ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Bu Sevdayı Yaşatacağım  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Bu Sevdayı Yaşatacağım

3 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Bu Sevdayı Yaşatacağım  Empty
MesajKonu: Bu Sevdayı Yaşatacağım    Bu Sevdayı Yaşatacağım  EmptyC.tesi Haz. 16 2012, 20:58

Bu Sevdayı Yaşatacağım

Şimdi sen gideceksin ve ben arkandan bakakalacağım.
Dur diyemeyeceğim sesim çıkmayacak.
Susuşlarımla saklı kalacak duygularım ne kötü söz geçiremeyeceğim göz yaşlarım akacak.Saklayacağım görmeyesin diye.Beceremeyeceğim"Ağlama" diyeceksin bana seni dinlemeyeceğim.İçimde biriken ne varsa gözlerimden taşacak dışarı.Dokunmak isteyeceksin başımı geri çekeceğim öfkeyle; kızgınım gidişine çünkü öfkem bir dağ gibi büyük.Ne varsa hayata dair alıp götürüyorsun benden farkında değilsin.Ya da farkındasın ama değilmiş gibi davranıyorsun.Sen kendi yolunu çiziyorsun şimdi ve doğru bildiğini yapıyorsun. Bense binlerce yanlışın ortasında tek başınayım.Oysa beklediğim sevgiliydin sen.Yorgun günlerden yıkılmış.Kimliksiz sevdalardan süzülmüş aşkımın tek sahibi.Sanki seni aramıştım yıllarca da ararken aşk niyetine yabancı kollarda uyanmıştım.Bu yüzden kimse kandıramadı beni dindiremedi aşka susamışlığımı.Hep eksikti hep yarım.Ne yazık ki"Bu kez tamam" dediğimde de yarım kaldığımı görüyorum.Belkide sevmesini beceremiyorum ben.Öyle ya deli sevdalar bana göre değil belkide.Dümdüz heyecansız içimdeki kuşlar kanat çırpmadan ve tutkuyu hissetmeden yaşamalıyım aşkı.Buna aşk denilirse tabi!Bu yarım kalmışlık duygusu yok olur mu? O zaman.Peki sen biliyor musun? Bu acıya katlanmanın ilacını. Bu yürek sancısını ne dindirecek bu geceler nasıl geçecek? Söyle yar; içimi kar gibi yakan bu ateş nasıl sönecek? Acelen var biliyorum.Gideceksin yaşanmamış zamanları da beraberinde götüreceksin.Bunu hiç istemiyorum.Ne berbat bir duygu bu.istemediğim bir şeyi yaşıyorum ve buna engel olamıyorum.Benden bağımsız gelişiyor her şey.Çarpmanın etkisiz elemanı gibiyim.Yada bir savaş filminin daha ilk karesinde atılan ilk kurşunla düşüp ölen ve bir daha da hiç görünmeyen figuran. Haydi git bu yol senin yolun.Dilediğince özgür at adımlarını kendin için iyi olanı yapıyorsun ya!ne önemi var gerisinin.Yaşadığımız kısa günlerin anısına sığınır atlatmaya çalışırım bu acıyı.sensiz olmaktan daha kötü ne olabilir hayatta ki! Bir insanın başına en kötü şey gelmişse başka hiç bir şeyden korkmuyor.Bir tek seni kaybetmekten korkuyordum onu da yaşadım zaten! HADİ GİT!MERAK ETME YAŞAYACAĞIM SENSİZ
OLMASANDA BU SEVDAYI YAŞATACAĞIM...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Bu Sevdayı Yaşatacağım    Bu Sevdayı Yaşatacağım  EmptyPaz Haz. 17 2012, 01:41

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Bu Sevdayı Yaşatacağım    Bu Sevdayı Yaşatacağım  EmptyC.tesi Haz. 23 2012, 20:22

.Ne berbat bir duygu bu.istemediğim bir şeyi yaşıyorum ve buna engel olamıyorum.Benden bağımsız gelişiyor her şey.Çarpmanın etkisiz elemanı gibiyim.Yada bir savaş filminin daha ilk karesinde atılan ilk kurşunla düşüp ölen ve bir daha da hiç görünmeyen figuran. Haydi git bu yol senin yolun.Dilediğince özgür at adımlarını kendin için iyi olanı yapıyorsun ya!ne önemi var gerisinin.Yaşadığımız kısa günlerin anısına sığınır atlatmaya çalışırım bu acıyı.sensiz olmaktan daha kötü ne olabilir hayatta ki!

Sad Sad Sad

çok güzel bir yazı.geride kalanın yürekten serzenişi.
Duyguların dile gelişi,bunun üzerine ne desem boş
ALLAH razı olsun eline yüreğine emeğine sağlık

çiçek5 çiçek5 çiçek5

Bu Sevdayı Yaşatacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaç Kişiyiz Savunan Sevdayı?
» Sana Sevdayı Ben Giydirdim
» Korkma Ey Yâr Ahirette Yüreklerimize Ektiğimiz Sevdayı Biçeceğiz...
» Çelik Gövdeli Sevdayı Aşırıp Koydum Yüreğime...