ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Dost... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Dost...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Dost... Empty
MesajKonu: Dost...   Dost... EmptyCuma Haz. 08 2012, 23:04

Dost

Yürüyorum.. Bazen sessiz bazen haykırarak yüreğimdekileri... yürüyorum bilinmeyen gecelerden bilinmez sabahlara.. yürüyorum karanlıkları yırtarak.. sen dostum, sen arkadaşım, sen sırdaşım.. seninle yürüdüğümüz yollarda yalnız başıma yürüyorum. unutulmaya yüz tutan dostluklardan sıyrılarak senin dostluğunu anıyorum her sabah güneşe karşı.. tek ağlayan sendin bana, tek üzülen bendim sana.. yalnızlıklarımızın içimden bulmuştuk birbirimizi.. sen hüzünlü gecelerde kendini ararken ben seni arıyormuşum yalnız yüreğimde.. senin dost yüzünün samimiyeti bir güneş gibi aydınlatmış yüreğimi.. kalabalıklar arasındaki kimsesizliğimi silmiş götürmüş bir ikindi vakti..

Bir ses, bir söz, bir dua, bir tebessümdür seni hatırlatan; sende bulduklarım gibi tatlı sohbetlerin doyumsuzluğu, tartışmalarımızın bilgeliği, yalnızlıklarımızın birleşimi doğurdu bu dostluğu..Senin titreyen sesin benim ısrarlı vurgulamalarım aklında.. Kaybettiklerini düşünüyormusun Dostum...?

Nerede gençlik günlerin? Nerede dostun? yoksa benide mi kaybettin? yok yok olamaz. biz söz verdik birbirimize di mi? Bu dostluk kaybetmeyecek! kaybetse de kaybetmeyecek.. biz kaybetmedik dostum.. kaybetmeyeceğiz(inş)!

Senin bana öğrettiklerin bende saklı, benim sana söylediklerim sende.. biz kaybetmiş olabilirmiyiz? bir mektepmişiz birbirimize şimdi daha iyi anlıyorum.. aramızdaki mesafe mi? nedir ki o! bir nefes alımlık bence.. bir el uzatımlık.. bir adımlık mesafe.. biliyorum sessiz bir ağacın yanındasın..rüzgarın esişiyle için ürperiyor.. titriyorsun birdenbire soğuk kış günlerindeki gibi.. hatırlar mısın uzun kış gecelerini? senin sesin ısıtırdı evimi. yalnız kalmak, yada kalabalıkların arasında boğulmak korkumu sen yok ederdin her zaman.. şimdi sesin evimin duvarlarında yankılanıyor.. efkar yıkıyor bana bıraktığın bu kenti.. hayal aynalarım kırılıyor sensiz.. sensizlik içinde senin sesin var her an.. bir yağmur yağıyor bu yaz mevsiminde belli ki uzun sürmeyecek.. yağmur damlaları yüreğime düşüyor, senli diyarların dört mevsim yağmurlarından seni getiriyor.. türküler mi? halen seni anlatıyor. bu türküler hiç susmayacak.. romanlar mı? halen senden bahsediyor.. bizim romanımız bitmedi.. sahildeki bank mı? sen halen ordasın.. deniz rengi ceketinde yanında.. geceler mi? geceler deprem getiriyor yüreğime..deprem olur içimde gecelerce! resmin mi? hep yanımda.. sanki gözyaşlarını anlatıyor.. şehir mi? şehre yağmur yağıyor.. sensiz, yalnız ve çaresiz.. ben mi? sensizliğin içinde seninleyim.. sen mi? sen uzaklardasın.. "şehre yağmur yağıyor ve sen uzaklardasın"..

Dostum, sabahın ilk ışıklarında aç pencereni, yağmur diyarındaki tertemiz havayı çek ciğerlerinde.. o mis gibi havada ben varım iyi bil.. benim şehrimdeki havada da sen..

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Dost... Empty
MesajKonu: Geri: Dost...   Dost... EmptyC.tesi Haz. 09 2012, 01:09

çiçek5 Allah razı olsun çiçek5
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

Dost... Empty
MesajKonu: Geri: Dost...   Dost... EmptyC.tesi Haz. 09 2012, 09:43

Nerede gençlik günlerin? Nerede dostun? yoksa benide mi kaybettin? yok yok olamaz. biz söz verdik birbirimize di mi? Bu dostluk kaybetmeyecek! kaybetse de kaybetmeyecek.. biz kaybetmedik dostum.. kaybetmeyeceğiz(inş)!

Dostluk üzerine güzel bir yazı,sabah sabah yüreğimi ezdi gecti hala görüştüyüm unutmadığım hep yanımda aradığım
uzakta olan dostlarım için ezildi yüreğim. uzak yakın gibi olmuyor.
yanında istiyor bazen canları sağ olsun mevlam acılarını duyurmasın.aminn
biride can ddost kardeşim.emeğine sağlık iyiki varsın.bu güzel paylaşımların için çok sağ ol.

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4

Dost...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yanar Yürek “Dost Dost” Diye
» Dost Bildiklerim Acaba Neye Dost..?
» Yanar Yürek Dost Dost Diye...
» Dost...
» Öyle Dost.. Öylesi Dost