ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sevgili... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sevgili...

2 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Sevgili... Empty
MesajKonu: Sevgili...   Sevgili... EmptyC.tesi Eyl. 01 2012, 21:20

SEVGİLİ
Ey Gönlüm, Ahyar’ım, Habibim;

Yalnızım asırlardır kimsesizliğimde ..Tek özlemim, hasretim..Muhtacım senin sevgine senin merhametine… Sakla beni sözünü inkar edenlerden, gizle incitenlerden..Aynı yola koyma beni, uzak tut; ayaklarıyla yollarımı kirletenlerden..Sırla ahde vefası olmayanlardan…SENi sevmeyi bilmeyenlerin yüreğinin cehenneminden SEN koru beni…

Sar beni Sevgili… SENi sevenlerle mihman eyle..Ağzında değil gönlünde misafir edenlerle yoldaş eyle..Sakla beni… Sakla AHYAR..Sakla ahdini bozanlardan beni.. Sen saklarsan, O saklar beni.. Sen gizlersen O gizler beni..Sen sevgililerin en EMİN’i..Toprağın tohumu gizlediği gibi gizle, ört üzerimi…

İste Sevgili… SEN isteki mihnet zevke dönüşsün… SEN iste bu iklimde nevbaharlar hüküm sürsün.. SEN iste şeyda bülbül sarhoş olsun..İste ne olur bizim için sadece SEN’liği iste..SEN’den olalım… SEN olalım SENin sevdiklerinle hemhal olalım…Peteğe düşen bal olur misali, SEN iste Sevgili, petekte bal olalım..

Sevgilim.. Gönlüm… Bahtımı gönlüne adadığım..Varlığım…
Beni SENden mahrum etme..SENsiz olmaz.. Olmaz…SENden ayrı alınan bir nefes dahi bana zulüm..Yanarım pervane gibi SENsizliğin gafletinden… Sen varlığımın manası, SEN ömrümün bekası… SEN istikametim, SEN yolum, Sen daima beklediğim Yolcu’m..SEN sakla SEN gizle beni Ey SEVGİLİ… İkiyüzlülerden, yola çıkarıp yolda bırakanlardan… Akla karayı ayıramayanlardan..Sakla beni yüreği nasırlaşmış, kalbi katılaşmışlardan..

Sevgili… Sar beni. Sar ki yeşillensin gönlüm..Yeşillensin SEN’in bağın bahçen gibi..Sevgilim bir yağmur dile; Rahmet yağsın üzerime seller gibi..SEVGİLİ Güller biter gülüstanından yedi iklime yayılır kokusu…İzin ver ben de kokusunu duyayım.. İzin ver senin bağının dikeninde kanasın elim yüzüm..Sar sevgili …Sar SENin örtüne … Sar ki incitemesin beni eşrar..

Söyle sevgili, benim için SEN niyaz et... El aç Mevla’ya “hatrıma” de, “benim hatrıma”
SENin hatrına gizlesin Mevlam SENsizlikten bizleri…

Sensizlik kıyamet
SENsizlik mahşer
SENsizlik ne derin bir yokluk
SENin yokluğunla sınamasın Yüce Mevla bizleri
SEN sev “ALLAH rızası için sev beni”
Tıpkı benim SENi sevdiğim gibi..
Biliyorum…
SENsiz HAK istemez beni…

Perihan kılıç...
MaVi_GüL
Admin
Admin