!.Gelemem ondayım dedim.

Düşüncelerimde köşede bucakta kalıvermiş saklanmış bir giz olarak kal.Ben bile bilmeyeyim o gizi unutmuş olayım mesela.Özgürlüğümü aldın elimden aşkın albenisine kapıldın gittin.Sızlatma içimi.

Ey kalp! Susmuyorsun.Durmadan bağırıyor çığlık çığlığa kalıveriyorsun ansızlıklarda. Düşünemiyorum susturuyorsun beni dahi.Sesleniyor bağırıp
çağırıyor haykırıyor istiyorsun! Evet susmuyorum haykırışlarım artacak.Sen var olduğun sürece belki daha sonra bile sürecek bu haykırışlarım.İstediğim tek o idi ondayım.Artık gelmeyeceğim milyon kere söyledim bunu sana usanmadan yine söylerim söyleyeceğim: Gelmeyeceğim...!

Bana söz bırakmadın susturdun yine bak! Peki git o halde. Özgürlüğümü özgürlüğüne kat!. Azad oldun büyük bir coşkunlukla.Git onda kaybol yok ol aşk bahçelerinde sevda kokusunu almışsın bir kere peki azad edildin.Kazı o narin tırnaklarınla aşkını kazı taşlara kayalara ölesiye kazı sevdanı .Haykırmanı kesme peki susma...!

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Kes Sesini Yüreğim... Empty
MesajKonu: Geri: Kes Sesini Yüreğim...   Kes Sesini Yüreğim... EmptyPaz Kas. 04 2012, 01:23

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Kes Sesini Yüreğim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kes Sesini Yüreğim Sus Sus İşte...
» Kes Sesini Yüreğim Sus Sus İşte...
» Ellerimin ucundadır yüreğim; Yüreğim duamdır, duam yüreğim!
» Yüreğim Ağrıyor Yüreğim Ağlıyor Yüreğim Melâl...!
» Yüreğim ağrıyor Yüreğim ağlıyor Yüreğim Melâl...!