ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...  Empty
MesajKonu: Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...    Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...  EmptyPaz Ekim 07 2012, 20:25

Duydugum en güzel söz duymadığım sözdür belkide asla duyamayacağım benim sağır dünyamda..

Görmeyenlerin gözleri duymayanların kulağı hayatım. Yaşlı birinin gençliğinde gizli hayallerim genç birinin umutlarında yada bir çoçuğun elma şekerinde... Nerdesin diye sorma bana kayıp bir şehrin ortasında hayallerinde kaybolan insanlardanım ben sonu olmayan yollarda kendini rüzgara bırakmış yalnızlığın ortasında...

Duymuyorum sokakta oynayan çoçukların seslerini görmüyorum karanlığa gizlenmiş aydınlığı karanlık penceremin önündeki ekmek kırıntılarını yiyen kuşları... Elini ver bana tut ellerimden izin verme düşmeme sesi ol sessizliğimin güneşi ol karanlığımın bırakma beni bu karanlık sağır odada.

Kapatma yüreğinin kapısını bana girmeme izin ver teninin kokusunu duymama izin ver bıkmışken bu yosun kokusundan görmesemde ben sen bak gözlerime duymasamda söyle bana sevdiğin en güzel şarkıyı gökyüzünü anlat bana benim gördüğüm kara bulutlarmı var orada?? yoksa göremediğim mavilik mi??

elini koy kalbime bedenimdeki sessizliğin çığlığıdır orası...korkma sakın ölü bedenimde yaşayan kalbimin sesini duyduğunda sadece dinle onu anlatmasına izin ver yaşanmamışlıkların hikayesini.

Bana gül getir kırmızı olsun kokusundan tanırım ama dikeni hissetmediğim bedenime batmasın!Benim yüreğimde batmış güneşin doğuşunu anlat bana renklerini karıştırdığım çiçekleri göster hepsi niye siyah???hıçkırarak ağlama bana bakarak biliyorsun duymuyorum göz yaşlarını silememki görmüyorum.

Kalbim de suskunsa artık sen yanımda yoksun...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...  Empty
MesajKonu: Geri: Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...    Kalbimde Suskunsa Artık Sen Yanımda Yoksun...  EmptyPtsi Ekim 08 2012, 01:46

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Kalbimde Seyrediyorum
» Yanımda Sen Olsaydın
» Yanımda Sen Olsaydın
» Yanımda Sen Olmayınca
» Yanımda Sen Olsaydın