ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki ! Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki !

3 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki ! Empty
MesajKonu: Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki !   Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki ! EmptyPerş. Haz. 14 2012, 22:24

Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..."

Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte...

Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza...Yanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını...

Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var... Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var...

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Bir çift bal rengi göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda...Ardımda bir yürek yükü rüzgar...Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar

Seni sildiğimde, anılar defterinden,biliyordum söküp attığımı hayatımın yarısını....
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki !   Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki ! EmptyCuma Haz. 15 2012, 00:33

çiçek Allah razı olsun çiçek
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki !   Hasreti Hangi Söz Anlatabilir ki ! EmptyC.tesi Haz. 23 2012, 23:16

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..
Bir çift bal rengi göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...
Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda...Ardımda bir yürek yükü rüzgar...Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar

Hiç bir şeye inanmaz insan sevdiğine inandığı kadar,ona güvendiği kadar
zaten ayrılıkların acısı bundandır.beklenmedik bir sondur bu.hiç ihtimal vermez
insan koparıp atacağına.paramparça olur dağılır yürek gider sevdiğiyle.geriye harap
virane bir gönül kalır...nedendir bu neden hep sevdiklerinden ayrılır insan...

MaVi_GüL demiş ki:
çiçek Allah razı olsun çiçek

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi Güç...
» Yüreğimde Yar Hasreti Var
» Gün Yüzünün Hasreti
» Hasreti Sordum...
» Şairin Hasreti Bitmedikçe...