ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…  Empty
MesajKonu: Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…    Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…  EmptyÇarş. Ekim 10 2012, 19:00

İçimde yaşadığım sevda duygularının yerini durgunluğa bırakmak istesem de yine ufak umut parçaları ile adım adım ilerlemekteyim… Bir boşluğa sürükleniyorum yanı başında… Ellerini tutmak istiyorum tutamıyorum… Kayboluyorsun bir anda… Ne kadar dayanır bu yürek yok olduğuna. Daha ne kadar yüreğinde sana karşı duygularını besler sevgiyle…

Yine hüzünlü gözlerim eşlik ediyor güne kavrulan sıcaklığa inat yağmuru andıran gözyaşlarım ile birlikte… Yine elinde bir mendil ile geldi bulutlar gözyaşlarımı silmek için. Gücümün giderek tükendiğini hissediyorum. Hiçbir şey yapamıyorum. Sanki bu hayatta olmam bile hataydı… Sessizlik hâkim yüreğimde… Karanlıklarda kaldığımı hissediyorum. Elinde güneşi ile karşılayacak yürek yok! İçim acıyor işte. Kalbimde ki sancı ise cabası.

Ölüm sözünü işittiğimde tüylerim ürperiyor gözlerim doluyor. Sevdiklerime daha sıkı bağlanıyorum. Her an kaybetme düşüncesi ile kırdığım gönüllerde alıyorum soluğu ama bir çift kelime dökülmüyor dudaklarımdan. Neleri almıştı elimden bu hayat. Anlıyorum ki yaşamak istediğim ve de yaşayamadığım aşkta da böyle olacak. Ben yine kendimi savunmasız ve de çaresiz hissedeceğim. Korkacağım konuşmaya… Susacağım her gün… İçimde sadece son olan karşılıksız aşkım güzel yürekli adam kalacak…

Kelimeleri tüketti hayalini yaşayan yüreğim… Belki de imkânsıza sürüklendiğin için kelimelerim seninle konuşmuyor. Ama başardım seni yüreğime gömmeyi! Gözyaşları akıta akıta gidiyorum işte… Elimden ne gelebilir ki! Seni görmeyi hayal ettiğim düşlerimde yarım kaldı… Bir parça umudum vardı seni görmek için… Ama dün ben onu da kaybettim. Dokundukça gerçekleşeceğini zannetmiştim. Seni sevdikçe beni seveceğini zannetmiştim. Ben ağladıkça senin üzüleceğini zannetmiştim. Ben sana koşarak geldikçe bir adım atacağını zannetmiştim. Elimi tutarsan sıcaklığımı hissedeceğini zannetmiştim… Yanılmışım güzel yüreklim… Ben çok şeyi yapmışım uğruna ama gücüm yetmemiş bu aşkı yaşatmaya… Ben geldikçe sana uzaklaşmışsın aşktan… Önce ki yaşadığın aşkların hesabını sormuşsun geçen günlerden… Çok sevilmek istemişsin… Duaların kabul oldu meleğim. Bak ben seviyorum seni… Ama bilirim ki yüreğin heyecan hissetmez bana karşı… Bilirim üzülmekten korkarsın sen… Araya giren mesafelerin her adımında canım yanar. Seni görmek için dirense de bu gönül nafile yapamaz… Ve sonsuza kadar da böyle devam edecek… Adını sakladığım gecelerde çıkarsın bir gün karşıma… Seni bana getirmeyen yollar elbet bir gün şaşırır elbet bir gün ayakların değil de yüreğin getirir seni bana…

Sana uzanan kelimeleri öldürmek istiyorum bugün… Bugün seni bana getiren rüzgârın bile başımda esmesini istemiyorum… Sessizliğe sürüklenen suskun kelimeler çıksın karşıma. Sıcaklığını değil de soğukluğunu hissedeyim… Dudaklarımda buz dağı oluşsun ayrılmasın iki dudağım birbirinden… Yine aynı kelimelere boyun eğmekten korkuyorum. Sana geldiğimde sana geç kalmışlığım akılma gelir hüzün dolar gözlerime… Yürekte bir parça umut ile yaşarsın yaşamasına ama nereye kadar gider bu umudun sonu… Kimse çıkmasın aşk adına karşıma… O güzel iki kelimeyi diline dolayıp çıkmasın kırık yüreğimin karşısına… Ben sadece hayalde yaşayanım… Ben aşk dedikçe kaçan aşk ile saklambaç oynamak istemiyorum. O saklandıkça bulmak için harcadığım çabaların yarım kalmasını istiyorum… Son bir dokunuşun son bir kez ellerimin sıcacık ellerle buluşmasını istemiyorum… Nemli olan gözlerime bakıp güzel sözcüklerde duymak istemiyorum… Sözün özü aşkın kilometrelerce benden uzak kalmasını istiyorum! Çünkü aşkı bulup bulup kaybeden ben artık kaybetmek istemiyorum.

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…  Empty
MesajKonu: Geri: Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…    Kelimeleri Tüketti Hayalini Yaşayan Yüreğim…  EmptyPerş. Ekim 11 2012, 00:46

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anladı…Ve sustu…Ve ağladı…Dili, yüreği… Hicabından Lal Oldu…
» Yüreğim Titrer Yâr…
» Yazamadıklarım… Diyemediklerim… Göremediklerim… Bilemediklerim… Silemediklerim…
» Ben Ney’im Delik Deşik Şimdi Yüreğim…
» Sustum… Öylesine… Bir nefeste… Aheste…