ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ? Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ?

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ? Empty
MesajKonu: Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ?   Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ? EmptyPaz Ekim 28 2012, 14:31

Hüzün kokulu beyhude gençliğimin anısınaiki damla göz yaşına bir de idamlık bir aşkın son arzusuna yakışır bir gece yayılıyor odamasabaha ramak kala.Yastığımın altında yıllar öncesinden kalma bayat bir kaç mutluluk ilişiyor gözlerime, sahte bir tebessümle dudaklarıma konduruyorum belki bu defa işe yarar diye sonuç yine hüsran. Nneden bu gülücükler büyük geliyor yüzüme?

Uykuyu unutmuşdüş korkağı gözlerime uyku değmeden soluk düşler bulaşıyor.Bitmeyen geceyi sabahlamak adına düşler biriktiriyorum uyku
garibi gözlerimle.Sabaha bir gece kalakalan son düşlerimi de tüketiyorum üşümüş gözlerimle.Nefesim kan kokuyor.Aldığım nefes yetmiyor
ciğerlerime.Kan bağışlıyorum bileklerimden nefesime.Ölmeme bir nefes kalmışken yeni bir düş bir nefes daha katıyor solgun benliğime.Kör gözlerimle istemsizce izliyorum son düşümü son nefesim tükenene kadar. Hiç tanımadığım yüzler oynuyor bu düşün baş rollerinde.İsmini bile duymadığım bir kent büyüyor içimde.Aşk firavunlarının kenti.Sol yanımda sakladığım son yalnızlıklarımı çalmak istiyorlar benden gözlerine aşk pusmuş firavunlar.Kaçıyorum ama sadece Yalnızlığımı öldürüyorum iki durak arası gelgitlerle."ALLAH'ım" diyorum "Bu kentte neden bu kadar çok durak var?" Bütün yalnızlıklarım tükeniyor birer birer.Her durakta gözlerime aynalar batıyor.Kör oluyorum önce.Sonra birden gözlerimi görüyorum aynalarda.Gözlerim kimsesiz bir kenti hapsetmiş kan kokan siyahına.Bu düş ne zaman bitecek? El yordamıyla yürüyorum hiç tanımadığım sokaklarda.Birkaç adım susuyorum sonra sonra bir adım daha düşüyorum hayatabir ayrılığı daha yüklenerek. Her adımda bir ben yitiriyorum ve sonra son durağa geliyorum elimde kalan son benle...

Buğulu gözlerle okuyorum yazanları. "Son durak ölüm,yolcu kalmasın...!" Bakıyorum etrafıma tek yolcu benim. Durağın afişinde ismim yazılı. Son nefeslerimi sayıyorum çaresiz. "Gel" diyorum artık Azrail'ime gel ve bitsin bu düş..." Bileklerime kırılmış aynalarımın cam kırıkları pusuyor.Buz tutuyor yangın kokan saçlarım.Dudaklarım dudaklarım hükmünü yitirmiş bir yalnızlığın son demlerine kuruyor tebessümün dar ağacını. Yalan bir tebessüm konduruyorum önce dudaklarıma .Sonra bir yenisini denemek için intihar ediyorum öncekini.Sonra bir diğeri, elimdeki bütün tebessümler
tükeniyor.Bekliyorum çaresiz birden gidişin geliyor aklıma.Ayaklarıma batıyor yokluğun.Yürüyemiyorum bileklerim kan damlatıyor kentin son durağına.Düşüyorum Azrail'ime bir nefes kala bileklerimden tutuyor gidişin.Gidemiyorum bir düşün kan kokan siyahından ölüme vuslat kala gecenin efkar yüklü gözlerine düşüyorum.Uyanıyorum yine ölmemişim...

Düş kaçağı gözlerimi asıyorum gecenin zifiri yalnızlığına.Gecenin sabaha en yakın olduğu an hüzün değiyor şakağıma.Ben en güzel satırlarımla kaleme adını sayıklatıyorum.Bak ben yine ölümden dönüyorum ölüme meftun bir hayata.Ölmeyi bile hak etmiyorum ya. İçim acıyor bben iç kanamalı bir hastayım.Cesetler biriktiriyorum kalbimin morguna.Ceplerimden taşıyor işlediğim bütün cinayetler.Korkuyorum,lisanım en aşk yanlarından suskun kalbim en acıyan yerlerinden vurgun.Sessizliğimi bozmama ramak kala sabaha çıkacak kadar susacaklarım var yanımda.Bir damla aşk muhtaçlığında hangi gece varmaz ki sabaha?

Tanımsızım suskun bir aşkın zanlısıyım .Faili malum bir cinayetin bilinmeyen mağduruyum.Ruhuna fatihalık bir ömrün mekanı cennet olamayan kişiliğiyim.Hükümsüzüm.Şimdi yaklaşmayın bana ne olur.Dokunmayın iç kanamalarıma bir ölümden dönüyorum yaralıyım.Bu defa yalnızlığımdan vurgun yedim.Suskunum suskun günceme son nefesimi veriyorum dokunmayın bana.Yalnızca öldürün beni en yanlarımdan, vurun şimdi
kelimelerime aşk kelepçesini.Işıksız zindanlarda kelimelerle tüketin kalemimi.Katilin katline muhtaç bir maktülüm.Aşksızlığa hüküm giydim.Müebbetim ve iyiyim. Ve son nefesim:Adı yalnızlıktı,aşktı acıttı...!

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ?   Neden Gülücükler Büyük Geliyor Yüzüme ? EmptyPtsi Ekim 29 2012, 00:48

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masum Gülücükler Taktım Yakana...
» Masum Gülücükler Taktım Yakama...
» Yüzüme Mahsus Hüzünlerim
» Bahar geliyor…!
» Bahar Geliyor...