ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Beni Bensiz bırakma  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Beni Bensiz bırakma

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Beni Bensiz bırakma  Empty
MesajKonu: Beni Bensiz bırakma    Beni Bensiz bırakma  EmptySalı Mayıs 22 2012, 21:52

Beni Bensiz bırakma

Tek kanatlısolgun düşlerimiyüzünde kanayan o kutsal ışıkla aydınlatan sonsuzluk meleğim.

SANA NEYİ ANLATAYIM?"EVET YANLIZIM.

Sadece bunu söyleyip susmak isterdim.Ebediyyen susmak.
Çünkü canım acıyor.
Konuştukçaarzuladıkçaözledikçeen kötüsü yaşadıkça canım acıyor."
Ruhumu yaktıktan sonra şimdi de damarlarımda dolaşan sensizliğin etimi yakan acısını mı?O acıyı uyutsun diye sığındığımama sevgini orada da hep ama hep kaybettiğim soğuk rüyalarımı mı?Odamın tavanındaki yoksulluğumu ve kimsesizliğimi harç yapıp içine doldurduğum o derino sonsuz çatlakların altında sendiye her gece koynuna girdiğim o zamansız ölümlerimi mi?
Şimdi burada değilsin.Ama beni duyabiliryorsunbiliyorum.Kapat gözlerini benim için ve dinle n'olur.Çünkü bunu sana ancak bir kez söylemeye cesaretim var.Seni ait olduğun çevre için değilbana ait olman için değilkarşılığında beni sevmeniz için değil.Sadece sen olduğun için sevdiğimi söyleyebilseydim.
Ne zaman sevgine acıksam kendi kalbimi yedim.
Kendi etimi.AşkımıRuhumu yedim.

"YÜREĞİMİN EN SAKLI YERİNDE YALNIZCA SENİN ELİN DOLAŞMIŞTI"

Seni yollarcaşehirlerce uzağından sevdim.
Seni kelimelerceşiirlerce yakınından sevdim.
Senidünya üzerinde sanki ilk kez benim için kalemi eline alıp yazdığın mektuplarca sevdim.Seni umutsuzcabeklentisizcehayallerce sevdim uzağından.
Zamanla kırgınlık kimlik değiştirdi ve vazgeçiş oldu benim için.Unutmanın en ağırı unutamadan unutmaktır.Seni sonsuza kadar kaybetmekkimlik değiştirdi ve unutmak oldu benim için.
Anlamadın mı artıkvarlığım sana acı vermek iin değilsadece seni sevebilmek için yaşadım ben.Hala seninle geçireceğim anların telaşıyla tüketir gibi yaşıyorum sensiz geçen günlerimi.Seninle geçen zaman bir daha tekrarı mümkün olmayandoğaçlama bir melodi gibi benim için.Sanki birlikte yazılmış kaderimizin sayılı dakikalarından an çalıyorum.Öyle birikmişsin ki içimde.Seni yaşamakla tüketmemseni sıradanlaştırmam mümkün değil.İçime çektikçe çoğalıyorsun sevgili.
"Sevgilimbeni bensiz bırakma olur mu?Çünkü sen nereye gidersen gitben oradayım.Benim başka gidecek bir yerim yok.
Benim senden başka gerçeğim yok.Sende yaşıyorum ben sadece.
Senin kalbinin topraklarında yaşıyorum ben.Beni bensiz bırakma olur mu"
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Beni Bensiz bırakma  Empty
MesajKonu: Geri: Beni Bensiz bırakma    Beni Bensiz bırakma  EmptyÇarş. Mayıs 23 2012, 02:02

çiçek Allah razı olsun çiçek

Beni Bensiz bırakma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Bensiz Bırakma...
» Bırakma Beni
» Beni Yalnız Bırakma
» Bensiz Aşka Doyma..
» Dur Gitme Beni bırakma!