ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ah Dilim Sus Dilim... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ah Dilim Sus Dilim...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ah Dilim Sus Dilim... Empty
MesajKonu: Ah Dilim Sus Dilim...   Ah Dilim Sus Dilim... EmptyÇarş. Ekim 17 2012, 18:44

Ah Dilim Sus Dilim...

Sus dilim kanatma dudağı daha fazla yaralanma. Kayıplar töreninden geçiyoruz alkışsız yürüyüşler ayağımızda. Şiir uzun yola çıktı sevilen kırgın ve sessiz.
Bitirdim diyor bizde nelerin başladığını bilmeden. Sus dilim herkes susarken konuşmak acıtıyor değerleri. İşte bir şarkı daha yanaştı gözyaşına. Bir gece daha yalnız ve uykusuz. Bir ayrılık daha kapıda eli kolu dolu güler yüzlü duygusuz. Bir tek vedalar seviyor bizi çok seviyor hem de terk etmiyor. Onlarla yaşamaya alıştığımız için belki de. Bak işte bir kadeh daha boşalıyor devriliyor şişeler anason kokulu ve zil zurna umutsuz. ah dilim! Ben sana seviyorum deme demiştim.

Gidelim ne olur kalmayı beceremiyoruz işte. Nedendir bu ısrar ve inat. Kalk gidelim biz gitmeyi biliyoruz çok güzel biliyoruz en güzel biliyoruz. Yürü gidelim kalınca dağlanıyoruz üstümüze yapışıyor bize ait olmayan suskunluklar. Duyuyor musun dilim davran gidelim. Kalmayı istesek de tek taraflı istekler doyurmuyor yüreği. Hadi diyorum sana gidelim. Topla ucunda biriken sevgileri yalnızlığı sarılmaları. Neyi bekliyorsun herkes kal diyemeyecek kadar meşgul acelesi var öpüşmelerin. Seven affeder diyorsun demek ki sevilmemişiz. Yürüsene dilim...

Of dilim! Nereye gideceğiz? Elde avuçta kalan sevgiyi şiirlere ayırdım. Hüznüm uyandırdı bu sabah alnımdan öptü. Demli bir yalnızlıkla karşıladım günü. Telefonuma baktım ne mesaj ne de cevapsız arama süs eşyası olarak büfeye kaldırdım. Geceyi benimle geçiren bir şarkının dudaklarına asıldım kanattım. İçimde incinmiş bir çocuk boş gözlerle bakıyor etrafına. Hatasını kabullenen bir yürek daha kaç zaman yaşayabilir sessizlik içinde? ..Ve hatalar insanlara mahsusken çocuklar neden cezalandırılır sadece sevgi bekleyen yüreklerin gözünde? ...

Aman dilim! Bir daha hiç konuşmasan diyorum. Şehir suskun ve mavi. Sokakların telaşı insanların yüzüne vurmuş. Ne çok insan var ne çok yalnızlık ne çok yetişmeme korkusu ne çok acı...Hiçbir şeye inanmıyoruz artık. İnançları zedelenen ne çok insan var. En ufak bir hatada silip atıyoruz değer verdiklerimizi. Paylaşılan onca zaman ve sevgi bile görünmez oluyor. Sevgi artık tek başına birleştiremiyor ayrılan elleri. Şehir...suskun ve mavi. Her şeye rağmen
sevgiden korkma diyor. Şehirler acımızı hisseder gibi kollamaya çalışıyor.

Off dilim! Acıyor.

Selam Sevgi ve Dua ile...

En son mustafa43 tarafından C.tesi Kas. 03 2012, 23:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Ah Dilim Sus Dilim... Empty
MesajKonu: Geri: Ah Dilim Sus Dilim...   Ah Dilim Sus Dilim... EmptyPerş. Ekim 18 2012, 00:45

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Ah Dilim Sus Dilim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dilim Aşka Bulandı
» Dilim
» Dilim Yüreğime Sözünü Geçiremiyor...
» Dilim ve Gönlüm...
» Lal Oldu Dilim Konuşamıyorum