ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Özür Diliyorum... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Özür Diliyorum...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Özür Diliyorum... Empty
MesajKonu: Özür Diliyorum...   Özür Diliyorum... EmptyPaz Eyl. 30 2012, 19:23

Özür Diliyorum...

Vefasız olan bizmi yoksa vefasızmıdır hayat.Bir gün anlarız anlarsın maddeyi silersin gönül ummanlarından manaya yönelirsin.Lakin maddeci yürekler gerilir önüne incinirsin yıpranırsın ne çare!...

Ben çözemedim çözen varsa gelsin sunsun gerçeği. Ya kimse anlamadı ya ben anlatamıyorum içimdeki beni ne çok düşünerek konuşurdum kırmamak adına elimden geleni yapan nezaketi gösterdiğime inanıyordum oysa. Neresinden tuttuysam cümlelerimi engelleyemedim. Engelleyemedim hiçbir zaman
istemediğim anlamlara gidişini.

Oysa söylediğime inandım en saf halini içimdekileri sanırım diyemedim diyemedim yüreğimdekileri. Dilimde kaldı hep oysa öylesine sevdim ki aşk kokan kalem izini hayat dolu gözlerini. Hep benim olsun istedim içinde kimin olduğunu bilmediğim kalbini oysa ne aşklar yaşamış bilemedim ki..Seni her şeyinle sevdimdi…

Bir koca çınar devrildi acı kokuyor kalemler şiirler acı yazıyor düşünceler kirli oysa ne çok güvenmiştim sevmene. Hazin kokar sancısı var şimdi
söylediklerinin geçmişim dün geceden beri kal demiştin oysa daha gelmemiştim ki. Önce alazca yaktın sözlerinle hemhal olduk sen Şems'din ben Mevlana yada fark etmez ben Şems olayım sen Mevlana..

İşte yüreğime düştüğün an bir baktım ki ufaktan ufaktan kanıyorum. Önce ellerimden başladı çiziklerin kan izin sonra dizlerimden başladın kanatmaya, hızını alamadın yüreğimi kanattın. Oysa her yazdığım dizelerde sen vardın bir gün ben de sana yazarımlara kanmışım. Duymadın çoğu zaman tut ellerimden çıkar beni bu kör kuyulardan Züleyha'm ol, Yusuf'um ben aldırmadın..

Yazık oldu koca bir aşka, ömre hayata umutlara. Aslında öyle kızgınım ki sana. Ama en çok kızgınlığım kendime. Ya ben konuşamadım ya sen sağırdın ya da anlatamadım ben kendimi. Ey umutları yiyen aç gözlü hayat ne çok alacağım var senden ne çok bir bilsen ah bilsen...

Özür diliyorum yaşanmamış hayatım senden
Özür diliyorum düşlerim cam kırıklarıyla doldurdum düşlerinizi
Özür diliyorum gençliğim kıymetini bilmedim
Özür dilerim benim hayatımı yaşayanlardan
Alacağım var hayat senden alacağım var hesap gününden

Ah be yar, ah yar söylenmemiş cümlelerim hep yarım

Katran karası geceye gömsem seni bir ah!
Aldın yüreğimden cesareti
Aldın dilimden sözlerimi
Artık dillenmeyen dile getiremediğim cümlelerin zenginiyim.
Artık asla aşkla bakamayacak gözlerimin katiliyim katilisin.
Oysa artık sana mı kızmalıyım bilmiyorum.
Galiba asıl kızgınlığım kendime.
Anlatamadım kendimi sevdiğime..…
Diyorum.. Diyorum… Diyorum…

Şaşırırsın yıkılırsın burkulursun acılar düğümlenir boğazına yutkunursun birkaç gözyaşından teselli arar durursun...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Özür Diliyorum... Empty
MesajKonu: Geri: Özür Diliyorum...   Özür Diliyorum... EmptyPtsi Ekim 01 2012, 01:25

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Özür Diliyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendimden Özür Diliyorum
» Ey Aşk ! Af Diliyorum Senden
» ÖZÜR DİLERİM
» Özür Dilerim...
» Asıl Özür, Gönüldedir...